Facebook Twitter E-mail
10. července 2012

Fanda startuje...

Televize Nova dnes večer od 20:00 pořádala tiskovou konferenci ke svému novému kanálu Fanda zaměřenému primárně na mužské publikum. Čekají nás sportovní magazíny a přenosy zápasů a utkání, lechtivý pořad Red News z produkce Playboye, akční a dramatické filmy, ale i nějaké ty akviziční seriály, na které se v této bleskovce zaměříme…

Fanda zahájí vysílání v sobotu 14.7. od 16:00 filmem Rudý baron, od neděle nás pak čekají seriály – od 18:10 to budou dokumentární Letecké katastrofy, od 20:00 pak pátá řada Kriminálky New York a od 20:40 film 24 hodin: Vykoupení, na který bude navazovat právě sedmá série 24 hodin v hlavní roli s Kieferem Sutherlandem.


V ponděli 16.7. se seriáloví fanoušci mohou těšit na reprízy starších seriálů i na jednu premiéru – od 16:30 se bude vysílat první řada Hvězdné brány: Atlantida, od 17:20 pilotní díl Kobry 11. Večer je pro nás připraven sci-fi blok – od 20:00 druhá série Hranic nemožného, od 20:40 pak konečně premiéra seriálu V z roku 2009 o příletu mimozemšťanů na naši planetu v čele s Morenou Baccarin. V pozdějších večerních hodinách budeme zabíjet Kennyho v Městečku South Park a sledovat osudy hrdinů v první řadě Třetí hlídky.


Kromě výše zmíněných seriálů bude Fanda vysílat i první řadu dokumentární série Chladnokrevné zločiny a čtvrtou sérii Útěku z vězení. Jestliže se během tiskové konference nebo v pozdějších dnech objeví informace o dalších seriálech, článek doplníme. :-)

Co říkáte na seriálové akvizice pátého kanálu Novy? Potěšil vás nějaký seriál? Já se třeba těším na Véčko, které si Nova sušila přes dva roky v šuplíku. Jinak je to ale slabota, to Prima Cool startovala s novinkami. Programová skladba Fandy mi přijde celkem nezajímavá a už stokrát viděná. Co si myslíte vy? Dejte nám vědět v komentech! :-)

Zdroj: fanda.nova.cz + DigiZone.cz

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VanThomass
před 282 týdny
Jj taky jsem si říkal, že by to byla moc velká podobnost, proto vybrali, co...
jelpetty
před 282 týdny
Když jsem viděla Fanda, okamžitě mě napadlo Fanda, jako František, pak jsem se...
VanThomass
před 282 týdny
Přesně tak, já si taky hned říkal, proč se to kurňa jmenuje po nějakým...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY