Facebook Twitter E-mail
7. července 2012

Castle, Smash, Gossip Girl a další ve střípkové smršti

  • Pátá řada detektivního seriálu Castle začne přesně v momentě, kdy skončila. Informoval o tom na Twitteru William Keck, redaktor magazínu TV Guide.
  • Krysta Rodriguez získala roli ve druhé řadě Smash. Jak jsme již dříve informovali, seriál hledal herce pro tři nové role. Krysta obsadila poslední z nich. Herečka bude hrát Anu, zábavnou a bezstarostnou novou spolubydlící Karen. Herečku jsme mohli dříve vidět v Gossip Girl.
  • Austin (Justin Deeley) odchází z 90210 po pouhé jedné sezóně účinkování. Austin, kalifornský kovboj se slabostí pro Naomi, opustí známý ZIP kód v premiérovém dílu nové série. Nicméně tvůrci si nechávají otevřená vrátka, počítají s tím, že by se mohl v budoucnosti vrátit zpět na scénu. Vysunutí Austina je pravděpodobně napojeno na fakt, že se s Naomi rozešli, postava už tedy seriálu nemá moc co nabídnout.
  • Gossip Girl naverbovalo do své posledné série krásku z LOST. Andrea Gabriel byla do cwčkovské soap opery ztvární manažerku z Dubaje.
  • Do Up All Night míří Nejlepší kamarád. Herec Luka Jones, známý pouze z tohoto krátce trvajícího seriálu (a hostování v jedné episodě HIMYM) přichází do výše zmíněné komedie s Christinou Applegate v hlavní roli jako nová hlavní postava. Bude hrát Scotta, mladšího bratra hereččiné postavy Reagan, který se po těžkém rozvodu vrací do města se svým pětiletým synem.
Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frki
před 279 týdny
:D Nemyslím si, do 90210 musej herce ještě prosit :D
haroska
před 279 týdny
Ty jsi džarmilek vid?:D:D:D:D :-*
Frki
před 279 týdny
:D:D:D nejspíš jo no :D džarmil jak poleno :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY