Facebook Twitter E-mail
8. března 2017

S lupu do historie: One Tree Hill

Pojďte se spolu s námi vrátit do dob minulých. Vydáváme se do seriálového nebe a oprašujeme legendy, na které se nyní díváme svěžíma očima! Jak by piloty úspěšných televizních legend obstály v dnešní době? Dali by jim vůbec diváci ještě šanci? A jak se na naše oblíbené či dokonce zamilované seriály po letech s odstupem díváme my? Lupa míří do historie se dvěma cíli. Vyvolat ve vás nostalgii a neodolatelnou touhu si svůj milovaný seriál opět pustit (protože víme, kolik máte času :'D), ale také vám potenciálně chceme také rozšířit obzory a představit méně známé seriály, které jsou nyní po letech jako stvořené pro sledování maratonem!

Takže, SerialZoňáci, jak hodnotíte One Tree Hill 1×01: Pilot?

Medailónek

Název: One Tree Hill
Žánr: Drama / Teen
Stanice: The WB
Vysílání: 2003–2012
Celkový počet sérií: 9
Premiéra: 23. 9. 2003

Kdo?

Tvůrci: Mark Schwahn
Herci: Chad Michael Murray, James Lafferty, Hilarie Burton, Bethany Joy Lenz, Paul Johansson, Sophia Bush, Barry Corbin, Craig Sheffer, Moira Kelly, Barbara Alyn Woods

O čem to je?

Seriál sleduje životy středoškoláků z Tree Hill, malého, ale ne zrovna tichého městečka v Severní Karolíně. Zde je největším zdrojem pýchy místní basketbalový tým Ravens, který vede kouč Whitey Durham. Jeho největším talentem býval Dan Scott, který nyní vede úspěšnou prodejnu aut. Současnými basketbalovými nadějemi jsou jeho dva synové. Nathan Scott je populární sportovec, hvězda týmu, který je vyzdvihován a rozmazlován svým otcem, ale zanedbáván rozmazlenou matkou Deb. Lucase Dan po porodu opustil, protože jde o nemanželské dítě. Jeho matkou je Karen, těžce pracujíc majitelka kavárny, která vyrůstala s Danovým starším bratrem Keithem. Nechybí Peyton, krásná roztleskávačka se složitou osobností, její nejlepší kamarádka Brooke a Haley, která je odmalička nejlepší kamarádkou Lucase. Osudy všech hrdinů se začnou proplétat v momentě, kdy se Lucas dostane do školního týmu a začne hrát se svým bratrem, s nímž dosud neprohodil snad ani dvě slova.

Trailer

Historie očima SerialZoňáků

ragelly

Status: po maturitě (léto 2009) viděny první čtyři série
Hodnocení celého seriálu: zatím žádné (ale těm čtyřem řadám bych dala 90 %)

Basket, středoškoláci, spousta dramatu, prostě teen soapka. Stanice The WB (později The CW) na tento typ seriálů byla hodně zaměřená. Přesto One Tree Hill nad ostatními vyniká. Pilot vás chytne a nepustí a jen těžko se dá hádat, čím to vlastně je.

Pravděpodobně na tom má svou zásluhu herecké obsazení. K pilotu láká především Chad Michael Murray, i když zde najdete spoustu (v dnešní době) známých jmen. Tenkrát však šlo o neznámé hvězdičky, které si právě na tomto seriálu udělaly kariéru. Pilot představuje skupinu mladých středoškoláků, kteří vyrůstají tam, kde jejich rodiče, a chodí do školy, do které chodili jejich rodiče. Historie se opakuje, ale problémy s láskou, zradou a slávou jsou pro každého nové a osobní.

Není tu tolik sportu jako u Friday Night Light, naopak, tady jde především o drama, sport je jen jako doprovod. Vše stojí na postavách, které jsou typizované – plachý, ale talentovaný hrdina, slavný frajírek, sexy přítelkyně vhodná do milostného trojúhelníku, nevinná cool kamarádka. Viděli jsme to tisíckrát, ale tady tento seriál má něco extra, něco navíc, co vás k obrazovkám táhne.

V pilotu se tozho zase tolik nestane. Epizoda vás seznámí s postavami a nastíní, kam se příběh bude vyvíjet dál. Hned na první pohled je ale viditelný potenciál, konflikt na sebe jistě nenchá dlouho čekat. Dva bratři v jednom týmu, to bude pořádná rivalita. A já se nemůžu dočkat, až ji zhlédnu.

Budu koukat dál? Je to jeden ze seriálů, na které se těším nejvíc.

+ herci
+ seriál má šmrnc
+ písnička v úvodní znělce
+ typické teen drama, ale nedokážete se od něj odtrhnout

- typizace postav
- klasické středoškolské drama

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

Na One Tree Hill jsem už předem slyšela od ragelly mnoho nadšených slov, takže jsem měla tak trochu naději, že ač se nemohu prohlašovat za fanynku soap oper, bude seriál milým překvapením. Byl?

No, jak to říct. Lhala bych, kdybych řekla, že pro mě sledování bylo naprostým utrpením, ovšem s čistým svědomím nedokážu říct ani opak. Příběh je neskutečně banální, ale ani to často nepřekáží tomu, aby vzniklo něco geniálního, či alespoň ucházejícího. Jenže tady zaostává nejen příběh, ale i jeho zpracování. Mimo to je škoda i mnohdy dost nepovedeného sountracku.

Ale abych tu jen nebyla zlá, musím ocenit hlavní postavy a herecké výkony. Postavy jsou dobře napsané a nezapadají do obvyklých škatulek, aby splňovaly pouze tu jednu vlastnost, kterou mají vyjadřovat, ale mají i nějaký hlubší rozměr. Jak už jsem říkala, je škoda, jak je One Tree Hill minimálně zatím příběhově nevyužitý, herecké obsazení i tak ale dokáže svými výkony něco vyjádřit a nikdo nepůsobí nijak prkenně či nepřirozeně.

Ohledně napětí se ale bohužel dá říct, že prostě není. U Friday Night Lights, které jsme tu měli nedávno, jsem byla u zápasů držena v napětí. Tady? Nic. Protože je to natočeno tak, že divákovi je to vlastně jedno. Alespoň trochu napínavě vypadal jeden moment (dva momenty, které se prolínaly), ale jakoby tam byl úplně zbytečně, vzhledem k jeho vyústění.

OTH se celé točí pouze kolem náctiletých a jejich problémů, kolem basketbalu a vzájemné nevraživosti. Je škoda, že veškerý potenciál, který vidím, zůstává nevyužit, pokud vynecháme naznačené milostné trojúhelníky.

+ hlavní postavy
+ herecké obsazení

- nevyužitý potenciál
- chybějící napětí
- nedotažený příběh, nedotažené zpracování
- občas zvláštní hudební doprovod

Moje hodnocení pilotu: 30 %
Esgalnor

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

Do pilotu jsem šel naprosto naslepo – s vědomím, že jednu dobu to bylo hodně populární, že to mělo spoustu sérií, a že se to pravděpodobně odehrává někde na střední škole. A to bylo vše. Proto mě nemile na začátku zaskočil basketbal. Eh, já ten sport upřímně nesnáším (pardon), a upřímně jsem si nebyl jistý, jestli zvládnu sledovat 40 minut seriál o basketbalu. Zvládl jsem to.

Fakt, že je to z roku 2003, na pilotu je vidět. Troufám si říct, že oproti seriálům z daného roku, zestárl tento pilot ještě o něco rychleji. Je to možná tématem, spoustou aktuálních klišé…, každopádně technická stránka se nedá objektivně zhodnotit, co se kvality kamery a obrazu týče. Zpomalovací scény jsou dnes už dost úsměvné, pokud se ale dokážete naladit na tuto vlnu, dá se to v klidu snést.

Hlavní je totiž příběh. Ale bohužel, nejde o nic světoborného. Vlastně to následuje většinu známých klišé a stereotypů (ačkoliv možná právě OTH se na vzniku těchto klišé podílel), což mě, jako diváka zcela odkojeného aktuální seriálovou tvorbou, příliš nebere. Jde o klasický teen seriál ze střední se vším všudy – rýsuje se soupeření o holku, řešení rodinných vztahů, boj o to, být ten nejlepší, klasicky se tu řeší nepříliš významné problémy. Jednoduše, tady to ničím nevybočuje.

Paradoxně ten můj neoblíbený basketbal to dělá zajímavější, a právě díky němu se to nějak liší. Ta jedna, ta zlomová basketbalová scéna je navíc natočena překvapivě napínavě, takže zaujala a bavila i mě.

Je už takovou klasikou teen seriálů ze středních škol, že herci se příliš nehodí k věku svých postav. Matky tu vypadají jako sestry, studenti jako profesoři, strýcové jako bratři… Už to asi patří k žánru a hodnotit tohle ani nebudu – protože ti herci jsou vlastně dost slušní. I když Chada Murrayho vážně nemám rád, tady mi tolik nevadil. Vlastně mi ve své roli nevadil vůbec (ale jinde ho nesnesu), a i zbytek osazenstva byl velmi solidní.

One Tree Hill mě nijak neuchvátil. Vyčnívá to pouze často povedeným výběrem hudby a basketbalovou tématikou, jinak jde o naprosto nevybočující standard s náběhem na soapku. Herci jsou slušní a sympatičtí, scénář šíleně průměrný, ale co, ty dialogy nejsou nijak hrozné. Spíše to celé jenom činí seriál méně zajímavým. Režie zvládá především sportovní momenty pilotu, jinak také jede průměr. Jednoduše mě to nijak nezaujalo. Pilot byl neurážlivou čtyřicetiminutovou oddechovkou, kterou ale nadále sledovat nemusím.

+ atmosféra
+ zdařilý výběr hudby
+ herci
+ Brooke

- průměr, který mě nedokáže zaujmout
- stereotypy a klišé všech teen seriálů
- zápletka

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Pajky

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

One Tree Hill jsem nikdy neviděl, ani jedinou epizodu. Ne, že bych ho neznal, ba naopak, v hledáčku ho mám už dlouho dobu. Důvody jsou prosté, má to být sportovní seriál a navíc v něm hraje Sophia Bush… Teď vážné, nikdy jsem se na něj nepodíval z ještě prostějšího důvodu. Je to od stanice WB/CW a tak jsem se bál (a pořád bojím) těch proklatě zamotaných teenagerských problémů a z toho už jsem přeci jen asi vyrostl.

S lupou do historie mi ale dalo možnost se podívat na pilot a rozhodnout se jestli o něco přicházím a mám to zkoušet dohnat, nebo jestli mě to může nechat v klidu.

Ale teď už k samotnému pilotu. Hned od úvodních vteřin je jasné, že půjde o klasický souboj hvězda vs. outsider a to mi vlastně nevadí, aspoň vím, komu budu fandit. Sport hraje docela důležitou roli, což je velké plus, i když jde o tak nezajímavý sport jako je basketbal. Dalším plusem je obsazení, Chad Michael Murray u mě prošel a celkově to vypadá na docela sympatickou partu. Jen jsem se nedočkal té Sophie…

Kromě toho mě žádný výrazný mínus nenapadá. Jedině snad bych se bál toho, že to opravdu přinese ty zamotané teen problémy alá každý s každým. Obzvlášť pokud to mám devět sérií a skoro 200 epizod. Takže pokud vám tohle nevadí směle do toho. Já sám jsem na vážkách, mám chuť se podívat na další díl a na druhou stranu mi rozum říká ne…

+ sportovní seriál
+ obsazení není zlé
+ schéma hvězda vs. outsider

- bude to moc teen
- nebyla tam Sophia Bush

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Další díly seriálu

S lupou do historie: Scrubs (1. 1. 2017)
S lupou do historie: Buffy the Vampire Slayer (4. 1. 2017)
S lupou do historie: M.A.S.H. (8. 1. 2017)

... odkryj další díly seriálu

S lupou do historie: House M.D. (11. 1. 2017)
S lupou do historie: Friends (15. 1. 2017)
S lupou do historie: Firefly (18. 1. 2017)
S lupou do historie: The Nanny (22. 1. 2017)
S lupou do historie: Lost (25. 1. 2017)
S lupou do historie: Mr. Bean (29. 1. 2017)
S lupou do historie: Parenthood (1. 2. 2017)
S lupou do historie: Army Wives (5. 2. 2017)
S lupou do historie: Crossing Lines (12. 2. 2017)
S lupou do historie: Nurse Jackie (15. 2. 2017)
S lupou do historie: Penny Dreadful (19. 2. 2017)
S lupou do historie: Mad Men (22. 2. 2017)
S lupou do historie: Friday Night Lights (26. 2. 2017)
S lupou do historie: The L Word (1. 3. 2017)
S lupou do historie: Transparent (5. 3. 2017)
S lupu do historie: One Tree Hill (právě čteš)
S lupou do historie: Sons of Anarchy (12. 3. 2017)
S lupou do historie: The Pillars of the Earth (15. 3. 2017)
S lupou do historie: Prison Break (19. 3. 2017)
S lupou do historie: Franklin & Bash (22. 3. 2017)
S lupou do historie: Spin City (26. 3. 2017)
S lupou do historie: The Lying Game (29. 3. 2017)
S lupou do historie: Las Vegas (2. 4. 2017)
S lupou do historie: Vikings (5. 4. 2017)
S lupou do historie: The Walking Dead (9. 4. 2017)
S lupou do historie: The Professionals (12. 4. 2017)
S lupou do historie: King & Maxwell (16. 4. 2017)
S lupou do historie: Switched at Birth (19. 4. 2017)
S lupou do historie: The Americans (23. 4. 2017)
S lupou do historie: Flashpoint (26. 4. 2017)
S lupou do historie: ER (30. 4. 2017)
S lupou do historie: Step by Step (3. 5. 2017)
S lupou do historie: Gilmore Girls (7. 5. 2017)
S lupou do historie: Murder, She Wrote (10. 5. 2017)
S lupou do historie: Magic City (14. 5. 2017)
S lupou do historie: Twin Peaks (21. 5. 2017)
S lupou do historie: Big Love (24. 5. 2017)
S lupou do historie: Hart of Dixie (28. 5. 2017)
S lupou do historie: Web Therapy (31. 5. 2017)
S lupou do historie: Reaper (4. 6. 2017)
S lupou do historie: Desperate Housewives (7. 6. 2017)
S lupou do historie: Star Trek: Voyager (11. 6. 2017)
S lupou do historie: Hotel Babylon (14. 6. 2017)
S lupou do historie: Life on Mars (18. 6. 2017)
S lupou do historie: Spartacus: Blood and Sand (21. 6. 2017)
S lupou do historie: Miranda (25. 6. 2017)
S lupou do historie: Torchwood (28. 6. 2017)
S lupou do historie: The Good Guys (2. 7. 2017)
S lupou do historie: Peaky Blinders (5. 7. 2017)
S lupou do historie: Undateable (9. 7. 2017)
S lupou do historie: Beauty and the Beast (12. 7. 2017)
S lupou do historie: Red Dwarf (16. 7. 2017)
S lupou do historie: Rome (19. 7. 2017)
S lupou do historie: Vyšehrad (24. 7. 2017)
S lupou do historie: You're the Worst (26. 7. 2017)
S lupou do historie: Camelot (30. 7. 2017)
S lupou do historie: My Mad Fat Diary (2. 8. 2017)
S lupou do historie: That '70s Show (6. 8. 2017)
S lupou do historie: Blood Ties (9. 8. 2017)
S lupou do historie: Stargate SG-1 (13. 8. 2017)
S lupou do historie: Poldark (16. 8. 2017)
S lupou do historie: Shameless (20. 8. 2017)
S lupou do historie: Revolution (23. 8. 2017)
S lupou do historie: Andromeda (27. 8. 2017)
S lupou do historie: Mistresses (30. 8. 2017)
S lupou do historie: How I Met Your Mother (3. 9. 2017)
S lupou do historie: The Fall (6. 9. 2017)
S lupou do historie: Joey (10. 9. 2017)
S lupou do historie: CSI Miami (13. 9. 2017)
S lupou do historie: Dallas (17. 9. 2017)
S lupou do historie: Hellcats (20. 9. 2017)
S lupou do historie: Crossing Jordan (24. 9. 2017)
S lupou do historie: Will & Grace (27. 9. 2017)
S lupou do historie: Nikita (1. 10. 2017)
S lupou do historie: Battlestar Galactica (4. 10. 2017)
S lupou do historie: Modern Family (8. 10. 2017)
S lupou do historie: Revenge (11. 10. 2017)
S lupou do historie: Kings (15. 10. 2017)
S lupou do historie: Bates Motel (18. 10. 2017)
S lupou do historie: Merlin (22. 10. 2017)
S lupou do historie: Chuck (25. 10. 2017)
S lupou do historie: The Carrie Diaries (29. 10. 2017)
S lupou do historie: Saving Hope (1. 11. 2017)
S lupou do historie: Orphan Black (5. 11. 2017)
S lupou do historie: Baywatch (8. 11. 2017)
S lupou do historie: Charmed (12. 11. 2017)
S lupou do historie: Life Unexpected (15. 11. 2017)
S lupou do historie: Monk (19. 11. 2017)
S lupou do historie: Rizzoli & Isles (22. 11. 2017)
S lupou do historie: Blackadder (26. 11. 2017)
S lupou do historie: Profiler (3. 12. 2017)
S lupou do historie: Murdoch Mysteries (6. 12. 2017)
S lupou do historie: South Park (10. 12. 2017)
S lupou do historie: Underbelly (13. 12. 2017)
S lupou do historie: Melissa & Joey (17. 12. 2017)
S lupou do historie: 4teens (20. 12. 2017)
S lupou do historie: ALF (24. 12. 2017)
S lupou do historie: Parks and Recreation (27. 12. 2017)
S lupou do historie: Hawthorne (31. 12. 2017)
S lupou do historie: The Dead Zone (3. 1. 2018)
S lupou do historie: Ugly Betty (7. 1. 2018)
S lupou do historie: Moonlight (10. 1. 2018)
S lupou do historie: NCIS (14. 1. 2018)
S lupou do historie: Frasier (17. 1. 2018)
S lupou do historie: Rectify (21. 1. 2018)
S lupou do historie: Okresní přebor (24. 1. 2018)
S lupou do historie: Kriminálka Anděl (28. 1. 2018)
S lupou do historie: Continuum (31. 1. 2018)
S lupou do historie: The West Wing (4. 2. 2018)
S lupou do historie: Dirty Sexy Money (7. 2. 2018)
S lupou do historie: Roseanne (11. 2. 2018)
S lupou do historie: Vyprávěj (14. 2. 2018)
S lupou do historie: Lost Girl (18. 2. 2018)
S lupou do historie: New Girl (21. 2. 2018)
S lupou do historie: Eureka (25. 2. 2018)
S lupou do historie: Eli Stone (ABC) (28. 2. 2018)
S lupou do historie: Southland (4. 3. 2018)
S lupou do historie: Drop Dead Diva (7. 3. 2018)
S lupou do historie: Finding Carter (11. 3. 2018)
S lupou do historie: American Horror Story (14. 3. 2018)
S lupou do historie: The Leftovers (18. 3. 2018)
S lupou do historie: Baby Daddy (21. 3. 2018)
S lupou do historie: Návštěvníci (25. 3. 2018)
S lupou do historie: Make It or Break It (28. 3. 2018)
S lupou do historie: The Killing (1. 4. 2018)
S lupou do historie: My Name Is Earl (4. 4. 2018)
S lupou do historie: Suburgatory (8. 4. 2018)
S lupou do historie: Third Watch (11. 4. 2018)
S lupou do historie: Judging Amy (15. 4. 2018)
S lupou do historie: Chasing Life (18. 4. 2018)
S lupou do historie: Ray Donovan (22. 4. 2018)
S lupou do historie: Breakout Kings (25. 4. 2018)
S lupou do historie: V (29. 4. 2018)
S lupou do historie: Grimm (2. 5. 2018)
S lupou do historie: Without a Trace (6. 5. 2018)
S lupou do historie: Family Guy (23. 5. 2018)
S lupou do historie: The Bridge (27. 5. 2018)
S lupou do historie: Sanctuary (30. 5. 2018)
S lupou do historie: Dynasty (3. 6. 2018)
S lupou do historie: Californication (6. 6. 2018)
S lupou do historie: Breaking In (10. 6. 2018)
S lupou do historie: Wallander (13. 6. 2018)
S lupou do historie: Little Britain (17. 6. 2018)
S lupou do historie: Ringer (20. 6. 2018)
S lupou do historie: BoJack Horseman (24. 6. 2018)
S lupou do historie: Nemocnice na kraji města (27. 6. 2018)
S lupou do historie: The Event (4. 7. 2018)
S lupou do historie: The Strain (8. 7. 2018)
S lupou do historie: Fargo (11. 7. 2018)
S lupou do historie: Suddenly Susan (15. 7. 2018)
S lupou do historie: Tru Calling (18. 7. 2018)
S lupou do historie: Chalupáři (22. 7. 2018)
S lupou do historie: Being Erica (25. 7. 2018)
S lupou do historie: The Knick (29. 7. 2018)
S lupou do historie: Jericho (1. 8. 2018)
S lupou do historie: What I Like About You (5. 8. 2018)
S lupou do historie: Whitney (8. 8. 2018)
S lupou do historie: Cirkus Bukowsky (12. 8. 2018)
S lupou do historie: Haven (15. 8. 2018)
S lupou do historie: The Fosters (19. 8. 2018)
S lupou do historie: Looking (22. 8. 2018)
S lupou do historie: Midsomer Murders (26. 8. 2018)
S lupou do historie: The Simpsons (29. 8. 2018)
S lupou do historie: The Middle (2. 9. 2018)
S lupou do historie: Billy & Billie (5. 9. 2018)
S lupou do historie: Star Trek (9. 9. 2018)
S lupou do historie: Angel (12. 9. 2018)
S lupou do historie: Arrested Development (16. 9. 2018)
S lupou do historie: Star Trek Enterprise (19. 9. 2018)
S lupou do historie: Sex and the City (23. 9. 2018)
S lupou do historie: Ripper Street (26. 9. 2018)
S lupou do historie: The New Adventures of Superman (30. 9. 2018)
S lupou do historie: The Cleveland Show (3. 10. 2018)
S lupou do historie: Falling Skies (7. 10. 2018)
S lupou do historie: Two and a Half Men (10. 10. 2018)
S lupou do historie: Devious Maids (14. 10. 2018)
S lupou do historie: Monty Python's Flying Circus (17. 10. 2018)
S lupou do historie: Major Crimes (22. 10. 2018)
S lupou do historie: Archer (24. 10. 2018)
S lupou do historie: True Blood (28. 10. 2018)
S lupou do historie: Legend of the Seeker (1. 11. 2018)
S lupou do historie: Lilyhammer (4. 11. 2018)
S lupou do historie: Freaks and Geeks (1. 9. 2019)
S lupou do historie: Ashes to Ashes (4. 9. 2019)
S lupou do historie: Instant Star (8. 9. 2019)
S lupou do historie: Zdivočelá země (11. 9. 2019)
S lupou do historie: Hit the Floor (15. 9. 2019)
S lupou do historie: Human Target (18. 9. 2019)
S lupou do historie: Diagnosis Murder (22. 9. 2019)
S lupou do historie: The Affair (25. 9. 2019)
S lupou do historie: Hospoda (29. 9. 2019)
S lupou do historie: Game of Thrones (3. 10. 2019)
S lupou do historie: Terminator: The Sarah Connor Chronicles (6. 10. 2019)
S lupou do historie: Getting On (9. 10. 2019)
S lupou do historie: F. L. Věk (13. 10. 2019)
S lupou do historie: Ground Floor (16. 10. 2019)
S lupou do historie: Rescue Me (20. 10. 2019)
S lupou do historie: Married... with Children (23. 10. 2019)

S lupou do historie: Warehouse 13 (27. 10. 2019)
S lupou do historie: Angels in America (30. 10. 2019)
S lupou do historie: Stargate Universe (3. 11. 2019)
S lupou do historie: Legends (6. 11. 2019)
S lupou do historie: Knight Rider (10. 11. 2019)
S lupou do historie: Parade's End (13. 11. 2019)
S lupou do historie: The O.C. (17. 11. 2019)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

novoten
před 140 týdny
Nejspíš už navždy nejoblíbenější seriál, jaký jsem kdy viděl. Nathan, Peyton...
Nira
před 140 týdny
Tento seriál mě totálně minul, docela mě proto překvapilo, že ho mám na seznamu...
Andvejka17
před 140 týdny
Díky za tento článek! OTH je jeden ze seriálů, který u mě rozpoutal...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY