Facebook Twitter E-mail
12. února 2017

Nathan Fillion znovu jako Castle... tak trochu.

Doufám, že jsem ve vás nadpisem nevzbudil příliš velké naděje. Nathan Fillion se totiž ve skutečnosti nevrací ke své nejdéle trvající roli Richarda Castlea. Jen si zahraje postavu, která je mu velmi připomíná.

Ale nechte mě to vysvětlit pořádně. Během jara se Nathan Fillion objeví v jedné z epizod seriálu Brooklyn Nine-Nine. Zahraje si postavu jménem Mark Devereaux, hvězdu kriminálního televizního seriálu.

Mark navíc usuzuje, že hraní detektiva ho dělá dostatečně kvalifikovaným na to, aby pomáhal Jakeovi a Rose při vyšetřování zločinu, který se stal během natáčení.

Od té doby, co Castle skončil, si nemůže Fillion stěžovat na nedostatek práce. S Alanem Tudykem si vysnili webseriál Con Man, u něhož nedávno představili druhou sérii. Navíc získal vedlejší roli v seriálu Modern Family a objevil se také v jedné epizodě novinky od Netflixu Santa Clarita Diet.

Brooklyn Nine-Nine se na televizní obrazovky vrátí 11. dubna a epizoda s Castlem bude odvysílána během jara.


Máte rádi Nathana Filliona? Těšíte se na jeho hostování v Brooklyn Nine-Nine?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Bellezza
před 95 týdny
Ja by som si to pozrela,ale len s titulkami...
Bellezza
před 95 týdny
Tak Stanu rada nemám,ale v seriáli ako Beckett by mi chýbala.
milosh
před 95 týdny
Nezlobil bych se, kdyby ho místo epizodek obsadili radši do nějakého kloudného...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY