Facebook Twitter E-mail
9. března 2017

Piloty v sezóně 2017/2018 (The CW)

Jsme v polovině. Teen stanice The CW nabízí šest pilotů a jak je již zvykem, nemůže mezi nimi chybět ani další superhrdina!

Opět je tu ta část roku, kdy se společně podíváme na piloty jednotlivých stanic. Skoro se ani nechce věřit, jak ta sezóna utíká. Ani neříkám, že mi připadá, jako by trvala týden, ale spíš mám v živé paměti ještě loňský květen a červen, kdy všichni naříkali, že čekání přes léto na start nové sezóny bude k nevydržení. A hle, už je zase skoro u konce!

Stanice v posledních měsících objednávaly piloty jako na běžícím páse a v posledních týdnech ještě rychlejším tempem obsazují do hlavních rolí hollywoodské filmové i seriálové hvězdy i neznámé tvářičky, které s trochou štěstí brzy poznáme a zamilujeme si je. Pojďte se spolu s námi podívat na přehled toho, co si pro nás letos připravila stanice The CW. Jako vždy, i letos má nejméně pilotů ze všech, a to konkrétně šest dramat.

DRAMA

Black Lightning

Jefferson Pierce učinil svou volbu, když svou tajnou identitu i oblek pověsil na hřebík. Jeho dcera a hvězdný student jsou ale nyní naverbováni místním gangem. Hrdina se musí vrátit zpět do boje… a DC legenda Black Lightning je tak zpátky na scéně.

Dynasty

moderní reboot slavné soap opery z 80. let. Sledujeme dvě zámožné americké rodiny, Carringtony a Colbye, kteří již dlouhá léta soupeří o nadvládu nad svým majetkem i dětmi. Příběh je vyprávěn především z pohledu dvou žen: Fallon, dcery miliardáře Blakea Carringtona, a její nastávající macechy Cristal, hispánské ženy, která se přivdá do této bohaté rodiny a tím se dostane do nejvyšší společenské třídy.

Insatiable

Bývalý právník (nebo právnička, z popisu to nejde poznat) přesedlá na povolání trenéra slečen účinkujících v soutěžích krásy. Jednou si vezme do parády dívku, kterou všichni šikanují. V té době ještě nemá tušení, jakou pohromu proměnou této pomstychtivé mladé dámy vypouští na svět.

Life Sentence

Dramatická komedie se točí okolo mladé ženy, která je diagnostikována nevyléčitelnou formou rakoviny. Když náhodou zjistí, že přece jen neumírá, musí se naučit žít s rozhodnutími, která se rozhodla učinit v době, kdy žila, jako by každý den byl její poslední.

Searchers

Skupina nečekaných hrdinů se ocitne na životní cestě. Po smrti svých rodičů jsou pragmatický bratr a svobodomyslná sestra nuceni spojit síly dohromady. Dozví se totiž, že hrůzostrašné a bizarní příběhy jejich matky můžou představovat mapu k objevení velkých legend, mýtů a nevysvětlitelných záhad světa.

Valor

Hranice mezi vojenskou disciplínou a lidskou touhou jsou neustále testovány na americké vojenské základně, kde sídlí elitní jednotka pilotů helikoptér. Ti jsou speciálně trénováni k nebezpečným mezinárodním i domácím misím. Drama sleduje současnost, ale za pomocí flashbacků se vrací také zpět k neúspěšné misi, v níž sehrála roli první ženská pilotka v této jednotce. Postupně se odkrývají osobní i vládní/vojenská tajemství, která vedou k celosezónnímu plánu na záchranu skupiny pohřešovaných vojáků.

Další díly seriálu

Piloty v sezóně 2017/2018 (ABC) (7. 3. 2017)
Piloty v sezóně 2017/2018 (CBS) (8. 3. 2017)
Piloty v sezóně 2017/2018 (The CW) (právě čteš)
Piloty v sezóně 2017/2018 (Fox) (10. 3. 2017)
Piloty v sezóně 2017/2018 (NBC) (11. 3. 2017)
Piloty v sezóně 2017/2018 (kabelovky / streamovací služby) (12. 3. 2017)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destiny
před 32 týdny
Snad jen Searchers.
carolos
před 31 týdny
Od stanice The CW si pozriem asi len Black Lightning. A ak sa dostanú von...
sandokan555
před 31 týdny
Black Lightning: asi nie Dynasty: to fakt? ee Insatiable: Mozno to bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY