Facebook Twitter E-mail
11. července 2012

Nová střípková nadílka!

  • Charisma Carpenter byla povýšena mezi hlavní postavy v The Lying Game. V seriálu se herečka objevuje jako biologická matka dvou hlavních hrdinek.
  • Emily bude mít nového chlapa. Hrdinka Revenge vytáhne drápky na britského herce Barry Sloana, který bude hrát Ethana, záhadného muže, který se pojí s Emilinou minulostí.
  • CBS objednává pilot od producentů Two and a Half Men. Projekt Ex-Men se soustředí na mladého kluka, který začne bydlet v krátkodobém pronájmu se skupinkou zkušených borců.
  • Iain Glen (Downton Abbey) bude hostovat v šesté epizodě třetí řady Haven. Ztvární muže, který byl 27 let uvězněn ve vlastním domě.
  • Comic-Con 2012 musí čelit prvnímu vážnému případu. Jednu z fanynek, která se snažila dostat dopředu fronty, přejelo auto. Pokud se tam někdy chystáte, tak opatrně!
  • Ve fotogalerii na facebookovské stránce SerialZone přibyla spousta plakátů, ať už ke Comic-Conu, nebo třeba k novým sériím. Nezapomeňte mrknout, takoví Game of Thrones nebo Spartacus vypadají přinejmenším zajímavě!
Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

haroska
před 279 týdny
No ani mi neříkej, že Emily bude mít nového borce a Jake bude s tou káčou...
jelpetty
před 279 týdny
Na Revenge jsem tedy hodně zvědavá...
Kahlan
před 279 týdny
tak Revenge zaujalo,len dúfam,že nebude moc chodiť s Emily-tá má byť...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY