21. 4. 2017

Seriálové osudy: The X-Files

Seriálové osudy: The X-Files

A je to oficiální! Stanice Fox v noci oznámila, že svůj slavný seriál The X Files (Akta X) prodlužuje pro 11. sérii! Akta X se vrátí v sezóně 2017/18 s deseti epizodami, což je o čtyři více, než kolik měla desátá řada.

Na post výkonného producenta se vrátí tvůrce Chris Carter, nové smlouvy již podepsali i David Duchovny a Gillian Anderson, takže se můžeme těšit na návrat Muldera a Scullyové. Natáčení nové minisérie začne již letos v létě.

Během TCA v srpnu 2016 uvedla ředitelka stanice Dana Walden, že Fox by byl moc rád za natočení více než šesti epizod slavného sci-fi revivalu. "Bylo to skutečně pouze kvůli limitům ze strany Davida, Gillian a Chrise, kteří měli nabité rozvrhy. Šlo o koordinaci času, aby všichni měli možnost natáčet ve Vancouveru.

„Ikonické postavy, bohatý příběh, odvážní tvůrci – to jsou pilíře skvělých seriálů. A také jsou některými z důvodů, proč měl The X-Files tak velký dopad na miliony fanoušků po celém světě. Chrisova tvořivost a výborná práce Davida a Gillian pomohly i nadále rozvíjet tento popkulturní fenomén a my se nemůžeme dočkat, jaké další záhady Mulder a Scullyová odhalí v další kapitole Akt X.“


Sledovali jste desátou řadu? Jste nadšeni z prodloužení? Nebo si myslíte, že seriál už není, co býval, a nové díly by vzniknout neměly? A budete i přesto koukat dál?

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
ragelly

ragelly

seriál se s 11. řadou vrací už 3. ledna :)
před 118 týdny
carolos

carolos

Neskutočne sa teším na pokračovanie :) Už aby to bolo :)
před 118 týdny
Bellezza

Bellezza

Dúfam,že ho na naše TV dajú tak rýchlo ako 10tu sériu.
před 118 týdny
Další články k tématu