19. 4. 2017

Novinka pod lupou: Return of the Mac

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Return of the Mac
Žánr: Komedie
Stanice: POP
Premiéra: 12. 4. 2017
Vysílání: středa, 20:30
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Joey McIntyre
Herci: Joey McIntyre, Jamie Denbo, Adam Ray, Katie Wee

Ve zkratce

Joey McIntyre je oddaný manžel, milující otec tří dětí a ve svých 43 letech stále zůstává nejmladším členem New Kids on the Block. Ve skutečnosti však chce být brán vážně jako herec. Hledá svůj další projekt a cesta ho zavede až na podřadnou televizní stanici, která hledá moderátora nové noční talkshow. Problém je ten, že Joey měl jiné plány o své budoucnosti, chtěl natočit vlastní dramatický detektivní seriál.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Původně jsem ani neplánovala, že do seznamu přidáme další seriál od POP, přece jen to je tak nevýznamná stanice, že je otázka, kolik z vás by se k Macovi reálně dostalo. Ale Drunk_Queen mě přesvědčila, že bychom měly do našeho seznamu zahrnout i další kousky, které nám chybí, a Mac byl jedním z nich, tak jsem si říkala, proč ne.

A jak se říká, boy oh boy, jaké překvapení. Opravdu už jsem asi nějaká divná, protože tohle by se mi podle daných pravidel líbit nemělo. Nemám ráda komedie, ve kterých hrají tvůrci a příběh je podle jejich života, prostě mě to nebaví. Ale Mac, světe div se, utekl jako voda a já se přistihla, že hltám každou vteřinu. No dobře, hltám je asi silné slovo, ale rozhodně mi sledování nebylo tak proti srsti, jak jsem si myslela.

Herci jsou parádní, vtipy jsou zábavné, smějete se nahlas. Ani se nenadějete a epizoda je pryč. Cameo od January Jones už je jen třešničkou na dortu, opravdu mě její scénka potěšila. Jistě, některé scény nebo postavy byly přehnané, ale když ředitelka stanice naštvaně hodila placku po asistentce s roztečenou řasenkou po obličeji, trefila ji do hrudi a ta se svým umučeným obličejem ani nemrkla okem, jen se vyčítavě dívala na Maca, to byla scéna k nezaplacení!

Budu koukat dál? K mému velkému překvapení ano!
  • herci
  • vtipy
  • vtipné scény
  • cameo January Jones
  • místy trošku přehnané
80 %
Mé hodnocení
ragelly

Blázním, nebo je ten název fakt podle „Return Of The Mack“ od Marka Morrisona? Nebo teď té předělávky co byla? No nic, to je jedno.

Každopádně – znáte ty hororové autorské komedie, kde je pod kolonkou tvůrce, scénář, hlavní role a vládce vesmíru podepsaný stejný člověk? Jak já je nemám ráda. A je tu další. „Hurá.“ Tentokráte s a od člena skupiny New Kids on the Block.

Jestli jste se už po druhém odstavci rozplakali, já vás chápu. Naprosto. Ale můžete se uklidnit. Return of the Mac je totiž minimálně přežitelný a pokud to řeknu rovnou, je to vlastně tak trapné, až je to vtipné. Zkrátka takové to, když vidíte, do jaké trapné situace se Joey (hlavní postava) dostal, až je mu vám ho líto, až se z toho smějete. Takhle nějak.

Postavy jsou sympatické (což zní až podivně, když vezmete v potaz, že někdo hraje sebe samého a jeho manželka hraje sebe samotnou), sledování není zdlouhavé, vtipy i narážky jsou fajn…

Takže ano, takhle to klidně může být. Nejenže je to sledovatelné, ale dokonce mě přepadlo i lehké nutkání podívat se na další díl. Jestli se od tohohle budou další „autorské komedie“ učit, hned bude v seriálovém světě lépe.
  • sympatické postavy
  • utíká to
  • je to tak trapné, až je to vtipné
  • ale pořád je to trapné
  • něco by se mělo strhnout za „autorskou komedii“
70 %
Mé hodnocení
Drunk_Queen

Plánujete dát seriálu šanci? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu
Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Destinytte

Destinytte

Trailer je takový nic neříkající, ale vaše hodnocení mě možná přesvědčí, abych se podívala. :D
před 5 roky
Koldik

Koldik

No neviem ci sa do toho pustim...
před 5 roky
ragelly

ragelly

Dokoukáno. Pilot byl svěží, ale pak se to hodně rychle zvrhlo v hluboký podprůměr. Rozhodne se nedivím,...
před 2 roky
Další články k tématu