Facebook Twitter E-mail
11. března 2017

Piloty v sezóně 2017/2018 (NBC)

Vítejte zpátky u našeho každoročního přehledu potenciálních seriálových novinek, mezi kterými si stanice vybírají své nové budoucí hity. Pokračujeme stanicí NBC.

Opět je tu ta část roku, kdy se společně podíváme na piloty jednotlivých stanic. Skoro se ani nechce věřit, jak ta sezóna utíká. Ani neříkám, že mi připadá, jako by trvala týden, ale spíš mám v živé paměti ještě loňský květen a červen, kdy všichni naříkali, že čekání přes léto na start nové sezóny bude k nevydržení. A hle, už je zase skoro u konce!

Stanice v posledních měsících objednávaly piloty jako na běžícím páse a v posledních týdnech ještě rychlejším tempem obsazují do hlavních rolí hollywoodské filmové i seriálové hvězdy i neznámé tvářičky, které s trochou štěstí brzy poznáme a zamilujeme si je. Pojďte se spolu s námi podívat na přehled toho, co si pro nás letos připravila stanice NBC. Stanice letos objednává seriály skoro. souměrně. Zatím má objednáno 6 komedií a 7 dramat.

KOMEDIE

Relatively Happy

bratr a sestra po milionprvé

Dospělí sourozenci poprvé od dětství žijí spolu v jedné domácnosti, protože jeden z nich utrpěl velkou ztrátu. Stanou se parťáky, kámoši i rameny, na kterých se dá vyplakat, když je potřeba vypořádat se s láskou, ztrátou práce, či jen tak podpořit.

The Sackett Sisters

veřejné hrdinky

Dvě odcizené sestry se stanou hrdinkami během přistání letadla na Hudsonu a jsou spolu nuceny vypořádávat se s nově nabytou proslulostí.

Spaced Out

stavíme raketu na Mars

Hlavním hrdinou je génius, který se snaží začlenit do zavedeného týmu při práci na stavbě rakety na Mars.

Nepojmenovaný projekt Charlie Grandy/Mindy Kaling

Dva a tři čtvrtě chlapa

Vince je charismatický majitel posilovny naprosto bez ambicí. Žije se svým mladším bratrem Michaelem, který je krásný, ale taky tak trochu idiot. Jejich jednoduchý život je narušen, když se na jejich prahu ukáže Vincentův dospívající syn, kterého jim tam vysadila Vincentova školní láska Priya.

Nepojmenovaný projekt Kourtney Kang

politicky korektní komedie

Zkoumáme život jediné dívky v rasově smíšené rodině. Řeší se zde otázky pohlaví, rasy a samozřejmě životních cílů.

Nepojmenovaný projekt Seth Meyers / Mike O'Brien

učitel využívá děti

Cynický profesor přichází o své zaměstnání a odchází učit biologii na střední školu, kde využívá svých žáků k tomu, aby se mohl mstít těm, kteří mu v životě nejvíce ukřivdili.

What about Barb

z pacienta rodinou

Psychoterapeut se snaží zbavit své nejotravnější pacientky, ale místo toho se z ní stane nový rodinný příslušník.

DRAMA

Drama High

škola volá

Drama se točí okolo mimořádného středoškolského oddělení a výborných studentů, kteří doslova ožijí pod vedením vášnivého učitele a rodinného muže, jehož oddanost tomuto programu ohromí celé město. Založeno na stejnojmenné knize od Lou Volpea.

For God and Country

letos se roztrhl pytel s vojenskými seriály

Pohled do života hrdinů, kteří se dennodenně obětují, aby mohli plnit své mise za nepřátelskou linií.

Good Girls

když se puťky rozjedou

Tři hodné dívky, teď už matky, se rozhodnou přestat hrát svůj život na jistotu a risknou všechno, aby získaly zpět svoji sílu.

Redliners

exagenti uprostřed konspirace

Dva bývalí operativci se dostanou do středu obřího spiknutí, zatímco se musí starat, aby jejich krycí životy zůstaly bez poskvrnky.

Reverie

i virtuální realita může být nebezpečná

Bývalý detektiv se specializací na lidské chování se musí vrátit zpátky do práce, když se vymkne kontrole spuštění nového programu ve virtuální realitě.

Nepojmenovaný projekt Warren Leight/Paul Haggis

24 hodin v podání doktorů

Seriál odehrávající se v reálném čase ukáže, jak si poradí doktoři a nemocniční personál Brooklynské nemocnice s následky katastrofického hurikánu, který zpustošil celé město.

Další díly seriálu

Piloty v sezóně 2017/2018 (ABC) (7. 3. 2017)
Piloty v sezóně 2017/2018 (CBS) (8. 3. 2017)
Piloty v sezóně 2017/2018 (The CW) (9. 3. 2017)
Piloty v sezóně 2017/2018 (Fox) (10. 3. 2017)
Piloty v sezóně 2017/2018 (NBC) (právě čteš)
Piloty v sezóně 2017/2018 (kabelovky / streamovací služby) (12. 3. 2017)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 70 týdny
tu ma zatial nic nenalakalo...
STOUPA
před 70 týdny
Nic co by mě hned zaujalo.
Roman Frydom Svoboda
před 69 týdny
Zatím nic moc mě nezaujalo,ale snad na něco všichni ještě kápneme :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY