2. 3. 2017

Seriálové osudy: Eyewitness

Seriálové osudy: Eyewitness

Fanoušci dramatu Eyewitness, který v této sezóně představila kabelovka USA Network, mají smůlu. Stanice se rozhodla seriál po první řadě zrušit. Rozhodnutí není překvapivé, jelikož se celá sezóna musela potýkat s podprůměrnou sledovaností.

Projekt přeskočil v lednu 2016 pilotovou fázi a dočkal se přímé seriálové objednávky. Šlo o adaptaci norského krimi thrilleru Oyevitne a příběh se soustředil na dva nevinné teenagery, kteří se stali svědky střílení v lese a jen tak tak utekli. Kluci se zoufale snaží udržet svůj vztah v tajnosti a nyní se navíc bojí, že je střelec najde a zabije. Brzy se ale dozví, že to, co viděli, už nikdy z hlavy nevymažou a tato nešťastná událost jim od základu změní životy.

Podle zdrojů je zrušením právě nízká sledovanost. Stanice předpokládala větší zájem, když drama v nedělních večerech spárovala s reprízami Law and Order: SVU.

Eyewitness je jedním z mála seriálů, které se na stanici nedočkaly prodloužení. Z posledních let lze jmenovat například Complications, Rush nebo Benched. Prozatím nerozhodnutý zůstává osud další novinky stanice, Falling Water. Seriálu by ale mohla pomoct streamovací dohoda s Amazonem, který získal online práva.

Sledovali jste Eyewitness? Mrzí vás zrušení, nebo si myslíte, že jedna sezóna je pro tento seriál dostačující?

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
carolos

carolos

Eyewitness bol dobrý, napínavý seriál. Ale čo sa týka zrušenia, mrzieť to nemusí, pretože dej bol pekne...
před 179 týdny
007.dany

007.dany

Docela škoda,protože mě to začalo bavit. :)
před 179 týdny
milosh

milosh

Další seriál, který je zrušený dřív, než jsem se dostal k pilotu :( I když tady jsem byl na vážkách,...
před 179 týdny
Další články k tématu