16. 3. 2017

Seriálové osudy: The Expanse

Seriálové osudy: The Expanse

Syfy dnes dobrými zprávami nešetří. Po prodloužení 12 Monkeys nyní přichází dobrá zpráva pro fanoušky sci-fi The Expanse. Seriál byl prodloužen pro třetí řadu!

Nových 13 epizod se na obrazovkách objeví v roce 2018. The Expanse je jedním z prvních seriálů, které byly objednány po změně cílového zaměření stanice. Ta se rozhodla vrátit více ke svým sci-fi kořenům, které si pevně zasadila například s Battlestar Galacticou.

„The Expanse je nádherný, vzrušující a emotivní seriál, který prostě a jednoduše zvýšil laťku pro sci-fi televizní seriály,“ uvedl Chris McCumber, ředitel NBCUniversal Cable Entertainment. „My se spolu s fanoušky těšíme na pokračování spolupráce s geniálními tvůrci a výbornými herci a štábem.“

Seriál aktuálně vysílá svou druhou řadu. Sledujeme kolonizovanou galaxii 200 let v budoucnosti, když se dva cizinci dostanou doprostřed velké konspirace. Příběh se inspiruje bestsellerovou knižní sérií.


Jak se vám líbí druhá řada Expanse? Jste rádi za prodloužení? Nebo má Syfy na skladě lepší kousky, na které by se měla soustředit?

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
atreidpaul

atreidpaul

Absolutně skvělá zpráva! Pro mne nejlepší čistokrevné sci-fi za poslední roky.
před 177 týdny
Vachisek

Vachisek

Expanse je špičkové scifi.
před 177 týdny
Koldik

Koldik

Vyzera to, ze je to ozaj dobry serial, tak snad sa don pustim, ked ho tak predlzuju...
před 168 týdny
Další články k tématu