16. 3. 2017

Seriálové osudy: 12 Monkeys

Seriálové osudy: 12 Monkeys

Pro fanoušky seriálu 12 Monkeys dnes máme hořkosladkou zprávu. Stanice Syfy právě oznámila, že oblíbené drama prodlužuje pro čtvrtou řadu! Zároveň však potvrdila, že nadcházející série bude pro seriál poslední.

Seriál je adaptací stejnojmenného filmu z roku 1995. Sledujeme Jamese Colea a Cassandru Railly, kteří se snaží zachránit svět před armádou 12 opic, která vypustila mor, jenž zabil většinu lidstva.

Nová série bude mít premiéru v roce 2018 a na diváky čeká závěrečných 10 epizod. Zpráva přichází ještě před premiérou třetí řady, která je plánována na 19. května. Překladatelé si pořádně máknou, protože tentokrát bude všech deset epizod vypuštěno do vysílání během tří dnů, tedy od 19. do 21. května.

„12 Monkeys si vytvořil oddanou a nadšenou fanouškovskou základnu, a to především díky poutavému příběhu a výbornému hereckému obsazení,“ uvedl Jeff Wachtel, ředitel NBCUniversal Cable Entertainment. „Jsme nadšeni, že můžeme dát fanouškům šanci sjet celou třetí řadu maratonem. Moc se těšíme na to, kam nás Terry Matalas zavede ve čtvrté řadě – v poslední kapitole tohoto mimořádného příběhu.“Těšíte se na třetí sérii? Jste rádi za prodloužení? Mrzí vás, že seriál bude čtvrtou řadou končit, nebo jste spíš rádi, že tvůrci budou mít dostatek prostoru k tvorbě uspokojivého zakončení?

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
Nikolina

Nikolina

Neviem, prečo som si myslela, že 3. séria bude posledná ale teším sa, že nás čakajú ešte 2 série.
před 178 týdny
STOUPA

STOUPA

O tomhle seriálu hodně přemýšlím.
před 178 týdny
Koldik

Koldik

same here, same here
před 168 týdny
Další články k tématu