Facebook Twitter E-mail
9. července 2012

Na koho se můžeme těšit v Alphas?

Přesně za dva týdny bude odvysílán první díl druhé série seriálu Alphas o týmu neobyčejných lidí, kteří pomáhají řešit neobyčejné případy a problémy. Stanice Syfy však před pár dny vydala tiskovou zprávu s hvězdným obsazením v epizodních rolích. Tak se na ta slavná jména podíváme, co říkáte?

Novými jmény v této řadě jsou: Erin Way (Detroit 187, Private Practice), Sean Astin (Pán prstenů), C. Thomas Howell (Southland), Lauren Holly (NCIS), Steve Byers (Immortals, Total Recall), Kandyse McClure (Battlestar Galactica) a Noah Reid (Rookie Blue). A kdo se vrátí z předchozí série? Budou to John Pyper-Ferguson (Caprica, Brothers and Sisters) jako Stanton Parish, Kathleen Munroe (Haven, Stargate Universe) jako Dani Rosenová a Mahershala Ali (Treme, Alcatraz) jako agent Nathan Cley. Summer Glau (Dollhouse, Firefly, The Cape), kterou si jako alphu Skylar Adamsovou oblíbili fanoušci, se vrátí ve třech epizodách.


Erin Way se jako alpha Kat připojí k hlavnímu obsazení v této sérii. Kat bude tajemná a mladá samotářka, která má dokonalou paměť a cokoliv se velmi rychle naučí. Avšak zatímco jsou její schopnosti trvalé, osobní vzpomínky mají krátké trvání.

Sean Astin si zahraje alphu Mitchella, jenž má velmi zvláštní mozek, který mu umožňuje převzít vzpomínky všech v jeho blízkosti. Ty si pak může přehrávat jako ve videu.

C. Thomas Howell bude alpha Eli Aquino se super rychlosti. Bude zaměřen na pomstu.

Lauren Holly bude hostovat jako senátorka Charlotte Burtonová, která má nějaké tajemné vazby na jednoho člena Alpha týmu.

Steve Byers ztvární Johna Bennetta, nového člen taktického týmu z ministerstva obrany, který bude přiřazen do Alpha týmu.

Kandyse McClure si zahraje atraktivní (avšak odměřenou) alphu Agnes se schopností vidět myšlenky lidí pouhým dotykem prstu.

Noah Reid bude hrát mladého muže Adama Gordona, který je zasažen smrtí své mladší sestry Maggie. Je však přesvědčen, že Maggie je stále naživu a že potřebuje jeho pomoc.

John Pyper-Ferguson si zopakuje roli Stantona Parishe, tzv. „perfektní alphy“.

Kathleen Munroe se vrátí jako empatická alpha Dani, dcera dr. Rosena, která může přenášet svoje emoce na ostatní.

Mahershala Ali ztvární opět Nathana Claye, šéfa taktické jednotky z ministerstva obrany, jejímž úkolem je zabývat se alphami.

Summer Glau se vrátí v roli alphy Skylar Adamsové, jejíž hodnota inteligenčního kvocientu je větší než 200 a je „duchovní matkou“ elektroniky.

K tvůrčímu týmu seriálu Alphas se připojuje i Bruce Miller (Pohotovost, Eureka) jako výkonný producent a showrunner.


Nová sezóna se bude odehrávat osm měsíců po loňském finále. Na stanici Syfy začíná v pondělí 23. července spolu s Warehouse 13.

Na koho se těšíte nejvíce? Který herec, která role vás zaujala? Dejte vědět v komentářích!

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Shppen
před 275 týdny
Summer Glau me velmi tesi byla jednou z tech lepsich postav :-) ... Jinak...
Anyk
před 275 týdny
JJ, přesně - Summer Glau a pak mě docela podle popisu zaujala postava Erin Way,...
puf-muf
před 275 týdny
Tomuto ,už len solýdne ukončenie.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY