15. 3. 2017

Seriálové osudy: The Good Fight

Seriálové osudy: The Good Fight

I přes neoslnivý start máme pro fanoušky The Good Fight dobré zprávy. Spin-off slavné právničiny The Good Wife byl prodloužen pro druhou řadu! A boj pokrčuje dál.

Stanice CBS, která seriál vysílá online na CBS All Access, dnes oznámila prodloužení, nové epizody se budou streamovat na začátku roku 2018. Můžeme se jen dohadovat, zda je to překvapivé rozhodnutí, či nikoliv. Stanice zatím nezveřejnila žádnou sledovanost ze streamování, víme tedy pouze čísla pilotu, který se vysílal na CBS (a setkal se s minimálním zájmem. Nicméně Marc DeBevoise, který má CBS All Access na starosti, prohlásil, že reakce předplatitelů služby jsou zatím „fenomenální“. „Seriál a jeho postavy jsou zatím pouze na začátku a my se nemůžeme dočkat, kam nás Robert a Michelle Kingovi, jejich tvůrčí tým a úžasné herecké obsazení zavedou dál.“

The Good Fight je prvním původním seriálem CBS All Access. Nejprve mělo jít o dvojku, ovšem dříve objednaný Star Trek: Discovery byl již několikrát odsunut na pozdější datum premiéry. Původně jsme se jej měli dočkat na začátku letošního roku, pak byl posunut na jaro, poté na konec léta nebo podzim, přesné datum zatím nevíme.

Dali jste šanci The Good Fight? Jak vás novinka zaujala? Máte radost z prodloužení? Jak seriál srovnáváte s jeho starším předchůdcem?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Destinytte

Destinytte

Oooo, super zpráva!
před 177 týdny
007.dany

007.dany

Dobrá zpráva. :)
před 177 týdny
Nevada

Nevada

A navíc se na titulky.com objevily titulky na druhý díl s příslibem pravidelného překladu :)
před 177 týdny
Další články k tématu