14. 4. 2017

Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The New V.I.P.'s
Žánr: Komedie
Stanice: Amazon
Premiéra: – (zatím pouze pilot ke zhlédnutí)
Vysílání: -
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Steve Dildarian
Herci: Matt Braunger, Ben Schwartz, Missi Pyle

Ve zkratce

Čtyři nízce postavení zaměstnanci převezmou kontrolu nad velkou společností poté, co omylem zavraždí jejího ředitele.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Já nevím, jestli jsem zaujatá, ale všechny animované seriály, které jsem kdy viděla, jsou úplně stejné. Prostě tu jsou nudné postavy, které mluví sprostě, dělají sprosté a nevhodné věci, ani nemrknou a jsou celkově otrávené/znuděné.

Tohle je úplně stejné jako Pacific Heat, Legends of Chemberlain Highs a další, na které si raději už nevzpomínám. Průměrná animace, minimum humoru, maximum trapnosti, idiokracie a nevhodných činů. Jasně, chápu, že kdyby takové animáky nebyly, tak na nich lidi nemá co zaujmout.

Budu koukat dál? Nikdy víc.
  • krátká stopáž
  • animace
  • postavy
  • absurdní příběh
20 %
Mé hodnocení
ragelly

The New V.I.P.'s je pro mě posledním pilotem ze seznamu amazonní pětice potenciálních seriálů. A taky poslední komedií, ale to už je asi jasné i z toho „poslední pilot“. Asi určitě.

The New V.I.P.'s je z toho seznamu taky jediným animákem. Animákem pro dospělé, takže se k našemu potěšení dočkáme spousty fekálního (a sexistického, jestli to neřadíte do jednoho chlíva) humoru, který máme všichni tak rádi.

Naštěstí když se od všech těch „roztomilých“ aspektů podobných animáků odvrátíme, seriálu se nedá upřít pár dobrých nápadů. Samotný nápad výměny rolí dvou lidí (je to výměna, když je jeden z nich mrtvý?) není vůbec špatný a seriálu se občas podaří vyloudit dobrý vtip (nebo narážka na další seriál).

V této chvíli mi ovšem pozitiva docházejí. Minimálně pro mě je tento pilot z těch všech pěti regulérně nejslabší. Možná je to tím, že prostě existenci těchto přisprostlých animáků pro dospělé moc nechápu (nebo si alespoň ve své upřímně zlé paměti nevybavuji, že bych se svým hodnocením šla u nějakého nějak vysoko). Možná je tento slabý obecně, kdo ví. Každopádně tady pokračování opravdu není nutné.
  • pár dobrých vtipů
  • nápad
  • humor obecně
40 %
Mé hodnocení
Drunk_Queen

Plánujete dát pilotu šanci? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře11zobraz všech 11 příspěvků
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Profil seriálu se tu objeví ve chvíli, kdy Amazon řekne, že objednává pilotu seriál. Do té doby to nemá...
před 196 týdny
Destinytte

Destinytte

Díky. :) Nikdy jsem moc nesledovala, jak tohle funguje.
před 196 týdny
Koldik

Koldik

Mozno keby to bolo hrane so spravnymi hercami, ale toto ma nenalaka...
před 190 týdny
Další články k tématu