Facebook Twitter E-mail
12. července 2012

Novinky o Hart of Dixie a White Collar

Zapomeňte na Wada, Zoe a George, pro 2. řadu se rýsuje nový milostný trojúhelník. Tvůrci vtipného dramatu hledají herečku, která by ztvárnila postavu Ruby, středoškolské lásky Lavona a zároveň nemesis Lemon. Překvapením asi nebude, že si Ruby velmi sedne se Zoe. Takže můžeme očekávat další hašteření.


Co se týče White Collar, 4. řada se bude točit okolo Nealových problémů s otcem, Neal se bude snažit přijít na to, jestli byl otec opravdu zkorumpovaný policista, nebo to na něj bylo nalíčeno. Toto zjištění je pro Neala velmi důležité, jelikož si klade otázky, jako jestli mu je předurčeno být špatným člověkem. Jak hodně špatný byl jeho otec. Jak velká část zla je geneticky daná a kolik se ho člověk může naučit nebo kolik ho může získat.

A něco ohledně obsazení:

  • Titus Welliver (Lost, The Good Wife, a skoro každý vysílaný seriál) ztvární senátora, který má spojitost s Nealovým otcem.
  • Reed Diamond (24) si zahraje Colea Edwardse, který je popisovaný jako nemilosrdný stavební magnát, který má silné politické vazby.
  • Sprague Grayden (Sons of Anarchy) se v seriálu objeví jako mladší verze Ellen, která byla představena ve finále 3. řady jako známá Nealova otce, která s ním sloužila u policie.

Neal se prý z tropického ostrova dostane s pomocí Petera ztřeštěným způsobem ve White Collar stylu s velkým zvratem. Již je jasné, jak se Peter a Neal navzájem respektují a mají se rádi, ale kvůli nastalým okolnostem se jejich vztah ocitne v ohrožení, vše se vyhrotí v 9. epizodě.

Je potvrzeno, že se ve 4. řadě objeví Sara, dokonce ve třech z prvních deseti epizod. Scénáristi našli kreativní způsob, jak ji zpátky vrátit do příběhu, přestože na konci třetí řady byl její vztah s Nealem zakončen skoro poeticky vrácením onoho obrazu. Aby se Neal nenudil, vrací se i Alex. Jak je známo, Neal má pro ženy slabost a další, která mu nejspíš podlehne, bude Sophie, kterou ztvární Laura Vandervoort, známá především jako Kara ze seriálu Smallville. Sophie je vdova, která má zdědit hodně vysokou pojistku. Neal se v přestrojení pokouší zjistit, jestli se jedná o podvod a snaží se ji okouzlit. Pak si s překvapením uvědomí, že jeho city jsou opravdové. (To jako fakt, Neale? Vždyť se na ni podívej.)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kahlan
před 279 týdny
tak na white collar sa nesmierne teším a som zvedavá ako to teda bude :)
Maarti
před 279 týdny
Paráda, už teď se na to hašteření těšim..už vidim Lavona, jak se bude tvářit,...
Misel
před 278 týdny
No s tím otcem mě to taky zajímá , ale doufám že výsledek bude dobrý a né...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY