Facebook Twitter E-mail
14. února 2017

Hvězdou nové Dynastie bude kráska z Upířích deníků

Není žádným tajemstvím, že stanice The CW připravuje jako jednu z potenciálních novinek pro novou sezónu reboot slavné soap opery Dynasty. Projekt je nyní v pilotové fázi a v květnu se rozhodne, zda bude vybrán pro seriál.

Nyní na povrch začínají prosakovat první střípky informací. Stanice zveřejnila, kdo se zhostí hlavní role. Jednu z hlavních hrdinek ztvární herečka Nathalie Kelley, která aktuálně září jako zlá siréna Sybil v poslední řadě The Vampire Diaries.

Herečka ztvární postavu Cristal, hispánskou ženu, která se vdala za miliardáře Blakea Carringtona a tím se dostala do křížku s jeho dcerou Fallon. Ani Blake, ani Fallon prozatím nemají vybrány své představitele.

Stejně jako původní seriál, i potenciální novinka bude sledovat dvě z amerických nejbohatších rodin – Colbye a Carringtony.

Kelley se mimo Deníky objevila také v seriálech Mistresses, UnREAL nebo Body of Proof .


Jste zvědaví na novou Dynastii? Doufáte, že stanice půjde zpět ke svému původnímu soapovému žánru, nebo chcete raději více superhrdinů?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fabec
před 35 týdny
Proč oživovat staré a hlavně dobré věci. Jak dopadnul Dallas? BH 90210 nebo...
Atenecka
před 35 týdny
No, zrovna teď se do Báječných a bohatých vrátili Spektrovi, takže...
Atenecka
před 35 týdny
Nevím jak by dopadla Nova s Četnickými humoreskami, ale pokud by...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY