27. 2. 2017

Seriálové osudy: Class

Seriálové osudy: Class

Se špatnými zprávami dnes ještě nekončíme. Britská stanice BBC se rozhodla po první řadě zrušit své nadpřirozené drama Class, které je spin-offem populárního Doctora Who. Podle deníku The Mirror je hlavním důvodem nízká sledovanost.

Ratingy byly online i v televizi tak nízké, že se škola navždy uzavírá. Class začal v říjnu na BBC iPlayer, ale i přes hvězdné hostování Petera Capaldiho epizoda získala pouze 660 tisíc diváků. Ani jeden z osmi dílů se nedokázal dostat do první padesátky nejsledovanějších seriálů online. Stejně špatně si vedly i reprízy na BBC One. Class rozhodně nebyl úspěch, v jaký stanice doufala.

Stanice BBC však zprávu prozatím oficiálně nepotvrdila, takže pořád existuje možnost, že by se osud Class mohl zvrátit. Spíš by se ale fanoušci měli připravit na to, že osm epizod bude znamenat konečnou.


Sledovali jste Class? Jak se vám Doctorův spin-off líbil? Mrzí vás zrušení, nebo raději dáte přednost původnímu seriálu a Class vám chybět nebude?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
verca.sotek

verca.sotek

Je to takové překvapení/nepřekvapení... Pochopitelně to mrzí, protože to nějaký ten potenciál mělo. Zvlášť...
před 180 týdny
A.R.G.U.S.

A.R.G.U.S.

1. série mě moc nezaujala, ke konci se to ale zlepšilo a na 2. sérii jsem se dost těšil po tom zvratu, který...
před 180 týdny
Eviik

Eviik

Viděla jsem pár dílů a přijde mi to jako nepovedený mix Buffy a Torchwoodu. Nemá to vtip ani jako Buffy, ani...
před 180 týdny
Další články k tématu