Facebook Twitter E-mail
18. března 2017

Andrew J. West obsazen do Once Upon a Time

Jestli se stanice ABC rozhodne pro prodloužení své dramatické podívané Once Upon a Time (Bylo, nebylo), je na světě nová role do sedmé řady. Andrew J. West bude k vidění v prozatím tajemné roli, která ale bude pro příběh klíčová. Úplně prvně se s ním ale setkáme již ve finále šestky, kde bude hostovat.

Ačkoli stanice neprozradila žádné bližší informace, mělo by se jednat o na první pohled drsného, ale uvnitř zranitelného muže mezi 20 a 30 lety. Dříve oplýval optimismem a nepřestával věřit, nicméně teď se ocitl bez přátel a stal se z něj cynik. Aby se z toho stavu vymanil, čeká na někoho osudového, kdo mu z tohoto svízele pomůže.

Kromě toho se hledá desetiletá herečka, která dokáže uhranout svou nevinností. Její postava pochází z rozvrácené rodiny, nicméně tento osud ji činí silnější. Onu schopnost nejvíce uplatní, když se ke slovu dostane temnota.

West si zahrál v The Walking Dead, Dead of Summer a Privileged.


Máte rádi Westa? Z jaké jeho role nejvíce? Čekáte, že ABC dá sedmé řadě zelenou, nebo šestkou zakončí děj nadobro?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

homerjay
před 31 týdny
Prodloužení OUAT bych bral a navíc když přidávají obsazení. Hlavně potom co...
007.dany
před 30 týdny
To jsem na něj zvědavý. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY