29. 3. 2017

Seriálové osudy: Time After Time

Seriálové osudy: Time After Time

Všichni jsme věděli, že to dříve či později přijde. Přišlo to dříve – seriálu Time After Time došel čas. Stanice ABC oznámila, že své nové drama o cestování v čase s okamžitou platností stahuje z programu. Rozhodnutí o zrušení přichází po pěti odvysílaných epizodách.

V programu neúspěšnou novinku od Kevina Williamsona nahradí gameshow Match Game. Stanice uvedla, že prozatím nemá v plánu žádné konkrétní datum pro odvysílání zbylých dvou epizod, takže nemůžeme s jistotou říct, že se jich vůbec někdy dočkáme. Seriál byl od počátku velmi slabý, týdně dokázal získat průměrně pouze 2,2 milionu diváků a 0.5 rating.

Drama bylo adaptací románu Karla Alexandra a ukazovalo nadpřirozený hon kočky s myší skrze časoprostor. Slavný sci-fi spisovatel H.G. Wells se přenese do současného New Yorku, kde hledá uniklého Jacka Rozparovače.

Sledovali jste Time After Time? Mrzí vás zrušení seriálu? Slavíte alespoň body do tipovačky? Doufáte, že zbylé epizody se dostanou na internet?

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře27zobraz všech 27 příspěvků
Korálka

Korálka

Já pořád vyhlížím kde uvidím osud Timeless. Asi nemá cenu moc doufat, ale stejně..
před 175 týdny
Koldik

Koldik

tak to mi nevyslo...co uz
před 172 týdny
Koldik

Koldik

Usetreny cas, kedze som si to chcel pozriet...
před 166 týdny
Další články k tématu