Facebook Twitter E-mail
2. července 2012

HBO rozdává nové série

Před pár minutami tato oblíbená kabelovka obnovila dvě svá hodinová dramata.

Po pouhých dvou odvysílaných epizodách první série bylo rozhodnuto, že se příští rok na obrazovky vrátí The Newsroom. K tomu HBO přidalo dobré zprávy pro fanoušky True Blood, které se vrátí se sérií šestou.

Bleskové obnovovací rozhodnutí dává smysl. Nejnovější ratingy a čísla sledovanosti jsou oběma seriálům nakloněny. The Newsroom premiérovalo s 2,1 miliony diváky, což bylo jen o kapku méně než loňská premiéra hitu Game of Thrones. I přes to, že na GoT novinka nedosáhla, znamenala pro stanici enormní zlepšení. Pro srovnání premiéra True Blood v létě 2008 přitáhla k obrazovkám pouze 1,4 milionů diváků.

Jste rádi za návrat hříšného True Blood? Jak se vám zatím líbí novinka z prostředí televizního zpravodajství? Budete ve sledování pokračovat i nadále? Jako vždy povídejte v diskuzi.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Meimei
před 276 týdny
Na TB se tedy těším :)
reallyreallychildish
před 276 týdny
Mě to ted taky nijak nebere, nějak nemam chuť na to koukat. Snad se to...
ElizaJane
před 276 týdny
Skvělý, od té doby, co jsem True blood našla, je to můj nejoblíbenější seriál,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY