7. 4. 2017

Seriálové osudy: Criminal Minds

Seriálové osudy: Criminal Minds

Bez obav, seriáloví milovníci. Krimi veterán tu s námi ještě nějaký ten pátek vydrží. Stanice CBS dnes oznámila, že svůj letitý hit Criminal Minds prodlužuje pro 13. sérii! Můžete se na jeho návrat těšit opět v sezóně 2017/18.

Rozhodnutí není ani trošku překvapivé, málokdo o obnovení pochyboval. Drama si stále drží slušnou sledovanost okolo 11 milionů diváků a v týdenních číslech jde o třetí nejúspěšnější seriál stanice v cílové skupině 18–49 let. Šlo pouze o to, že seriál nepatří přímo stanici, ale dělí se o něj se společností ABC Studios, takže nové smlouvy trvaly trošku déle než u dříve prodloužených seriálů.

Kriminálka se v loňském roce musela vypořádat s odchodem herce Shemara Moorea a neplánovaným vyhazovem Thomas Gibson. V důsledku toho se k osazenstvu vrátila Paget Brewster a Aisha Tyler se dočkala povýšení.

Co se týče spin-offu Criminal Minds: Beyond Borders, o něm stále rozhodnuto nebylo, ale jeho šance na přežití jsou velmi nízké.


Sledujete stále Criminal Minds? Jak se podle vás tvůrci vypořádali s velkými změnami v aktuální sérii? Jste rádi za prodloužení?

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
Squerago

Squerago

To je panečku nesmrtelný seriál.
před 150 týdny
Deaneira

Deaneira

Nádherná zpráva, jsem moc ráda že rozhodnutí padlo a nebudou nás napínat jako loni.
před 150 týdny
Michalenka

Michalenka

Jeden z mála, co ještě po té době sleduju :3 :)
před 149 týdny
Další články k tématu