Facebook Twitter E-mail
17. března 2017

Novinka pod lupou: Feud

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Feud
Žánr: Drama / Historický / Antologie / Podle skutečné události
Stanice: FX
Premiéra: 5. 3. 2017
Vysílání: neděle v 22:00
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Ryan Murphy, Jaffe Cohen,
Michael Zam
Herci: Jessica Lange, Susan Sarandon, Judy Davis, Jackie Hoffman, Alfred Molina, Stanley Tucci, Alison Wright

Ve zkratce

První série antologie ukazuje legendární rivalitu mezi herečkami Bette Davis a Joan Crawford, která začala již na počátcích jejich kariéry a vyvrcholila při natáčení snímku Whatever Happened to Baby Jane. Film se poté stal jedním z nejlépe hodnocených ve filmografiích obou dam a sklidil úspěch i při předávání Oscarů.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Tenhle kousek je hodně očekávaný. Murphy patří mezi mé oblíbené tvůrce, Simpson byl skvělý a Feud na námět vypadal hodně dobře. A výsledek? Nezklamal, i když seriál má rezervy.

Samozřejmostí je špičkový herecký koncert. Už na papíře je spojení Jessica Lange – Susan Sarandon kombinace, která nemůže zklamat. Výsledek to jen potvrzuje. Obě dámy hrají perfektně, je radost se na ně dívat. Když k tomu připočtete výbornou kameru a scénografii, vzniká z Feud vizuálně nádherné dílo, které zcela jistě bude sbírat jednu cenu Emmy za druhou.

Tak v čem je problém? V samotném příběhu. Tedy, není to až takový problém, ale pilot je poměrně dlouhý a než se dostaneme k samotnému natáčení, je skoro konec. Tak v půlce dílu jsem si dokonce říkala, že půjde asi jen o představení postav a k samotnému příběhu se nedostaneme vůbec, což se tedy naštěstí nestalo a prvních střípků o tom, jak to bude vypadat dál, jsme se přece jen dočkali. Bohužel na tu stopáž, jaká zde je, je to prostě hodně rozvleklé a místy se nudíte, protože vychutnávat si vizuál nejde donekonečna.

Věřím, že jakmile se seriál skutečně rozjede, a ponoříme se do natáčení filmu a rozepře mezi hrdinkami, tempo začne nabírat na intenzitě a bude to o třídu lepší podívaná. Nejraději bych přeskočila rovnou k finále série, docela mě zajímá, jestli se příběh zaměří i na následující předávání Oscarů a velký úspěch tohoto snímku, nebo jestli půjde čistě pouze o jeho vznik. Uvidíme.

Mimochodem, nejde nezmínit znělku. Parádně vytvořená, ale je to jedna z těch, které spousta lidí bude milovat, ale mně stačí vidět ji jednou a u následujících dílů ji budu přetáčet. Je nádherná graficky, ale tááák stráááášně dlooouhááá.

Budu koukat dál: Rozhodně ano.

+ herecký koncert
+ téma
+ vizuál

- pilot je zdlouhavý a pomalejší

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

Tak tohle je sázka na jistotu. Lákadlem je tvůrce a jeho další projekty, lákadlem je herecké obsazení… Zkrátka Feud je předem „jasné“.

A zdá se, že seriál i lidé, kteří se na něm podílejí, o tom moc dobře vědí. Seriál už od první minuty působí neobvykle jistě a sebevědomě, ovšem není to jen nějaké chvástání, seriál prostě ví, co dělá. A na to je radost pohledět, ne že ne.

Herecké obsazení je velmi dobré (ano, už jsem to jednou zmínila, ale opakování je matka moudrosti, ne?), Jessica Lange (a pár dalších) je Murphyho „stálice“, Feud očividně láká i filmové hvězdy, moc pěkné.

Námět je neokoukaný, tempo sice pomalejší a s odbočkami, ale zase zpracování je opravdu zajímavé a přitáhne divákovu pozornost. Atmosféra je i přes téma, která k ní až tolik nevybízí , opravdu dobrá, i když je trochu cítit, že seriál pochází z pera stejného tvůrce jako AHS.

Ze seriálu nejspíš budou diváci unešení, ale i přes všechny klady až tak nadšená nejsem. Třeba je to jen tím, že osobně nemusím AHS, ale to neposoudím. Opravdu je nejspíš nutné, aby bylo možné si seriál vychutnat, mít rád tento styl. Pokud ho rádi máte, pak už asi není si na co stěžovat, tato novinka je zkrátka „precizní“.

+ obsazení
+ atmosféra
+ jistota
- dost specifický a ne každému vyhovující styl
- pomalejší tempo

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Seraphine313

Miluji historické seriály, retro seriály, a pokud se jedná o historii televize, tím víc by mě Feud měl zajímat. Jenže už od prvních minut se nemůžu zbavit dojmu, že tenhle seriál je prostě… zbytečný. Neberte mě zle, tomu seriálu v podstatě nic nechybí. Jen si dokážu svět bez něj představit.

O Joan Collins a Bette Davis a jejich sporu jsem před zhlédnutím pilotu nic nevěděl. A upřímně o něm nic nevím ani po odsledování. Jasně, nemají se rády, ale to je všechno? Nějaký dopad na společnost, novináři, bulvární titulky? Nic z toho tu není. Když to porovnám s American Crime Story, který je typově téměř stejný seriál. Skoro jako by se zde příběh teprve měl vymyslet. Není se ostatně čemu divit – původně film roztáhnutý na seriál totiž vznikl jen a jen na popud Murphyho jako jeho vlastní dítě.

Co mě naopak překvapilo, bylo nadužívání sprostých slov. Jasně, dnes se nad tím nikdo nepozastaví, ale vypustit v americké televizi někdo do éteru „bitch“, je z toho kauza minimálně na půl roku. Ostatně neznalost prostředí pro moderní diváky je jednou ze slabin pilotu. I když se snaží předkládat zmínky o jednotlivých legendárních dílech a tvářit se, že legendární jsou (což také není daleko od pravdy), vyznívají spíš jako výčet než jako skutečná přehlídka parády. Pro diváka je tak minimálně Bette Davis naprosto neznámá osoba.

Druhým zádrhelem v seriálu je pak jeho žánr. Tváří se sice jako antologie, ale co je ve skutečnosti. Drama? Biografie? Dokument? Úvodních deset minut s vypravěčským podkresem určení žánru taky moc nepomáhá – ale pokud je přežijete, budete se už jen bavit. Hodně tomu napomáhají dvě hlavní herečky, které sice hrají v podstatě tu samou roli, ale oceníte to, jak ji hrají.

Feudu by asi víc slušel opravdu dvouhodinový film nebo zkrácená minisérie. Pokud bych měl usuzovat podle pilotu, je to v Murphyho stylu posledních let kvalitně natočený materiál – jen trochu víc roztažený, než by bylo potřeba. ps. scenáristou What Ever Happened to Baby Jane? je Lukas Heller – otec Bruna Hellera, producenta Mentalisty a Gothamu.

+ retro
+ z prostředí televize
+ Susan Sarandon, Jessica Lange

- čekáte od toho víc, než vám přinese
- vypravěčka

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Esgalnor

Dvě herecké velikánky se setkávají v seriálu o dvou hereckých velikánkách. Nádhera. Už teď na začátku mohu s klidem říct, že Ryan Murphy opět stvořil něco výjimečného.

Téma, které zpracovává Feud je zajímavé už jen tím, že se vážně odehrálo. Bohužel z něj pramení jediný zápor pilotu (a pravděpodobně tento zápor setrvá i během seriálu) – člověk se bez nějakého základního podvědomí a znalostí o rivalitě hereček a filmu samotném může lehce ztrácet. Proto je asi lepší si alespoň zběžně přelétnout základní info o filmu, herečkách a jejich rivalitě, protože pilot vám sice něco málo okrajově vysvětlí, ale ne dost.

A odteď mohu jen chválit. A co musím vynést nejvýš, tak je výkon hlavních protagonistek. Jessica Lange mi po odchodu z AHS poměrně chyběla, takže jsem ji tu s nadšením uvítal – a i přes její výkony ze zmiňovaného seriálu mě tu dokázala překvapit. Má neskutečné charisma. Shodný herecký výkon, takže fantastický, tu podává Susan Sarandon. Ji ale beru jako mnohem větší překvapení, protože v podobné roli jsem ji ještě neviděl – a hle, ona si to takhle užívá. Ta žena musí být chameleon. A navíc – ani jedna nevypadá na věk kolem sedmdesátky! Potěší i objevení Kathy Bates, která symbolicky uzavírá toto trio. Trochu zastiňují své pánské kolegy, ale mě to nijak nevadilo.

Feud má krásné kostýmy a výbornou stylizaci do počátku šedesátých let. Podobné retro na obrazovkách začínalo chybět. Lehká výstřednost a spousta výrazných barev do hereckého prostředí seriálu sedí. Postavy nejsou sympatické, ale uznejme – to v osobním životě příliš nebyly ani jejich reálné předlohy. Co tedy musím zmínit spíš, tak to je výborná práce maskérů – protože podobnost Jessicy a Susan na skutečné Joan s Bette je až neuvěřitelná (vážně necestují časem?).

Feud je výborně ukočírovaným retrem, kterému kralují dvě hlavní představitelky. Celý pilot si kradou bezkonkurenčně pro sebe. Podporuje je výborná retro stylizace, spousta barev a oku lahodící kostýmy, avšak nepůsobí to kýčovitě. Ryan Murphy si může připsat další úspěch.

+ Jessica Lange a Susan Sarandon
+ hudba a celková atmosféra 60. let
+ oku lahodící kostýmy
+ neskutečné masky
+ propracovaný scénář

- bez základního podvědomí o hlavních motivech seriálu budete lehce tápat

Moje hodnocení pilotu: 90 %

Plánujete dát šanci seriálu Time After Time? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (právě čteš)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

007.dany
před 143 týdny
To nevypadá špatně,to možná zkusím.
Nevada
před 143 týdny
Viděla jsem pilot a u mě dobré. Možná jsem od toho čekala trochu víc, ale...
Koldik
před 133 týdny
Vysoke hodnotenie, ale toto vobec nie je pre mna...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY