Facebook Twitter E-mail
6. července 2012

Once Upon a Time obsadilo Šípkovou Růženku a další střípky

Irská kráska Sarah Bolger byla obsazena do role Šípkové Růženky v pohádkovém hitu Once Upon a Time.

Její postava, princezna Aurora, bude představena na začátku druhé série. Aurora byla zakletá Maleficient. Původně měla zemřít, ovšem díky hodné kmotřičce upadla pouze do hlubokého spánku.

Herečka je prozatím nejvíce známá svou rolí Mary v historickém seriálu The Tudors.

Další novinky:

  • Once Upon a Time s obsazováním nekončí. Jamie Chung (film Hangover 2) bude v druhé sérii hrát legendární bojovnici Mulan. Postava má původ ve starověké čínské básni o Hua Mulan, mladé ženě, která přebere po svém starém otci místo v armádě.
  • Čtvrtý rok v řadě bude Kristoffer Polaha na našich obrazovkách. Herec, který poslední tři roky strávil na CW (Life Unexpected a letošní fanouškovská závislost Ringer) se stěhuje na CBS. V novince Made In Jersey ztvární jednu z hlavních postav – mladého okouzlujícího partnera ve firmě, kde pracuje hlavní hrdinka.
  • Hlavní hvězda dramatu Homeland, Claire Danes, čeká prvního potomka. Její těhotenství natáčení seriálů ale vůbec neovlivní ani nenaruší. Její postava těhotná nebude, a produkce druhé série, která na Showtime začíná 30. září, bude pokračovat bez přerušení.
  • Bohužel kromě radostných zpráv přinášíme i jednu smutnou. Ve věku osmdesáti šesti let zemřel v úterý 3. července Andy Griffith, který se nejvíce proslavil jako Ben Matlock ve stejnojmenném seriálu. RIP
  • I když se už přes rok hlásalo, že třetí série **Eastbound & Down (HBO) bude poslední, kabelovka komedii přece jen obnovila pro 4. sérii. Kenny Powells stále žije!
  • S koncem sezóny, začátkem léta a srazem nám úplně uniklo, že se 18. června předávaly druhé Critics' Choice TV Awards! Gratulujeme vítězným seriálům: Community (komedie), Homeland (drama), Sherlock (minisérie) a Archer (animovaný).
  • Stanice začínají plně lákat na své panely na Comic-Conu. Na veřejnost se tak dostává jeden plakát za druhým. Sbíráme je pro vás v naší galerii na facebooku
Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Hlawoun
před 297 týdny
Připomínka - mám pocit, že Maleficent je ženská postava...
Fruiko
před 297 týdny
Je narážka na internet meme...
Kahlan
před 297 týdny
OUAT poteší vždy,Mulan som mala vždy rada =D Mattlock je seriál mojej mamy,tá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY