22. 2. 2017

Seriálové osudy: Lethal Weapon

Seriálové osudy: Lethal Weapon

Stanice Fox pokračuje ve své spanilé jízdě a den po prodloužení komedie The Mick naděluje druhou řadu také svému letošnímu novému dramatu Lethal Weapon. Seriálová adaptace slavného filmu začala na podzim s velmi slušnou sledovaností, která mnohé překvapila, jelikož recenze nebyly příliš nadšené. Nicméně prodloužení nebylo jisté, protože stanice neobjednala plnohodnotnou sérii, ale přidala novince pouze pět extra epizod.

Přesto Lethal Weapon nezklamal a udržel si stabilní sledovanost až dosud, díky čemuž se nyní může radovat z druhé řady. Ve středečním timeslotu a bez předskokana má v průměru rating 1.4, který v týdenních číslech roste až na 2.2. Řadí se proto mezi pět nejúspěšnějších novinek letoška.

„Lethal Weapon uhodil hřebíček na hlavičku,“ uvedl v oficiálním vyjádření ředitel stanice David Madden. „Každý týden nabízí velkolepou zábavnou jízdu, ale zároveň zůstává lidský, a to především díky výbornému hereckému obsazení.“

Novinka pod lupou

Dali jste letos Lethal Weapon šanci? Jak se vám seriál líbí? Jste rádi za prodloužení? Slavíte body do tipovačky?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře21zobraz všech 21 příspěvků
Tonda Montpáka

Tonda Montpáka

Za mě jednoznačně super. Jen bych trochu ubral ohledně Riggsovo manželky. V každým díle by ten typ...
před 180 týdny
Isabo1

Isabo1

Prodloužení této bezva oddechovky a bod do tipovačky :-D Zatím jsem neuhodla jen The Mick :-)
před 180 týdny
Koldik

Koldik

Tak sand sa do toho pustim. V tipovacke som mu neveril...skoda
před 178 týdny
Další články k tématu