Facebook Twitter E-mail
19. března 2017

S lupou do historie: Prison Break

Pojďte se spolu s námi vrátit do dob minulých. Vydáváme se do seriálového nebe a oprašujeme legendy, na které se nyní díváme svěžíma očima! Jak by piloty úspěšných televizních legend obstály v dnešní době? Dali by jim vůbec diváci ještě šanci? A jak se na naše oblíbené či dokonce zamilované seriály po letech s odstupem díváme my? Lupa míří do historie se dvěma cíli. Vyvolat ve vás nostalgii a neodolatelnou touhu si svùj milovaný seriál opět pustit (protože víme, kolik máte času :'D), ale také vám potenciálně chceme také rozšířit obzory a představit méně známé seriály, které jsou nyní po letech jako stvořené pro sledování maratonem!

Takže, SerialZoňáci, jak hodnotíte Prison Break 1×01: Pilot?

Medailónek

Název: Prison Break (Útěk z vězení)
Žánr: Dobrodružný / Krimi / Drama / Thriller
Stanice: Fox
Vysílání: 2005–2009, 2017
Celkový počet sérií: 4 (plus nadcházející minisérie)
Premiéra: 29. 8. 2005

Kdo?

Tvůrci: Paul Scheuring
Herci: Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Wade Williams, Robert Knepper, Amaury Nolasco, Paul Adelstein, Marshall Allman, William Fichtner, Rockmond Dunbar a další

O čem to je?

Lincoln Burrows je odsouzen k trestu smrti za vraždu bratra viceprezidentky. Všem tvrdí, že je nevinný a že jde o spiknutí. Jediný, kdo mu důvěřuje, je jeho bratr, Michael Scofield. Michael je génius a chce svému bratru pomoct. Vymyslí brilantní plán na útěk a celý ho zakomponuje do obrovského tetování, kterým nechá pokrýt téměř celé své tělo. Přepadne banku a dostává se do stejného vězení jako jeho bratr. Začíná se rozjíždět největší útěk století, který se ovšem neobejde bez řady náročných překážek.

Trailer

Historie očima SerialZoňáků

gabik.029

Status: mám komplet zhlédnuté
Hodnocení celého seriálu: 80 %

Prison Break patří k seriálům, který považuji za jeden z mých oblíbených, přestože kvalita po první sérii upadala. Nicméně se pilot pokusím hodnotit s pomyslným čistým štítem a na ostatní epizody pro tuto chvíli zapomenu.

V prvé řadě musím říct, že hned od začátku je jasné, že tvůrce seriálu má zápletku skutečně propracovanou a nevymýšlí si děj za pochodu. I když nevíme, jak přesně Michaelův plán na útěk vypadá a co všechno zahrnuje, poznáme, že to nebude jen tak jednoduché. Zatím nám bylo pouze naznačeno, které elementy budou potřeba, ale už jen to nám dává povědomí o tom, že jde pouze o kousky velké skládačky. Nic z toho by nefungovalo, kdyby byla Michaelova (a Scheuringova) příprava podceněna. Na druhou stranu ale nechápu, proč si Michael nasadil (tu krásně bílou) košili na čerstvé a zakrvácené tetování.

Bohužel se jedná o další ze seriálů, které jsou postaveny na konspiraci. Američané milují konspirace. Já vlastně také, ale v dnešní době je nabídka těchto seriálů nemalá, takže nejde o nic výjimečného a nového.

Trefou do černého je ale správně zvolené obsazení jednotlivých postav. Dnes se jedná o známé a úspěšné herce, ale tenkrát o spoustě z nich nikdo ani neslyšel. Přesto všichni odvádí skvělou práci a hrají své role věrohodně. Sympatickému hlavnímu hrdinovi od začátku fandíte a vězeňské záporáky nesnášíte. Jediný, kdo mi leze na nervy (a není to zřejmě účel) a je vyloženě na facku, je LJ.

Důraz je kladen také na rodinné a přátelské vztahy. Je opravdu obdivuhodné, že se všechny emoce promítnou na diváka už v první epizodě, kdy jednotlivé postavy teprve poznává. Velkým plusem je pro mě vztah Michaela a Sary, kteří spolu měli sice pouhé dvě scény, ale přesto to mezi nimi jiskří a je jasné, že si do budoucna nebudou lhostejní.

Celkově hodnotím pilot velmi pozitivně a kdybych měla čas, nejradši bych celý seriál zkoukla před premiérou nových dílů znovu.

+ herecké obsazení
+ Michael & Sara
+ propracovaný scénář

- další konspirace
- LJ

Moje hodnocení pilotu: 80 %
ragelly

Status: viděno komplet
Hodnocení celého seriálu: 70 %

Takový pilot musí dostat do kolen snad každého seriálového fanouška. Nechybí zde propracovanost děje, napětí, sympatický hlavní hrdina, velká konspirace a zajímavé a neokoukané prostředí. Prison Break má vše, co si zábavné podívané můžete přát.

Pilot dokáže zaujmout už od první scény. Lehká záhada tetování je vysvětlena hned v pilotu, takže nemusíte tápat, proč zde byl takový úvod, jaký byl. Nedá se říct, že by celý seriál stál na jediném hrdinovi, ale Michael je velký sympaťák, který dost dobře táhne celý příběh. Nicméně všichni ostatní hráči jsou taky výborní. Nejvíc zaujali vězni, ale i ředitel věznice nebo advokátka nejsou špatní. Vyloženě nesympatický je jen syn Lincolna, který je tady fakt na pěst.

Moc se mi líbí vězeňské prostředí. Takových seriálů mnoho není, vlastně mě napadá jen Oz, který je ale úplně něco jiného. V kombinaci se serializovaným a opravdu promyšleným dějem se ani nechce věřit, že něco takového mohlo vzniknout na Velké pětce. Jasně, jsou tu omezení, ve vězení nejsou až takoví drsňáci, jak by mohli, nemluví sprostě a tak, prostě komerční televize, ale to na celkovém dojmu vůbec neubírá.

Po pilotu jsem nadšená. V podstatě každý aspekt je chytrý a zábavný, postavy s výjimkou syna si ihned zamilujete a po skončení dílu chcete ihned další. Samozřejmě, pokud bychom nevěděli, co bude dál, nastala by otázka, jestli se z tématu dá vytěžit více než jedna série. Ale to už je jiné povídání.

Budu koukat dál? Mám viděno komplet, opáčko bych si klidně dala, ale není čas. Každopádně se těším na nové díly, rozhodně je vyzkouším.

+ postavy
+ prostředí
+ propracovanost děje
+ serializovaný děj

- Lincolnův syn

Moje hodnocení pilotu: 100 %
Drunk_Queen

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

Haló kolem Prison Breaku mě vždycky tak trochu míjelo. Dokonce si pamatuji, že už jsem kdysi několik epizod viděla, ale ani ty mě nepřesvědčily. Ovšem roky běží a dnes tu, v naší rubrice, máme Prison Break jako dalšího „pána na holení“.

Co se týče prvního dojmu, nebudu zastírat, že mě z dnešního pohledu zaujalo obsazení. V Prison Break se objevuje spousta známých tváří (nebudu zastírat, že neznalce jako já nejvíc zaujali Rockmond Dunbar a Robin Tunney mně známí z Mentalisty), takže herecky je Prison Break takovou jistotou, že i kdyby zklamaly další stránky seriálu, na tohle bude radost se dívat.

Jako podařený vnímám i rozvoj příběhu, i ty nejzákladnější motivace hrdiny objevujeme až v průběhu epizody, takže není nouze o lehce zmatené očekávání, co nás přesně čeká dál. Což je vzhledem k sympatickým postavám značné plus, neboť je divák držen v napětí.

Bohužel ale celkově nedokážu říct, že by mne pilot Prison Break nějak zvlášť vtáhnul do děje. Když už divák zjistí, proč hlavní hrdina dělá to, co dělá, napětí se nějak vytrácí a děj začíná být tak trochu nevýrazný, až si najednou začnete říkat, že jestli vám teď přehrávač napíše, že zbytek nelze přehrát, asi prostě přejdete k něčemu jinému a k tomuto se už nevrátíte.

Zkrátka a dobře začátek epizody vyvolává větší očekávání, než která je seriál nakonec schopen splnit, protože celkem rychle upadá do průměru. Škoda.

+ herecké obsazení
+ začátek epizody a rozvoje příběhu

- ve výsledku až tolik nezaujme
- postupně upadá do ne až tak zajímavého průměru

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Esgalnor

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

I když jsem se vlastně s Prison Breakem nikdy nesetkal, tak nějak jsem tušil, do čeho jdu. A přesně to, jsem dostal…

Pilot zaujme – v první řadě to je velmi současnou kamerou. Je sice už více než 10 let starý, ale vizuálně téměř vůbec nestárne. To mě příjemně překvapilo a za takto pokročilou kameru je to plusko obrovské. Herci tu jsou taky fajn, sice v Robin Tunney vidím hlavně Lisbonovou z Mentalisty, ale že by tu nějak někdo výrazněji zaostával, toho jsem si nevšiml.

Samotná zápletka je pak poměrně zajímavá, i když místy se mi zdála, co se logiky týče, trochu na hraně. Každopádně vykreslení vězení je výborné a má velký potenciál. Oceňuji i snahu o nějaký děj mimo mříže – na druhou stranu bych se bez něj asi obešel. Romantická linka Lisbo-… Robin Tunney je nezajímavá a spíš nudná, ta samotná konspirace je dost neoriginální a dává nejméně smysl.

Scénář má taky pár drobných zádrhelů, ale nakonec šlape dobře, a pokud u seriálu člověk nepřemýšlí moc, asi mu nebude vadit nic. Hlavní postava se občas chová až příliš geniálně, v některých situacích potom nesmyslně – i když věřím, že takové věci se vysvětlí v pozdějších dílech a souvisí to s předchozím negativem hlavní postavy.

Jak jsem zmínil – dostal jsem, co jsem čekal. Pilot Útěku z vězení rychle uteče, ukáže decentně napsané postavy s dobrými herci a neurážející scénář. Do toho ještě nadchne svým vizuálem a zajímavým vykreslením vězení. Dojem lehce kazí děj mimo vězení a předvídatelnost (i v rámci epizody).

+ velmi pohodlné tempo
+ kamera
+ vykreslení věznice
+ herci

- děj v okolním světě
- předvídatelnost

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Seraphine313

Status: viděno komplet
Hodnocení celého seriálu: 80 %

Tenhle pilot má potenciál být začátkem skvělého seriálu, ať už by se vysílal v jakékoliv době. Je totiž tak dobře natočený, že skoro připomíná film. Nemá hluchá místa, takže po jeho skončení budete chtít další díl, jen abyste věděli, jak bude pokračovat.

Proč tomu tak je? Hned na začátek rozehrává tolik dějových linek, že v pohodě vyplní celý vysílací čas. Co je ale hlavní – divákovi každá z těchto linek připadá důležitá. I za předpokládaným vztahem Michaela a Sary nebo za všímavostí ředitele vidí vypočítavost Michaela Scofielda. Ten si ostatně krade celý díl jen pro sebe, i když je vidět, že herecky je teprve v začátcích.

Osobně se mi na pilotu nelíbily dvě věci. Zaprvé, celá konspirace kolem Lincolna Burrowse je až moc přitažená za vlasy a zbytečně komplikovaná. Skoro bych řekl, že ji tvůrci vymýšleli až jako poslední a neměli na ni moc času. Stejně tak je poměrně zbytečná dějová linka Lincova syna, který se chová naprosto idiotsky a hlavním dějem (zatím) nikam neposouvá.

+ Wentworth Miller
+ gradace
+ nemá hluchá místa

- konspirace
- Lincolnův syn

Moje hodnocení pilotu: 90 %

Další díly seriálu

S lupou do historie: Scrubs (1. 1. 2017)
S lupou do historie: Buffy the Vampire Slayer (4. 1. 2017)
S lupou do historie: M.A.S.H. (8. 1. 2017)

... odkryj další díly seriálu

S lupou do historie: House M.D. (11. 1. 2017)
S lupou do historie: Friends (15. 1. 2017)
S lupou do historie: Firefly (18. 1. 2017)
S lupou do historie: The Nanny (22. 1. 2017)
S lupou do historie: Lost (25. 1. 2017)
S lupou do historie: Mr. Bean (29. 1. 2017)
S lupou do historie: Parenthood (1. 2. 2017)
S lupou do historie: Army Wives (5. 2. 2017)
S lupou do historie: Crossing Lines (12. 2. 2017)
S lupou do historie: Nurse Jackie (15. 2. 2017)
S lupou do historie: Penny Dreadful (19. 2. 2017)
S lupou do historie: Mad Men (22. 2. 2017)
S lupou do historie: Friday Night Lights (26. 2. 2017)
S lupou do historie: The L Word (1. 3. 2017)
S lupou do historie: Transparent (5. 3. 2017)
S lupu do historie: One Tree Hill (8. 3. 2017)
S lupou do historie: Sons of Anarchy (12. 3. 2017)
S lupou do historie: The Pillars of the Earth (15. 3. 2017)
S lupou do historie: Prison Break (právě čteš)
S lupou do historie: Franklin & Bash (22. 3. 2017)
S lupou do historie: Spin City (26. 3. 2017)
S lupou do historie: The Lying Game (29. 3. 2017)
S lupou do historie: Las Vegas (2. 4. 2017)
S lupou do historie: Vikings (5. 4. 2017)
S lupou do historie: The Walking Dead (9. 4. 2017)
S lupou do historie: The Professionals (12. 4. 2017)
S lupou do historie: King & Maxwell (16. 4. 2017)
S lupou do historie: Switched at Birth (19. 4. 2017)
S lupou do historie: The Americans (23. 4. 2017)
S lupou do historie: Flashpoint (26. 4. 2017)
S lupou do historie: ER (30. 4. 2017)
S lupou do historie: Step by Step (3. 5. 2017)
S lupou do historie: Gilmore Girls (7. 5. 2017)
S lupou do historie: Murder, She Wrote (10. 5. 2017)
S lupou do historie: Magic City (14. 5. 2017)
S lupou do historie: Twin Peaks (21. 5. 2017)
S lupou do historie: Big Love (24. 5. 2017)
S lupou do historie: Hart of Dixie (28. 5. 2017)
S lupou do historie: Web Therapy (31. 5. 2017)
S lupou do historie: Reaper (4. 6. 2017)
S lupou do historie: Desperate Housewives (7. 6. 2017)
S lupou do historie: Star Trek: Voyager (11. 6. 2017)
S lupou do historie: Hotel Babylon (14. 6. 2017)
S lupou do historie: Life on Mars (18. 6. 2017)
S lupou do historie: Spartacus: Blood and Sand (21. 6. 2017)
S lupou do historie: Miranda (25. 6. 2017)
S lupou do historie: Torchwood (28. 6. 2017)
S lupou do historie: The Good Guys (2. 7. 2017)
S lupou do historie: Peaky Blinders (5. 7. 2017)
S lupou do historie: Undateable (9. 7. 2017)
S lupou do historie: Beauty and the Beast (12. 7. 2017)
S lupou do historie: Red Dwarf (16. 7. 2017)
S lupou do historie: Rome (19. 7. 2017)
S lupou do historie: Vyšehrad (24. 7. 2017)
S lupou do historie: You're the Worst (26. 7. 2017)
S lupou do historie: Camelot (30. 7. 2017)
S lupou do historie: My Mad Fat Diary (2. 8. 2017)
S lupou do historie: That '70s Show (6. 8. 2017)
S lupou do historie: Blood Ties (9. 8. 2017)
S lupou do historie: Stargate SG-1 (13. 8. 2017)
S lupou do historie: Poldark (16. 8. 2017)
S lupou do historie: Shameless (20. 8. 2017)
S lupou do historie: Revolution (23. 8. 2017)
S lupou do historie: Andromeda (27. 8. 2017)
S lupou do historie: Mistresses (30. 8. 2017)
S lupou do historie: How I Met Your Mother (3. 9. 2017)
S lupou do historie: The Fall (6. 9. 2017)
S lupou do historie: Joey (10. 9. 2017)
S lupou do historie: CSI Miami (13. 9. 2017)
S lupou do historie: Dallas (17. 9. 2017)
S lupou do historie: Hellcats (20. 9. 2017)
S lupou do historie: Crossing Jordan (24. 9. 2017)
S lupou do historie: Will & Grace (27. 9. 2017)
S lupou do historie: Nikita (1. 10. 2017)
S lupou do historie: Battlestar Galactica (4. 10. 2017)
S lupou do historie: Modern Family (8. 10. 2017)
S lupou do historie: Revenge (11. 10. 2017)
S lupou do historie: Kings (15. 10. 2017)
S lupou do historie: Bates Motel (18. 10. 2017)
S lupou do historie: Merlin (22. 10. 2017)
S lupou do historie: Chuck (25. 10. 2017)
S lupou do historie: The Carrie Diaries (29. 10. 2017)
S lupou do historie: Saving Hope (1. 11. 2017)
S lupou do historie: Orphan Black (5. 11. 2017)
S lupou do historie: Baywatch (8. 11. 2017)
S lupou do historie: Charmed (12. 11. 2017)
S lupou do historie: Life Unexpected (15. 11. 2017)
S lupou do historie: Monk (19. 11. 2017)
S lupou do historie: Rizzoli & Isles (22. 11. 2017)
S lupou do historie: Blackadder (26. 11. 2017)
S lupou do historie: Profiler (3. 12. 2017)
S lupou do historie: Murdoch Mysteries (6. 12. 2017)
S lupou do historie: South Park (10. 12. 2017)
S lupou do historie: Underbelly (13. 12. 2017)
S lupou do historie: Melissa & Joey (17. 12. 2017)
S lupou do historie: 4teens (20. 12. 2017)
S lupou do historie: ALF (24. 12. 2017)
S lupou do historie: Parks and Recreation (27. 12. 2017)
S lupou do historie: Hawthorne (31. 12. 2017)
S lupou do historie: The Dead Zone (3. 1. 2018)
S lupou do historie: Ugly Betty (7. 1. 2018)
S lupou do historie: Moonlight (10. 1. 2018)
S lupou do historie: NCIS (14. 1. 2018)
S lupou do historie: Frasier (17. 1. 2018)
S lupou do historie: Rectify (21. 1. 2018)
S lupou do historie: Okresní přebor (24. 1. 2018)
S lupou do historie: Kriminálka Anděl (28. 1. 2018)
S lupou do historie: Continuum (31. 1. 2018)
S lupou do historie: The West Wing (4. 2. 2018)
S lupou do historie: Dirty Sexy Money (7. 2. 2018)
S lupou do historie: Roseanne (11. 2. 2018)
S lupou do historie: Vyprávěj (14. 2. 2018)
S lupou do historie: Lost Girl (18. 2. 2018)
S lupou do historie: New Girl (21. 2. 2018)
S lupou do historie: Eureka (25. 2. 2018)
S lupou do historie: Eli Stone (ABC) (28. 2. 2018)
S lupou do historie: Southland (4. 3. 2018)
S lupou do historie: Drop Dead Diva (7. 3. 2018)
S lupou do historie: Finding Carter (11. 3. 2018)
S lupou do historie: American Horror Story (14. 3. 2018)
S lupou do historie: The Leftovers (18. 3. 2018)
S lupou do historie: Baby Daddy (21. 3. 2018)
S lupou do historie: Návštěvníci (25. 3. 2018)
S lupou do historie: Make It or Break It (28. 3. 2018)
S lupou do historie: The Killing (1. 4. 2018)
S lupou do historie: My Name Is Earl (4. 4. 2018)
S lupou do historie: Suburgatory (8. 4. 2018)
S lupou do historie: Third Watch (11. 4. 2018)
S lupou do historie: Judging Amy (15. 4. 2018)
S lupou do historie: Chasing Life (18. 4. 2018)
S lupou do historie: Ray Donovan (22. 4. 2018)
S lupou do historie: Breakout Kings (25. 4. 2018)
S lupou do historie: V (29. 4. 2018)
S lupou do historie: Grimm (2. 5. 2018)
S lupou do historie: Without a Trace (6. 5. 2018)
S lupou do historie: Family Guy (23. 5. 2018)
S lupou do historie: The Bridge (27. 5. 2018)
S lupou do historie: Sanctuary (30. 5. 2018)
S lupou do historie: Dynasty (3. 6. 2018)
S lupou do historie: Californication (6. 6. 2018)
S lupou do historie: Breaking In (10. 6. 2018)
S lupou do historie: Wallander (13. 6. 2018)
S lupou do historie: Little Britain (17. 6. 2018)
S lupou do historie: Ringer (20. 6. 2018)
S lupou do historie: BoJack Horseman (24. 6. 2018)
S lupou do historie: Nemocnice na kraji města (27. 6. 2018)
S lupou do historie: The Event (4. 7. 2018)
S lupou do historie: The Strain (8. 7. 2018)
S lupou do historie: Fargo (11. 7. 2018)
S lupou do historie: Suddenly Susan (15. 7. 2018)
S lupou do historie: Tru Calling (18. 7. 2018)
S lupou do historie: Chalupáři (22. 7. 2018)
S lupou do historie: Being Erica (25. 7. 2018)
S lupou do historie: The Knick (29. 7. 2018)
S lupou do historie: Jericho (1. 8. 2018)
S lupou do historie: What I Like About You (5. 8. 2018)
S lupou do historie: Whitney (8. 8. 2018)
S lupou do historie: Cirkus Bukowsky (12. 8. 2018)
S lupou do historie: Haven (15. 8. 2018)
S lupou do historie: The Fosters (19. 8. 2018)
S lupou do historie: Looking (22. 8. 2018)
S lupou do historie: Midsomer Murders (26. 8. 2018)
S lupou do historie: The Simpsons (29. 8. 2018)
S lupou do historie: The Middle (2. 9. 2018)
S lupou do historie: Billy & Billie (5. 9. 2018)
S lupou do historie: Star Trek (9. 9. 2018)
S lupou do historie: Angel (12. 9. 2018)
S lupou do historie: Arrested Development (16. 9. 2018)
S lupou do historie: Star Trek Enterprise (19. 9. 2018)
S lupou do historie: Sex and the City (23. 9. 2018)
S lupou do historie: Ripper Street (26. 9. 2018)
S lupou do historie: The New Adventures of Superman (30. 9. 2018)
S lupou do historie: The Cleveland Show (3. 10. 2018)
S lupou do historie: Falling Skies (7. 10. 2018)
S lupou do historie: Two and a Half Men (10. 10. 2018)
S lupou do historie: Devious Maids (14. 10. 2018)
S lupou do historie: Monty Python's Flying Circus (17. 10. 2018)
S lupou do historie: Major Crimes (22. 10. 2018)
S lupou do historie: Archer (24. 10. 2018)
S lupou do historie: True Blood (28. 10. 2018)
S lupou do historie: Legend of the Seeker (1. 11. 2018)
S lupou do historie: Lilyhammer (4. 11. 2018)
S lupou do historie: Freaks and Geeks (1. 9. 2019)
S lupou do historie: Ashes to Ashes (4. 9. 2019)
S lupou do historie: Instant Star (8. 9. 2019)
S lupou do historie: Zdivočelá země (11. 9. 2019)
S lupou do historie: Hit the Floor (15. 9. 2019)
S lupou do historie: Human Target (18. 9. 2019)
S lupou do historie: Diagnosis Murder (22. 9. 2019)
S lupou do historie: The Affair (25. 9. 2019)
S lupou do historie: Hospoda (29. 9. 2019)
S lupou do historie: Game of Thrones (3. 10. 2019)
S lupou do historie: Terminator: The Sarah Connor Chronicles (6. 10. 2019)
S lupou do historie: Getting On (9. 10. 2019)
S lupou do historie: F. L. Věk (13. 10. 2019)
S lupou do historie: Ground Floor (16. 10. 2019)
S lupou do historie: Rescue Me (20. 10. 2019)
S lupou do historie: Married... with Children (23. 10. 2019)
S lupou do historie: Warehouse 13 (27. 10. 2019)
S lupou do historie: Angels in America (30. 10. 2019)
S lupou do historie: Stargate Universe (3. 11. 2019)
S lupou do historie: Legends (6. 11. 2019)
S lupou do historie: Knight Rider (10. 11. 2019)
S lupou do historie: Parade's End (13. 11. 2019)
S lupou do historie: The O.C. (17. 11. 2019)
S lupou do historie: Bylo nás pět (20. 11. 2019)
S lupou do historie: Home Improvement (24. 11. 2019)
S lupou do historie: House of Cards (27. 11. 2019)
S lupou do historie: Strážce duší (2. 12. 2019)
S lupou do historie: Young & Hungry (4. 12. 2019)
S lupou do historie: Once Upon a Time (8. 12. 2019)
S lupou do historie: Vicious (11. 12. 2019)
S lupou do historie: 'Til Death (15. 12. 2019)
S lupou do historie: Dollhouse (18. 12. 2019)
S lupou do historie: Aliens in America (25. 12. 2019)
S lupou do historie: Poirot (25. 12. 2019)
S lupou do historie: Nip/Tuck (29. 12. 2019)

S lupou do historie: Broadchurch (1. 1. 2020)
S lupou do historie: Yes Minister (5. 1. 2020)
S lupou do historie: Rogue (8. 1. 2020)
S lupou do historie: My všichni školou povinní (13. 1. 2020)
S lupou do historie: The 4400 (15. 1. 2020)
S lupou do historie: Xena: Warrior Princess (19. 1. 2020)
S lupou do historie: Necessary Roughness (22. 1. 2020)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

007.dany
před 148 týdny
Konečně jsem se dočkal lepšího hodnocení a s kterým naprosto souhlasím.
JustMyName
před 148 týdny
Prvá a druhá séria dodnes napálená niekde na DVD, tak som tento seriál milovala...
Koldik
před 139 týdny
Prison break bol jednym z mojich prvych serialov, takze ho hodnotim velmi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY