Facebook Twitter E-mail
7. března 2017

Piloty v sezóně 2017/2018 (ABC)

Vítejte zpět u našeho pravidelného každoročního přehledu o potenciálních novinkách, které se na televizních obrazovkách budou v příští sezóně představovat! Začínáme stanicí ABC, která pro nás má 24 pilotů.

Opět je tu ta část roku, kdy se společně podíváme na piloty jednotlivých stanic. Skoro se ani nechce věřit, jak ta sezóna utíká. Ani neříkám, že mi připadá, jako by trvala týden, ale spíš mám v živé paměti ještě loňský květen a červen, kdy všichni naříkali, že čekání přes léto na start nové sezóny bude k nevydržení. A hle, už je zase skoro u konce!

Stanice v posledních měsících objednávaly piloty jako na běžícím páse a v posledních týdnech ještě rychlejším tempem obsazují do hlavních rolí hollywoodské filmové i seriálové hvězdy i neznámé tvářičky, které s trochou štěstí brzy poznáme a zamilujeme si je. Pojďte se spolu s námi podívat na přehled toho, co si pro nás letos připravila stanice ABC. Čeká nás velké představování, jelikož celkem stanice objednala 24 pilotů, z toho 12 komedií a 12 dramat.

DRAMA

The Crossing

Uprchlíci z válkou zničené země začnou hledat útočiště v americkém městečku. Problém je, že země, ze které tito lidé pochází, je Amerika, a válka se odehrává 250 let v budoucnosti. Místní šerif s temnou minulostí, federální agent a matka hledající svou pohřešovanou uprchlickou dceru najdou uvnitř toho všeho zmatku překvapivou konspiraci.

Deception

Slavný kouzelník Cameron Black si zničí svou kariéru velkým skandálem. Nyní mu zbývá pouze jediné místo, kde může vykonávat své triky, iluze a podvody: FBI. Stane se prvním světovým kouzelnickým konzultantem, pomáhá vládě řešit zločiny, které se nedají vysvětlit logicky. Chytá kriminálníky a špiony využitím podvodu.

Doomsday

Po událostech z 11. září americká vláda vytvoří tajnou společnost, ve které se sejdou ty nejvíce tvořivé hlavy vědy a kultury. Musí vymýšlet různé katastrofické scénáře a přicházet s nápady na jejich řešení. Tyto hypotetické nápady jsou velmi nebezpečné, jejich seznam je proto pečlivě uzamčen a program zastaven. Ale když dojde ke katastrofě, která by jako vypadla právě z knihy neštěstí, tým je svolán zpět dohromady, aby zabránil katastrofě, kterou si sám vymyslel.

The Good Doctor

Mladý chirurg se Savantovým syndromem dostane práci v pediatrickém chirurgickém týmu v prestižní nemocnici. Nabízí se ale otázka. Může člověk, který nemá schopnost ztotožnit se s lidmi, přispět k záchraně jejich životů?

The Gospel of Kevin

Kevin v životě neměl nikdy štěstí. Nyní ale má šanci něco dokázat. Sám Bůh ho totiž požádá, aby se vydal na misi k záchraně světa.

Marvel's Inhumans (již bylo objednáno 8 epizod)

Inhumans jsou rasa superlidé s jedinečnými schopnostmi. Seriál bude sledovat dosud nezpracovaný příběh Black Bolta a královské rodiny.

Las Reinas

Detektivka Sonya De La Reina je nucena konfrontovat svou minulost, když ji jeden z případů zavede k vlastní rodině – jednomu z nejnebezpeč­nějších kriminálních klanů v Miami. Hrdinka je vtažena zpět do světa, o němž byla přesvědčena, že ho dávno opustila. Musí si určit, kde leží hranice mezi zákonem a rodinou, a přemýšlet nad svým vlastním osudem, který s sebou příjmení De La Reina přináší.

Salamander

Velmi chytrý, ale misantropický inženýr naverbuje skeptického agenta státní bezpečnosti, aby mu pomohl najít záhadného bankovního zloděje. Ten ukradl 66 konkrétních bezpečnostních přihrádek patřících bohatým a mocným. Událost uvede do pohybu sérii vydírání, která může být propojena s velkou konspirací. Jde o adaptaci belgického seriálu.

Somewhere Between

Úspěšná zpravodajská producentka a milující matka Laura Price není šílená. Je přesvědčená, že její dcera Serena bude zavražděna. Neví, kdo je vrah nebo proč k činu dojde, ale ví přesně, kdy se to stane, kde a jak. I přesto všechny její pokusy o ochranu své dcery selžou. Serenin daný a neměnný hrůzostrašný osud ji vede přímo do náručí vraha.

Unit Zero

Jackie Fink je chytrá a skromná CIA inženýrka a svobodná matka, která promění tým kancelářských myší v tajné agenty. Na pracovišti jsou přehlížení, tato neviditelnost z nich dělá výborné agenty pro ty nejtajnější mise CIA.

Nepojmenované drama od Marca Cherryho

Šerifka malého městečka Oxblood se musí vypořádat s velkými změnami. Dojde zde k hroznému zločinu, který jí přijíždí pomoct vyšetřit mladý FBI agent. Společně vytvoří partnerství, které agenta pomůže dostat za oponu místní jižanské komunity. Setká se zde s různými podivnými obyvateli, kdy každý z nich má své vlastní tajemství.

Nepojmenované drama z dílny Shondalandu

Příběh se odehrává u newyorského federálního soudu, kterému se přezdívá také "The Mother Court. Drama sleduje nové právníky pracující na obou stranách, jak pro obžalobu, tak i obhajobu. Advokáti se zabývají vysoce postavenými a riskantními případy, zatímco se jejich vlastní osobní životy proplétají.

KOMEDIE

Charlie Foxtrot

Kapitán Charlie Taylor je klidný a milý zubař, který své povolání vykonává na základně Fort Bragg. Hrdina slíbí svému bratrovi, který se vydává do Iráku, že se postará o jeho výbušnou snoubenku a dvě ne příliš oblíbené dospívající děti, což od základu změní jeho život.

Household Name

Rodina dostane šanci koupit dům svých snů, ale je tu jedna malá podmínka. Musí zde žít se současnou majitelkou, výstřední a hlasitou herečkou, dokud neumře.

Jalen vs. Everybody

Bývalá basketbalová hvězda a současná televizní osobnost Jalen Rose se snaží kombinovat své pracovní povinnosti a práci na plný úvazek, kterou představuje výchova jeho dítěte. Hrdina je totiž svobodný otec.

Libby and Malcolm

Dva politici z opozičních stran se zamilují a vytvoří si navzdory osudu vlastní rodinu i pracovní partnerství.

Losing It

Tři dospělí sourozenci a jejich rodiče ztrácí rozum. Musí se totiž vypořádávat s rozvodem, novým rodičovstvím, počátky demence a životem obecně.

Raised by Wolves

Sheila Gable je svobodná matka, která se snaží uživit svých pět náladových a výstředních dětí. Jde o adaptaci britského seriálu.

Splitting Up Together

Příběh páru, kterým paradoxně oživí vztah jejich rozvod. Jde o adaptaci dánského seriálu.

Start Up

Alex Schuman je investigativní novinář, manžel a otec, který se vydává do zcela nového světa. Skončí totiž se svou prací a začne vést vlastní podnik.

The Trustee

Tvrdohlavý detektiv najde nezvyklou pomoc v podobě donašečky, bývalé podvodnice, která si zkracuje svůj trest vypomáháním na policejním okrsku. I když oba mají zcela odlišný pohled na zločin a trest, zrodí se zde úspěšné partnerství.

Nepojmenovaná komedie o starostovi

Hlasitý idealistický rapper kandiduje na politickou funkci a zvítězí. Všechny kolem něj i jeho samého překvapí, když zjistí, že pro svou novou funkci má skrytý talent a začne pomalu přeměňovat místní radnici.

Nepojmenovaný spin-off The Goldbergs

Příběh je zasazen do 90. let. Sledujeme dva středoškolské učitele, kteří se stanou pro děti ve škole nezvyklými náhradními otci, ke kterým děti vzhlíží. Jde o stejnou školu, na které maturoval Adam z Goldbergů. Jedním z těchto učitelů je i pan Mellor.

Nepojmenovaný projekt o svobodném otci

Vzdělaný, ale citově vyždímaný svobodný otec se přestěhuje se svými dvěma mladými dcerami do Queens, kde vytvoří netypickou rodinu s jedním z rezidentů ve stejném bytovém komplexu.

Další díly seriálu

Piloty v sezóně 2017/2018 (ABC) (právě čteš)
Piloty v sezóně 2017/2018 (CBS) (8. 3. 2017)
Piloty v sezóně 2017/2018 (The CW) (9. 3. 2017)
Piloty v sezóně 2017/2018 (Fox) (10. 3. 2017)
Piloty v sezóně 2017/2018 (NBC) (11. 3. 2017)
Piloty v sezóně 2017/2018 (kabelovky / streamovací služby) (12. 3. 2017)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

zugihome
před 111 týdny
Celkově to nezní moc lákavě. Snad The Good Doctor pokud z toho nebudou...
Zean
před 110 týdny
Nic zajímavého. Možná Inhumans - záleží jak mě to zaujme.....
sandokan555
před 110 týdny
The Crossing: cestovatelia z buducnosti? mozno to skusim .. Deception:...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY