Facebook Twitter E-mail
10. března 2017

Novinka pod lupou: Time After Time

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Time After Time
Žánr: Drama / SciFi / Romantický
Stanice: ABC
Premiéra: 5. 3. 2017
Vysílání: neděle v 21:00
Předskokan: Once Upon a Time
Konkurence: Madam Secretary (CBS), Family Guy (Fox)
Tipovačka: Všechny týmy kromě Gorilly a Edny tipují prodloužení. V prodloužení věří také lid s převahou 70 % tipujících.

Kdo?

Tvůrce: Kevin Williamson
Herci: Freddie Stroma, Josh Bowman, Genesis Rodriguez, Nicole Ari Parker, Will Chase, Jordin Sparks, Jennifer Ferrin

Ve zkratce

Dobrodružná hra kočky s myší začíná ve chvíli, kdy je slavný sci-fi spisovatel H.G. Wells transportován do současného Manhattanu, aby zde pronásledoval Jacka Rozparovače. Jakmile H.G. přiletí do New Yorku, ocitne se ve světě, o kterém se mu nikdy ani nesnilo. Téměř ihned navíc hrdina potkává mladou ženu, která ho velmi okouzlí.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

gabik.029

Za sebe musím říct, že jsem po zhlédnutí dvouhodinového pilotu nadšená. Seriál jsem chtěla původně sledovat kvůli obsazení, takže jsem od samotného děje moc neočekávala, což je možná důvod, proč se mi Time After Time tak zalíbil.

Moc se mi líbí nápad příběhu z knižní předlohy, se kterým Williamson pracuje. Dvě skutečné a notoricky známé postavy přicestují z minulosti časem do současnosti. Sériový vrah Jack Rozparovač začíná vraždit a plánuje s tím pokračovat napříč časem. H.G. Wells, spisovatel a vynálezce stroje času, se mu v tom snaží zabránit a ochránit přitom nevinné životy. No nezní to zajímavě?

Potěšila mě také skutečnost, že jsou mi všechny hlavní postavy sympatické. Je pravda, že Vanessa to měla chvilku nakloněné, ale nakonec jsem ji vzala na milost :D Chemie mezi Wellsem a Jane je uvěřitelná, ale občas to s těmi pohledy a magickými dotyky přeháněli.

Děj pěkně plynul, i když se jednalo o dvojnásobnou délku. Neměla jsem nutkání pilot stopovat nebo během sledování dělat něco jiného, bavila jsem se od začátku do konce. Neskutečně jsem si užívala scény, kdy Wells objevoval novinky ze současné doby a byl chudák ze všeho zmatený. Mou jedinou obavou je budoucnost děje, jelikož tuto zápletku nejde natahovat do nekonečna.

+ nápad příběhu
+ sympatické postavy
+ scény, kdy Wells naráží na novinky současnosti
+ poutavý děj
+ cestování časem

- budoucnost děje

Moje hodnocení pilotu: 90 %
ragelly

Trošku jsem se bála, co z toho nakonec vyleze, výsledek ale mile překvapil. Nejde o světoborný seriál, ale jako příjemná oddychovka poslouží. Objevuje se tu několik klišé, příběh však příjemně utíká a na hlavní hrdiny se dobře kouká.

Docela mě rozesmál přechod z minulosti do přítomnosti. Chápu, že vrah chtěl utéct před policií, tak nasedl do stroje, ale rozhodně nechápu, proč se za ním hrdina osobně vydal a dal si za cíl ho přivést zpátky. Proč prostě neřekl, co se stalo, a neukázal policii, jak stroj funguje? Stejně to pak ukazoval své vyvolené… Jak se hned hrdinsky pustil za ním, to mi přišlo trošku zvláštní.

Hlavní herce neznám, ale přišli mi sympatičtí. Hlavně Wells, jak se oholil, tak to byl takový „aaach“ dívčí moment :D Milostná zápletka s kurátorkou muzea je jasná, tvůrci se ji ani nesnažili skrývat, i když bychom ji snadno rozpoznali i bez těch štěněčích očí, které na sebe obě postavy házely. Ale to nevadí, to prostě k tomuto typu seriálu patří. Musí tu být Jane v nesnázích, kterou Tarzan, teda, ehm, Wells, zachrání.

Moc se mi líbí, že nejde vyloženě pouze o hru kočky s myší, ale do příběhu je zapojen i tajemný element. Je tu jakýsi vyšetřovatel, který oba hrdiny sleduje, je tu Wellsova praprapravnučka a její manžel, po jehož pohledu mi v hlavě začaly ihned rotovat různé konspirační teorie (aktuálně si myslím, že je prapraprapotomek Jacka rozparovače). Určitě jsem zvědavá, jak se příběh v tomto ohledu bude dál vyvíjet. Doufám, že seriál v první řadě nabídne nějaké odpovědi, protože druhou podle sledovanosti zcela jistě nedostane.

Mimochodem, napadla někoho otázka, proč si Wells nenechal udělat kopii toho klíče? Jasně, nechtěl, aby se ho zmocnil Jack a mohl cestovat kamkoliv, ale když už byl ochotný klíč vyměnit za Jane, tak alespoň mohl mít v záloze kopii, aby taky mohl cestovat tím strojem, ne? :D

Budu koukat dál? Ano, bavila jsem se.

+ postavy
+ záhada
+ rychlý spád
+ stroj času

- typické milostné klišé se ani neskrývá
- herci trošku přehrávají

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Jé, co to bylo? Na tom dělá společnost Disney, že? Ne ale vážně, něco tak naivního jsem neviděla hodně dlouho. Až mě napadá přirovnání k Beauty and the Beast. Hlavní ženská hrdinka, která se plně soustředí na práci a rozhodně se nenechá „oblbnout nějakými řečmi“ úplně roztaje poté, co se hlavní hrdina letmo dotkne její ruky (minimálně se tváří, že je v tom až po uši), zaláskovaných pohledů v úvodní dvojepizodě ostatně není vůbec málo.

Takže si divák během sledování tak trochu přijde, jako kdyby sledoval nějaký animák. Zmatení hlavního hrdiny a jeho okouzlení nově objeveným světem pohádkovou atmosféru už jen umocňuje. I když se tu sem tam vraždí.

Ale vadí to vůbec? Jak bych od sebe čekala, že najdu nekonečně mnoho důvodů, proč by Time after Time pro dobro lidstva nemělo existovat, u Time after Time se probudila má animáky a pohádky zbožňující dušička a já se bavila, protože sledování bylo docela kouzelné. Brutálně naivní, ale docela kouzelné.

Úplně si ale nejsem po prvních dvou dílech jistá, jakým směrem chce vlastně seriál mířit. Chvíli je to pohádka až na půdu, chvíli pořádná „drasťárna“. Neříkám, že by tohle bylo nemožné zkombinovat, ale obojím je seriál tak moc, že si toho obrovského rozdílu nejde nevšimnout.

Další věcí, která trochu zarazí, jsou některé hlavní postavy. Třeba Jack the Ripper. Typičtějšího padoucha jsem neviděla už dlouho, snad by se podle něj daly dělat i tabulky. Ovšem korunu všemu nasazuje manžel Vanessy, Wellsovy příbuzné. Ten je tu samozřejmě za nutnou překážku, aby všechno nebylo tak snadné, ale je tak přehnaný, až se nejde alespoň párkrát plácnout do čela.

Jinak ale za mě dobré. Na to, jak jsem si zoufala, že před sebou mám téměř devadesátiminutový pilot, sledování uteklo, že jsem téměř ani nevěděla jak, a pokud se člověk vyrovná s tím, že tohle bude spíš pohádka, je Time after Time zkrátka milé. Tedy, pár drsnějších momentů tohle moje tvrzení možná trochu nabourává, ale však vy víte, jak to myslím. Zkrátka stojí za to to zkusit, přece jen to stejně ihned po vydání článku nejspíš zruší. A novinek o cestování v čase je letos jen půl milionu.

+ pohádková atmosféra
+ sympatické postavy
+ sledování utíká
+ cestování v čase
- lehce klišoidní postava Jacka Rozparovače
- extrémně klišoidní postava manžela hrdinovy příbuzné
- rozpolcenost

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Pajky

A je to tady naposledy (letos), oblíbené cestování časem. A tentokrát je při něm využito jméno H.G. Wellse, ale také Jacka Rozparovače.

Popis i trailer vypadají vcelku zajímavě a úvodní dvojdíl docela funguje. Obsazení taky není špatné, i když nikoho z hlavních postav neznám. Docela se mi líbilo i přizpůsobování postav současnosti a to, že probíhá u obou jinak. Trošku mě zklamala ta do očí bijící romance, ale asi je potřeba. Navíc postava Jane se zdá být až odporně dokonalá a vševědoucí.

Taky úplně nechápu postavu Vanessy a její motiv, který určitě nebude tak čistý, jak se tváří. Nejzajímavější postavou je pak jistě záhadný zrzek, na kterého HG narazil a který pak sledoval Jacka v baru. Rozluštění jeho záhady by mě zajímalo, ale nejsem si jistý tím, že kvůli tomu bych se sledováním pokračoval.

+ pilot funguje
+ přizpůsobování
+ záhadný zrzek

- motiv Vanessy
- ta romance

Moje hodnocení pilotu: 70 %
lukascoolarik

Time After Time je dalším z mnoha seriálů v letošní sezóně, u nichž se vsadilo na cestování časem. Ale na rozdíl od Timeless, Frequency nebo Making History neodcházím s tak silným pocitem zklamání.

Ze seriálu přímo čiší, že za ním stojí Kevin Williamson, tvůrce kriminálního počinu The Following, a i zde se dočkáváme hry na kočku a myš. Ústřední duo sice nehrají Kevin Bacon a James Purefoy, ale určité charisma jim nechybí. Na rozdíl od Stoupenců zla je to ale o dost méně temné a díky prvku sci-fi vše působí víc pohádkověji.

Souboj dvou mužů a časoprostorová honička bude jistě zajímavá podívaná, byť to není žádné velké drama promyšlené do detailů. Atmosféra je příjemná, seriál vás rychle vtáhne do děje a hra může začít. Místy je to dost předvídatelné, ale to neubírá na zábavě. Alespoň prozatím. Herci ujdou, postavy si celkem rychle oblíbíte a zápletka zatím není příliš komplikovaná, i když to se časem určitě změní, vzhledem k tomu, že jde o seriál o cestování v čase. Pokud to Williamson nepřekombinuje jako později The Following, půjde o fajn podívanou.

Suma sumárum, Time After Time nepřináší nic originálního. Her koček s myšmi tu bylo spoustu, ale díky cestování časem je to aspoň něčím jiné. Rozhodně jde o zábavnou podívanou v čele s dvojicí se zajímavou dynamikou, což kazí jenom předvídatelnost, která je někdy vyšší a někdy zase menší.

+ pronásledování napříč časem
+ ústřední duo
+ rychle to ubíhá
+ relativně zábavné

- předvídatelnost
- riziko překombinování
- není to nic nového pod sluncem

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Esgalnor

Musím říct, že jsem si všiml, že seriálů o cestování časem je v letošní sezóně vážně spousta. Vůbec mi to ale nevadí, o to víc mě spíš mrzí, že americké publikum nepodpořilo ani jeden (Timeless, Frequency, tohle ani Making History), a že se asi jen tak nějakého dalšího nedočkáme – protože tenhle se v klidu může zařadit do skupinky povedených.

Samotná premisa je vlastně skvělá a má obrovský potenciál – Jack Rozparovač je postava s tolika možnostmi a ve spojení s cestováním časem jde o naprosto brilantní nápad. Vím, že tady má zásluhu především autor knižní předlohy, ale ocenit ten fakt prostě musím. Do toho je přidaný ještě ikonický spisovatel H.G. Wells… paráda!

A pilotní dvojdíl tohoto potenciálu využívá naplno. Má neskutečný spád a drajv, nastavuje od začátku tempo, v němž nepolevuje. Často na úkor tohoto spádu a neúprosného tempa ale působí až příliš urychleně – John si na rok 2017 zvykl až podezřele rychle, romantická linka taky působí poněkud uspěchaně. Na nepříliš dobové vzhledy nebo postavy dost rychle se přizpůsobující dnešní hovorové řeči jsem u amerických historických seriálů zvyklý. Každopádně část, kdy se poprvé Herbert dostává k poznání dnešního světa je svým způsobem dechberoucí a zároveň dojemná.

Toho by pilot asi nikdy nedosáhl, nebýt ústředního hereckého protagonisty. Herec, zobrazující Jacka Rozparovače zatím postrádá pořádné záporácké charisma, ačkoliv v některých scénách se dokáží objevit náznaky mrazivosti. Není špatný, jen nijak nevyčnívá. Sympatická je protagonistka Jane, která již to charisma má, na druhou stranu její postava zatím není natolik zajímavá, aby dokázala plně rozbalit své herecké schopnosti. Kombinace podařeně napsané postavy s kvalitním hercem tvůrci docílili až u postavy nejhlavnější – H.G. Wellse. Už z historického hlediska jde o zajímavou postavu, scénář její zajímavost nijak nesnížil a Freddie Stroma (dosud jsem si ho pamatoval jen z vedlejší role v posledních Harry Potterech) se ukazuje jako správně vybraný tahoun.

Hudebně je na tom Time After Time slušně. To se bohužel nedá říct o CGI – které se ale naštěstí objeví celkem tak na pět sekund, takže se dá rychle zapomenout (tu šíleně nezvládnutou animaci jiskření přesto jen tak nezapomenu). Kamera má své okamžiky, scénář je poměrně průměrný, ale dá se to. Slušně vymyšlené tu působí i samotné cestování časem, ohledně něhož jsou kvalitně kladeny otázky. Těch palčivých se objeví dokonce hned několik a už v této fázi mne seriál nutí tvořit si v hlavě různé teorie a přemýšlet o něm.

Ve výsledku je ALE Time After Time spíš velmi slušně zmáknutou oddechovkou o cestování v čase. Samotný nápad má potenciál a je skvělý, častá urychlenost děje, nedostačující herec záporáka a logické chyby to bohužel sráží trochu níž. Co se na druhou stranu povedlo, tak je výběr hlavního protagonisty. Pilot navíc položil spoustu otázek a já doufám, že se dočkáme odpovědí na všechny, že nebude většina zapomenuta. Pokud se odpovědí dočkáme, seriál se může stát přesně tou oddechovou záležitostí o cestování časem, kterou všichni potřebujeme, jen o tom mnozí nevíme.

+ potenciál a premisa
+ herci
+ hudba
+ atmosféra
+ chytře kladené otázky
+ solidně natočená oddechovka

- děj působí často urychleně
- herec Rozparovače příliš nestačí
- logické chyby

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Plánujete dát šanci seriálu Time After Time? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (právě čteš)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 139 týdny
Pro mě dost příjemná podívaná, baví mě to. :)
rebeccacarf
před 138 týdny
No tak po třetím díle už se mi to líbí o něco méně - připadá mi to až moc...
Koldik
před 131 týdny
Hodnotenie velmi priaznive, snad to bude fajn...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY