Facebook Twitter E-mail
26. dubna 2017

S lupou do historie: Flashpoint

Pojďte se spolu s námi vrátit do dob minulých. Vydáváme se do seriálového nebe a oprašujeme legendy, na které se nyní díváme svěžíma očima! Jak by piloty úspěšných televizních legend obstály v dnešní době? Dali by jim vůbec diváci ještě šanci? A jak se na naše oblíbené či dokonce zamilované seriály po letech s odstupem díváme my? Lupa míří do historie se dvěma cíli. Vyvolat ve vás nostalgii a neodolatelnou touhu si svùj milovaný seriál opět pustit (protože víme, kolik máte času :'D), ale také vám potenciálně chceme také rozšířit obzory a představit méně známé seriály, které jsou nyní po letech jako stvořené pro sledování maratonem!

Takže, SerialZoňáci, jak hodnotíte Flashpoint 1×01: Scorpio?

Medailónek

Název: Flashpoint
Žánr: Krimi / Drama
Stanice: CTV
Vysílání: 2008–2012
Celkový počet sérií: 5
Premiéra: 11. 7. 2008

Kdo?

Tvůrci: Mark Ellis, Stephanie Morgenstern
Herci: Enrico Colantoni, Hugh Dillon, Amy Jo Johnson, Sergio Di Zio, David Paetkau, Clé Bennett, Michael Cram, Mark Taylor a další

O čem to je?

Flashpoint je detektivní drama o elitní jednotce kanadské policie, která se nazývá „Strategic Response Unit“ (SRU). Do repertoáru této speciální skupiny patří řešení extrémně nebezpečných situací, se kterými si obyčejná policie neví rady. Mimo jiné to jsou případy, ve kterých figurují rukojmí, bombové hrozby, těžce ozbrojení zločinci a podobně. Na řešení takových situací jsou také patřičně vybaveni. Disponují smrtícím arzenálem a špičkovým vybavením (granáty, omračující zbraně, sniperské pušky, speciálně upravené brokovnice a pod.). Členové SRU musí používat svou intuici a dobrý úsudek, aby svěřený úkol vždy splnili a zamezili ztrátám na životech.

Trailer

Historie očima SerialZoňáků

gabik.029

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

Na Flashpoint už se taky nějakou chvíli chystám. Spolupráci Ellise s Morgenstern (a Dillonem) znám díky X Company, takže jsem se těšila na jejich prvotinu. Navíc se jedná o kanadské drama, pro která já mám slabost. Po zhlédnutí pilotu jsem spokojená a těším se až budu mít trochu volného času, abych mohla zkouknout i další epizody.

Málokdy se stane, že mě nějaký seriál zaujme hned od prvního okamžiku. Flashpoint to ale dokázal. Pilot jsem sledovala bez přerušování od začátku až do konce, jelikož děj hezky plynul a nenudil. Velká část dílu se soustředila na samotnou situaci s rukojmí, která nabídla dostatečnou dávku akce i napětí. Vyjednávání nebylo urychlené, ale zároveň jej ani zbytečně nenatahovali. Časově to scenáristé odhadli přesně.

U policejních dramat se mi líbí, jak spolu celý tým drží při sobě. Ocitají se společně v extrémních a životu nebezpečných situacích a je důležité, aby se mohli jeden na druhého spolehnout. Tento týmový duch a důvěra nechybí ani tady, přičemž chemie mezi postavami funguje na výbornou. Navíc se mi líbilo, že jsme měli možnost vidět, jak se takový zásah podepíše na psychice nejen střelce, ale i ostatních členů.

Na druhou stranu mi zde chybělo vyšetřování případu s nějakým koncem, na které jsem zvyklá z jiných seriálů. Ano, tímto se Flashpoint právě lišil od ostatních, ale mě zajímalo, co předcházelo rozhodnutí zločince, jaký byl jeho profil a historie. Celkově jsem ale s pilotem velmi spokojená.

PS: Pobavilo mě, že chorvatské „kurvo jedna“ přeložili do angličtiny jako „varoval jsem tě“ :D

+ kanadský seriál
+ akce a napětí
+ týmový duch
+ dopad na psychiku

- absence vyšetřování
- neznáme motiv útočníka

Moje hodnocení pilotu: 90 %
ragelly

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

Během sledování mi v hlavě pořád blikalo „Taťka Mars, taťka Mars“. Vím už dlouhé roky, že tady hraje, proto mi seriál leží ve watchlistu, ale ne a ne se k němu dostat. Takže jsem dnešní SLDH uvítala, konečně jsem měla příležitost zjistit, o co vlastně jde. Ve výsledku jsem byla hodně spokojená. Čekala jsem to sušší, možná podobné jako Southland. Ve výsledku jde ale o akční a zábavnou podívanou, kde nechybí sympatické postavy, napětí, akce a chytrý příběh. Sice ne takový, jaký bychom ještě nikdy neviděli, ale přiznejme si, že ne každý seriál musí být originální, aby mohl uspět. Někdy to chce nenáročnou oddychovku, u které se pobavíte a na hodinu zapomenete na své starosti.

Hned v úvodu jste vtaženi do děje, což je super. Obecně nemám moc ráda koncept epizody, kdy konec vidíte na začátku a pak se vracíte zpět a sledujete, jak k tomu došlo, ale tady to sedí, protože jste napnutí hned od první chvíle.

Trošku víc se mi líbila akčnější část, když se příběh točil okolo zásahu jednotky. To bylo napínavé a vzrušující, nevěděli jste, co se v následující vteřině stane. Jakmile se to začalo soustředit na postavy a jejich svědomí, trošku mě to zklamalo. Na jednu stranu chápu, že není jednoduché někoho zabít, ani když dostanete přímý rozkaz. Navíc tahle situace byla hodně drsná, protože ani my diváci, ani hrdina nevěděl, koho vlastně trefil, což si určitě hodně pohraje s vaší psychikou. Ale na druhou stranu mi přišlo, že se to na ten jeho vnitřní stav soustředilo až moc dlouho. Přece jen si tu práci vybral a s tím, jak jsou sehraní, tak bych řekla, že to ani nemohl být jeho první výstřel.

Epizoda měla představit postavy, což se jí povedlo. V důsledku toho byl ale upozaděn hlavní příběh, protože vlastně vůbec nevíme, co se těm cizincům stalo a proč jednali, jak jednali. Jasně, dokážu si představit nějaké domácí násilí a žárlivého chlapa, co nechce dopustit, aby ho ženská opustila, ale v podstatě i poté při vyjednávání on tam celou dobu jen stál se zbraní a vlastně nevěděl, co má dělat, nic po nich nechtěl, jako by se jen čekalo, až přiběhne synek a padne výstřel, prostě žádný vývoj.

Budu koukat dál? Drama už ve watchlistu mám a po zhlédnutí pilotu se na něj těším o dost více, i když první díl má trošku mezery.

+ akční podívaná
+ dobrý tým
+ napětí

- upozaděný případ
- velké soustředění na psychiku hrdiny

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

Nad většinou akčních a detektivních filmů a seriálů se dá občas pobavit nad myšlenkou, že takto by to v reálu asi doopravdy nefungovalo. Hlavní hrdina někoho zastřelí, ani nemrkne, zajde na pivo s kolegy a od vedení dostane pochvalu.

V dnešním S lupou do historie ovšem míříme do Kanady a k mému pozitivnímu překvapení je to tu jinak. Takže předstíráme, že je to reálné, a vlastně není tak těžké s tím klidně souhlasit. Ale dál od uvěřitelnosti příběhu.

Jednotlivé části příběhu nepřicházejí úplně chronologicky, takže nejdříve přichází „chvilka napětí“, poté se dostaneme k nějakému tomu rodinnému životu, uvození příběhu, velmi dlouhé chvilce napětí (beze srandy)… ale co je překvapivější, tím příběh nekončí. Tedy, teď by se na konec dala očekávat nějaká další ukázka rodinného života, ale vzhledem k tomu, že takzvaná velmi dlouhá chvilka napětí končí více než tři minuty před koncem, přichází něco jiného.

Reálná hrozba nějakého vyšetřování a možná i trestu, žádné očekávání, že je to jeden z hrdinů seriálu, tudíž nositel nejvyšší imunity. Možná o tom mluvím až moc, ale opravdu je to příjemná změna, vidět to občas i trochu reálněji.

Ke zbytku. Už jsem to trochu nakousla v předchozích odstavcích, ale epizoda je plná napětí, akce, příjemně utíká, postavy jsou sympatické… Jen se trochu hrozím, jak moc dokáže divák po zhlédnutí několika epizod rozlišovat případy, ale třeba seriál podceňuji. Jinak palec nahoru.

+ napětí, akce
+ seriál vypadá i docela reálně

+ sympatické postavy

- dokážou diváci po pár epizodách rozlišovat „případy“ od sebe?

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Esgalnor

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

Status: První setkání se seriálem Hodnocení seriálu: –

Musím se přiznat, že jsem o seriálu nikdy neslyšel, ani jsem nezaregistroval, že by to proběhlo naší televizí. Přesto mi stačilo si přečíst popis, abych měl jasnou představu, jak pilot bude vypadat. Čekal jsem klišoidní postavy, nezáživný příběh, špatný scénář a celkově průměr. Ale… Flashpoint mě překvapil.

Zmínil jsem jako první, že jsem od seriálu čekal klišoidní postavy. Ale pletl jsem se. Postavy nejedou podle šablony. Nejsou to žádní nezničitelní superhrdinové. Ani úžasní modelové v uniformě. Ztvárňují je civilně vypadající herci, což jen potvrzuje fakt, kdy tvůrci poukazují na to, že i členové „Strategic Response Unit“ jsou taky jen lidi. Divákovi tak jsou postavy mnohem blíž a celá epizoda pak působí vřeleji a lépe.

Z několika dějových linií, které epizoda rozehraje, mi přijde ta, kdy na oddělení přijde nový člen týmu, jako nejméně zajímavá a neoriginální – oproti zajímavému pohledu na krimiseriály od zbytku epizody to je až diametrální rozdíl, věc, kterou jsme viděli už stokrát. Naštěstí jde o jediný případ a kvalitu seriálu nijak více nenarušuje.

V rámci žánru krimi, který těžko poslední dobou přináší něco nového a jsem jím poměrně přesycen, jde navíc o solidní nadprůměr se spoustou originality. Jak jsem zmínil, nemáme tu postavy podle zajeté šablony, scénář se zdá být reálný a je kvalitně odvedený. Ačkoliv tu není mnoho akce, člověk se rozhodně nenudí – především díky skvěle fungující emocionální rodině.

Věřím, že ačkoliv mnou chválená civilnost spoustě lidí nesedne. Ale já jsem nadšený, že všichni v celé této elitní jednotce jsou běžní lidé, nejsou to žádné stroje, mají své chyby, své démony, své příběhy… ale do toho dobře odvádějí extrémně náročnou práci. Navíc, konec epizody, jejíž příběh tedy mohl být zajímavější, mě zvláštním způsobem dojal (nesebral mě tak, jako konec většiny epizod Cold Case, ale dojal mne).

Suma sumárům jsem spokojen a mile překvapen. Možná se i podívám na několik dalších dílů, protože i po nějaké chvilce dojmy zůstávají výhradně pozitivní a ty negativní jsou spíše irelevantní. V rámci kriminálek jde o nadprůměr, který lehce sráží průměrný vizuál, nepříliš zajímavá epizodní zápletka a část s nástupem do nové práce. Jinak jsem ale potěšen a jsem rád, že jsem našel kriminálku, která není vyloženě oddechovka na všední odpoledne.

+ propracované a uvěřitelné postavy
+ hodící se herci
+ emocionální rovina
+ nové pojetí krimi

- průměrná zápletka epizody
- neoriginální část s nováčkem v týmu
- průměrný audiovizuál

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Další díly seriálu

S lupou do historie: Scrubs (1. 1. 2017)
S lupou do historie: Buffy the Vampire Slayer (4. 1. 2017)
S lupou do historie: M.A.S.H. (8. 1. 2017)

... odkryj další díly seriálu

S lupou do historie: House M.D. (11. 1. 2017)
S lupou do historie: Friends (15. 1. 2017)
S lupou do historie: Firefly (18. 1. 2017)
S lupou do historie: The Nanny (22. 1. 2017)
S lupou do historie: Lost (25. 1. 2017)
S lupou do historie: Mr. Bean (29. 1. 2017)
S lupou do historie: Parenthood (1. 2. 2017)
S lupou do historie: Army Wives (5. 2. 2017)
S lupou do historie: Crossing Lines (12. 2. 2017)
S lupou do historie: Nurse Jackie (15. 2. 2017)
S lupou do historie: Penny Dreadful (19. 2. 2017)
S lupou do historie: Mad Men (22. 2. 2017)
S lupou do historie: Friday Night Lights (26. 2. 2017)
S lupou do historie: The L Word (1. 3. 2017)
S lupou do historie: Transparent (5. 3. 2017)
S lupu do historie: One Tree Hill (8. 3. 2017)
S lupou do historie: Sons of Anarchy (12. 3. 2017)
S lupou do historie: The Pillars of the Earth (15. 3. 2017)
S lupou do historie: Prison Break (19. 3. 2017)
S lupou do historie: Franklin & Bash (22. 3. 2017)
S lupou do historie: Spin City (26. 3. 2017)
S lupou do historie: The Lying Game (29. 3. 2017)
S lupou do historie: Las Vegas (2. 4. 2017)
S lupou do historie: Vikings (5. 4. 2017)
S lupou do historie: The Walking Dead (9. 4. 2017)
S lupou do historie: The Professionals (12. 4. 2017)
S lupou do historie: King & Maxwell (16. 4. 2017)
S lupou do historie: Switched at Birth (19. 4. 2017)
S lupou do historie: The Americans (23. 4. 2017)
S lupou do historie: Flashpoint (právě čteš)
S lupou do historie: ER (30. 4. 2017)
S lupou do historie: Step by Step (3. 5. 2017)
S lupou do historie: Gilmore Girls (7. 5. 2017)
S lupou do historie: Murder, She Wrote (10. 5. 2017)
S lupou do historie: Magic City (14. 5. 2017)
S lupou do historie: Twin Peaks (21. 5. 2017)
S lupou do historie: Big Love (24. 5. 2017)
S lupou do historie: Hart of Dixie (28. 5. 2017)
S lupou do historie: Web Therapy (31. 5. 2017)
S lupou do historie: Reaper (4. 6. 2017)
S lupou do historie: Desperate Housewives (7. 6. 2017)
S lupou do historie: Star Trek: Voyager (11. 6. 2017)
S lupou do historie: Hotel Babylon (14. 6. 2017)
S lupou do historie: Life on Mars (18. 6. 2017)
S lupou do historie: Spartacus: Blood and Sand (21. 6. 2017)
S lupou do historie: Miranda (25. 6. 2017)
S lupou do historie: Torchwood (28. 6. 2017)
S lupou do historie: The Good Guys (2. 7. 2017)
S lupou do historie: Peaky Blinders (5. 7. 2017)
S lupou do historie: Undateable (9. 7. 2017)
S lupou do historie: Beauty and the Beast (12. 7. 2017)
S lupou do historie: Red Dwarf (16. 7. 2017)
S lupou do historie: Rome (19. 7. 2017)
S lupou do historie: Vyšehrad (24. 7. 2017)
S lupou do historie: You're the Worst (26. 7. 2017)
S lupou do historie: Camelot (30. 7. 2017)
S lupou do historie: My Mad Fat Diary (2. 8. 2017)
S lupou do historie: That '70s Show (6. 8. 2017)
S lupou do historie: Blood Ties (9. 8. 2017)
S lupou do historie: Stargate SG-1 (13. 8. 2017)
S lupou do historie: Poldark (16. 8. 2017)
S lupou do historie: Shameless (20. 8. 2017)
S lupou do historie: Revolution (23. 8. 2017)
S lupou do historie: Andromeda (27. 8. 2017)
S lupou do historie: Mistresses (30. 8. 2017)
S lupou do historie: How I Met Your Mother (3. 9. 2017)
S lupou do historie: The Fall (6. 9. 2017)
S lupou do historie: Joey (10. 9. 2017)
S lupou do historie: CSI Miami (13. 9. 2017)
S lupou do historie: Dallas (17. 9. 2017)
S lupou do historie: Hellcats (20. 9. 2017)
S lupou do historie: Crossing Jordan (24. 9. 2017)
S lupou do historie: Will & Grace (27. 9. 2017)
S lupou do historie: Nikita (1. 10. 2017)
S lupou do historie: Battlestar Galactica (4. 10. 2017)
S lupou do historie: Modern Family (8. 10. 2017)
S lupou do historie: Revenge (11. 10. 2017)
S lupou do historie: Kings (15. 10. 2017)
S lupou do historie: Bates Motel (18. 10. 2017)
S lupou do historie: Merlin (22. 10. 2017)
S lupou do historie: Chuck (25. 10. 2017)
S lupou do historie: The Carrie Diaries (29. 10. 2017)
S lupou do historie: Saving Hope (1. 11. 2017)
S lupou do historie: Orphan Black (5. 11. 2017)
S lupou do historie: Baywatch (8. 11. 2017)
S lupou do historie: Charmed (12. 11. 2017)
S lupou do historie: Life Unexpected (15. 11. 2017)
S lupou do historie: Monk (19. 11. 2017)
S lupou do historie: Rizzoli & Isles (22. 11. 2017)
S lupou do historie: Blackadder (26. 11. 2017)
S lupou do historie: Profiler (3. 12. 2017)
S lupou do historie: Murdoch Mysteries (6. 12. 2017)
S lupou do historie: South Park (10. 12. 2017)
S lupou do historie: Underbelly (13. 12. 2017)
S lupou do historie: Melissa & Joey (17. 12. 2017)
S lupou do historie: 4teens (20. 12. 2017)
S lupou do historie: ALF (24. 12. 2017)
S lupou do historie: Parks and Recreation (27. 12. 2017)
S lupou do historie: Hawthorne (31. 12. 2017)
S lupou do historie: The Dead Zone (3. 1. 2018)
S lupou do historie: Ugly Betty (7. 1. 2018)
S lupou do historie: Moonlight (10. 1. 2018)
S lupou do historie: NCIS (14. 1. 2018)
S lupou do historie: Frasier (17. 1. 2018)
S lupou do historie: Rectify (21. 1. 2018)
S lupou do historie: Okresní přebor (24. 1. 2018)
S lupou do historie: Kriminálka Anděl (28. 1. 2018)
S lupou do historie: Continuum (31. 1. 2018)
S lupou do historie: The West Wing (4. 2. 2018)
S lupou do historie: Dirty Sexy Money (7. 2. 2018)
S lupou do historie: Roseanne (11. 2. 2018)
S lupou do historie: Vyprávěj (14. 2. 2018)
S lupou do historie: Lost Girl (18. 2. 2018)
S lupou do historie: New Girl (21. 2. 2018)
S lupou do historie: Eureka (25. 2. 2018)
S lupou do historie: Eli Stone (ABC) (28. 2. 2018)
S lupou do historie: Southland (4. 3. 2018)
S lupou do historie: Drop Dead Diva (7. 3. 2018)
S lupou do historie: Finding Carter (11. 3. 2018)
S lupou do historie: American Horror Story (14. 3. 2018)
S lupou do historie: The Leftovers (18. 3. 2018)
S lupou do historie: Baby Daddy (21. 3. 2018)
S lupou do historie: Návštěvníci (25. 3. 2018)
S lupou do historie: Make It or Break It (28. 3. 2018)
S lupou do historie: The Killing (1. 4. 2018)
S lupou do historie: My Name Is Earl (4. 4. 2018)
S lupou do historie: Suburgatory (8. 4. 2018)
S lupou do historie: Third Watch (11. 4. 2018)
S lupou do historie: Judging Amy (15. 4. 2018)
S lupou do historie: Chasing Life (18. 4. 2018)
S lupou do historie: Ray Donovan (22. 4. 2018)
S lupou do historie: Breakout Kings (25. 4. 2018)
S lupou do historie: V (29. 4. 2018)
S lupou do historie: Grimm (2. 5. 2018)
S lupou do historie: Without a Trace (6. 5. 2018)
S lupou do historie: Family Guy (23. 5. 2018)
S lupou do historie: The Bridge (27. 5. 2018)
S lupou do historie: Sanctuary (30. 5. 2018)
S lupou do historie: Dynasty (3. 6. 2018)
S lupou do historie: Californication (6. 6. 2018)
S lupou do historie: Breaking In (10. 6. 2018)
S lupou do historie: Wallander (13. 6. 2018)
S lupou do historie: Little Britain (17. 6. 2018)
S lupou do historie: Ringer (20. 6. 2018)
S lupou do historie: BoJack Horseman (24. 6. 2018)
S lupou do historie: Nemocnice na kraji města (27. 6. 2018)
S lupou do historie: The Event (4. 7. 2018)
S lupou do historie: The Strain (8. 7. 2018)
S lupou do historie: Fargo (11. 7. 2018)
S lupou do historie: Suddenly Susan (15. 7. 2018)
S lupou do historie: Tru Calling (18. 7. 2018)
S lupou do historie: Chalupáři (22. 7. 2018)
S lupou do historie: Being Erica (25. 7. 2018)
S lupou do historie: The Knick (29. 7. 2018)
S lupou do historie: Jericho (1. 8. 2018)
S lupou do historie: What I Like About You (5. 8. 2018)
S lupou do historie: Whitney (8. 8. 2018)
S lupou do historie: Cirkus Bukowsky (12. 8. 2018)
S lupou do historie: Haven (15. 8. 2018)
S lupou do historie: The Fosters (19. 8. 2018)
S lupou do historie: Looking (22. 8. 2018)
S lupou do historie: Midsomer Murders (26. 8. 2018)
S lupou do historie: The Simpsons (29. 8. 2018)
S lupou do historie: The Middle (2. 9. 2018)
S lupou do historie: Billy & Billie (5. 9. 2018)
S lupou do historie: Star Trek (9. 9. 2018)
S lupou do historie: Angel (12. 9. 2018)
S lupou do historie: Arrested Development (16. 9. 2018)
S lupou do historie: Star Trek Enterprise (19. 9. 2018)
S lupou do historie: Sex and the City (23. 9. 2018)
S lupou do historie: Ripper Street (26. 9. 2018)
S lupou do historie: The New Adventures of Superman (30. 9. 2018)
S lupou do historie: The Cleveland Show (3. 10. 2018)
S lupou do historie: Falling Skies (7. 10. 2018)
S lupou do historie: Two and a Half Men (10. 10. 2018)
S lupou do historie: Devious Maids (14. 10. 2018)
S lupou do historie: Monty Python's Flying Circus (17. 10. 2018)
S lupou do historie: Major Crimes (22. 10. 2018)
S lupou do historie: Archer (24. 10. 2018)
S lupou do historie: True Blood (28. 10. 2018)
S lupou do historie: Legend of the Seeker (1. 11. 2018)
S lupou do historie: Lilyhammer (4. 11. 2018)
S lupou do historie: Freaks and Geeks (1. 9. 2019)
S lupou do historie: Ashes to Ashes (4. 9. 2019)
S lupou do historie: Instant Star (8. 9. 2019)
S lupou do historie: Zdivočelá země (11. 9. 2019)
S lupou do historie: Hit the Floor (15. 9. 2019)
S lupou do historie: Human Target (18. 9. 2019)
S lupou do historie: Diagnosis Murder (22. 9. 2019)
S lupou do historie: The Affair (25. 9. 2019)
S lupou do historie: Hospoda (29. 9. 2019)
S lupou do historie: Game of Thrones (3. 10. 2019)
S lupou do historie: Terminator: The Sarah Connor Chronicles (6. 10. 2019)
S lupou do historie: Getting On (9. 10. 2019)
S lupou do historie: F. L. Věk (13. 10. 2019)
S lupou do historie: Ground Floor (16. 10. 2019)
S lupou do historie: Rescue Me (20. 10. 2019)
S lupou do historie: Married... with Children (23. 10. 2019)
S lupou do historie: Warehouse 13 (27. 10. 2019)
S lupou do historie: Angels in America (30. 10. 2019)
S lupou do historie: Stargate Universe (3. 11. 2019)
S lupou do historie: Legends (6. 11. 2019)
S lupou do historie: Knight Rider (10. 11. 2019)
S lupou do historie: Parade's End (13. 11. 2019)
S lupou do historie: The O.C. (17. 11. 2019)
S lupou do historie: Bylo nás pět (20. 11. 2019)
S lupou do historie: Home Improvement (24. 11. 2019)
S lupou do historie: House of Cards (27. 11. 2019)
S lupou do historie: Strážce duší (2. 12. 2019)
S lupou do historie: Young & Hungry (4. 12. 2019)
S lupou do historie: Once Upon a Time (8. 12. 2019)
S lupou do historie: Vicious (11. 12. 2019)
S lupou do historie: 'Til Death (15. 12. 2019)
S lupou do historie: Dollhouse (18. 12. 2019)
S lupou do historie: Aliens in America (25. 12. 2019)
S lupou do historie: Poirot (25. 12. 2019)
S lupou do historie: Nip/Tuck (29. 12. 2019)
S lupou do historie: Broadchurch (1. 1. 2020)

S lupou do historie: Yes Minister (5. 1. 2020)
S lupou do historie: Rogue (8. 1. 2020)
S lupou do historie: My všichni školou povinní (13. 1. 2020)
S lupou do historie: The 4400 (15. 1. 2020)
S lupou do historie: Xena: Warrior Princess (19. 1. 2020)
S lupou do historie: Necessary Roughness (22. 1. 2020)
S lupou do historie: Under the Dome (26. 1. 2020)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 143 týdny
Pro mě je to novinka... :D :)
luciakanky
před 143 týdny
super seriál s tatkom marsom a ružovou power rangers :D
Jessica Angell
před 143 týdny
Ano ano Taťka Mars je super

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY