Facebook Twitter E-mail
24. dubna 2009

CSI jako film? Prý ano!

William Petersen, představitel detektiva Gila Grissoma z Kriminálky Las Vegas, se rozpovídal o chystaném filmu na motivy tohoto populárního seriálu. Více uvnitř článku.

Petersen se dnes na seriálu podílí spíše jako producent, jelikož byl jakožto šéf vyšetřovatelů lasvegaské kriminálky nahrazen hercem Laurencem Fishburnem. Britskému deníku Telegraph prozradil několik zajímavostí ohledně CSI na stříbrném plátně.

„Ano, bude film,“ řekl šestapadesátiletý herec. „Chápu, že jsou lidé trochu znepokojení, protože si seriál vede celosvětově dobře. Obvykle se s filmem počká, až seriál skončí, jako to bylo třeba u Akt X a Sexu ve městě.“

Otázkou zůstává, zda o film na motivy této úspěšné televizní ságy bude zájem. „Ale vytváření filmu je o nalezení toho pravého příběhu, musí být nějaký důvod ho natočit,“ dodává Petersen. „Neděláte to, abyste si vydělali víc peněz, děláte to kvůli příběhu, který nelze odvyprávět v televizi, ale musí být udělán z perspektivy CSI a lidé ho musí chtít. Nemůžeme čekat, než seriál skončí nebo než Grissomovi bude 90.“

Co říkáte vy? Dojde na hercova slova a bude film opravdu natočen? A jestli ano, bude to neočekávaný hit, nebo propadák?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Maroon
Autor je velkým fanouškem amerických seriálů a letitým překladatelem The Office. Má rád společenský život, dobré pivo a nepřežil by den bez sdělovacích prostředků.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

BuBBleS
hodně dávno
Langston tam náhodnou skvěle zapadne a je to pořád super i bez Grissoma...
ellannor
hodně dávno
Já jsem rozhodně pro, ale musí se tam objevit i Grissom.
ševča
před 269 týdny
já si to ani jako film nedokážu představit.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY