Facebook Twitter E-mail
29. března 2017

Kdo všechno pracoval pro Bootha s Brennanovou?

Tento týden se po dlouhých dvanácti letech rozloučil seriál Bones. Kromě vzpomínkového článku jsme pro vás připravili také fotočlánek a téma je jednoduché – kdo všechno za ty roky pracoval v Jeffersonianu.

Po třetí sérii dostal původní tým trhliny a jeden z důležitých herců odešel. Tvůrci se rozhodli jeho místo zaplnit vcelku originálně, protože nepoužili jen jednu postav, ale připravili jich hned několik. Noví internisté se o své místo střídali s různou pravidelností, a to nám dává možnost ještě jednou si projít celý tým, který se na případech Bones podílel.

Booth a Brennanová jsou bezpochyby jasnými vůdci, ale za ty roky se po jejich boku vystřídalo několik různých tváří.

Photo © Fox

Od první do poslední epizody by jedním z věrných zaměstnanců Dr. Jack Hodgins. Jeho specialitou jsou brouci, larvy a minerály.

Photo © Fox

Stejně jako Hodgins, i Angela Montenegrová vydržela v seriálu po celou dobu vysílání. Její specialitou byla rekonstrukce obličejů a práce s holografickým projektorem zvaným „Angelatron“.

Photo © Fox

Dr. Zack Addy je původní internista, kterého měla Brennanová k ruce. Po dokončení doktorátů nastoupil v Jeffersonianu na stálou pozici. Vydržel s týmem ale pouze první tři řady, i když se v závěru seriálu opět vrátil.

Photo © Fox

Dr. Daniel Goodman je archeolog a původní vedoucí Jeffersonianu. Po první sérii tým opustil a už se nikdy nevrátil.

Photo © Fox

Na jeho místo nastoupila Dr. Camille Saroyanová, jejíž oborem je patologie. A byla to právě ona, kdo vedl Jeffersonian až do úplného závěru.

Photo © Fox

Ve třetí řadě dostal nového spolupracovníka i agent Booth, byl jím mladý psycholog Lance Sweets. Ten s ním pracoval až do desáté řady, kdy byl při jednom z případů zastřelen.

Photo © Fox

Po odchodu Zacka Addyho na krátko zaskočil Dr. Clark Edison a později se u týmu pravidelně objevoval jako jeden z internistů. Poté sám povýšil na vedoucího archeologické antropologie v Jeffersonianu.

Photo © Fox

Ve čtvrté řadě bylo představeno několik internistů, jednou z nich byla Daisy Wicková. Daisy se pravidelně objevovala až do poslední řady a průběhu let měla osudový vztah se Sweetsem.

Photo © Fox

Dalším nováčkem byl Wendell Bray. I on s týmem vydržel až do závěrečné série, a to i přes velké zdravotní problémy. Byl mu diagnostikován nádor, ale i díky pomoci týmu trable překonal a k práci se dokázal vrátit.

Photo © Fox

Dr. Colin Fisher se od ostatních internistů odlišoval tím, že měl velmi černý smysl pro humor. Ani to mu však nebránilo, aby pro tým odváděl dobrou práci. I když je pravda, že se neobjevoval tak často jako jeho kolegové.

Photo © Fox

I Dr. Arastoo Vaziri vydržel s týmem až do konce, což není překvapením vzhledem ke vztahu, který navázal s Cam. V úvodu však se svou pozicí zápasil, a to kvůli jeho původu a víře.

Photo © Fox

Vincent Nigel-Murray byl anglický student a poslední z internistů, kteří se představili v průběhu čtvrté série. V seriálu působil však jen do šesté řady, kdy byl zastřelen sniperem, který si ho spletl s Boothem. Na jeho počest byl syn Angely a Hodginse pojmenován Michael Vincent.

Photo © Fox

V sedmé sérii se představil nový internista Finn Abernathy. Finn je nejmladším internistů, který zde působil, a má za sebou drsnou minulost v polepšovně. I proto nebyla Cam nadšená, když zjistila, že randí s její dcerou Michelle.

Photo © Fox

V osmé sérii se poprvé objevil Dr. Oliver Wells a nezískal si zrovna velkou popularitu. Kvůli vysoké inteligenci působí arogantně a speciálně Brennanová s ním měla problém, když prohlásil, že chce a bude lepší než ona.

Photo © Fox

Rodolfo Fuentes je sebevědomý imigrant z Kuby, který našel nový domov v Americe a poprvé se v Jeffersonianu objevil v deváté řadě. Na Kubě byl uznávaným doktorem, ale to Brennanovou neohromilo a musel se prokázat.

Photo © Fox

V deváté řadě se představila i Jessica Warrenová, mladá a kreativní internistka. Snaží se být kreativní i ve vědě, ale to se nesetkává s pochopením u Brennanové, která na svých případech nepřípouští žádné spekulace.

Photo © Fox

Po smrti Sweetse dostal nového spolupracovníka i Booth. James Aubrey se od začátku snaží získat jeho důvěru a nakonec se mu to podaří a stanou se nejenom dobrými partnery, ale i přáteli.

Photo © Fox

Poslední internistkou, která s Brennanovou spolupracovala, je Dr. Beth Mayerová, která se poprvé představila v jedenácté sérii a je také nejstarší členkou týmu.

Photo © Fox

Na závěr jeden ze vzácných okamžiků, kdy má Brennanová k dispozici většinu internistů. Mimochodem, Booth je nazýval Šprti (v originále Squinterns).

Photo © Fox

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Verča H.
před 29 týdny
A co Caroline? Ta mi tu chyběla, ale jinak skvělý fotočlánek. :) Jen mi to...
Pajky
před 29 týdny
Díky za zájem. Pravda je, že Caroline se mohla objevit (ve vzpomínkovém článku...
juja
před 26 týdny
Super článok, posledné časti som síce ešte nevidela ale som rada, že som si...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY