25. 2. 2017

Seriálové osudy: Doubt

Seriálové osudy: Doubt

Tak to bylo rychlé. Po pouhých dvou odvysílaných epizodách stanice CBS oznámila, že ruší své nové právnické drama Doubt. Seriál byl s okamžitou platností stažen z programu, kde ho od 8. března nahradí druhá řada Criminal Minds: Beyond Borders. Příští týden místo něj pojede repríza Bull.

Zrušení přichází po dvou nízkých ratinzích. Seriál začal na nízkém čísle 0.8 a 5,3 miliony diváků, ve druhém týdnu klesl o velkých 25 % na 0.6 a 4 miliony diváků.

Prozatím nebylo prozrazeno kdy (a zda) budou zbylé epizody nasazeny zpět do vysílání. Drama se točí okolo právničky Sadie, která musí obhajovat klienta podezřelého z vraždy své přítelkyně. Sama hrdinka však postupně začíná k charismatickému lékaři něco cítit, což ohrožuje nejen celý případ, ale i její kariéru.

Doubt je prvním oficiálním zrušením novinky sezóny 2016/17. Prozatím neoficiálně se k němu přidávají také Conviction, Notorious, No Tomorrow a Frequency .

Sledovali jste Doubt? Mrzí vás, že se v dohledné době nedozvíme, jak případ dopadl? Slavíte body do tipovačky?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře12zobraz všech 12 příspěvků
Romix

Romix

Pořád mi připomínejte, že zrušili Frequency.. :(
před 180 týdny
Martysek

Martysek

Přesně, nějak extra mě to nemrzí, ale chtěla bych vědět, jak to tedy měli vymyšlené a kdo to udělal....
před 180 týdny
emJey (Miloš Janů)

emJey (Miloš Janů)

Nejdřív hodně nepříjemný odchod z Grey´s následovaný ukončením State of Affairs a teď toto. Dával jsem...
před 177 týdny
Další články k tématu