26. 4. 2017

Seriálové osudy: Into the Badlands

Seriálové osudy: Into the Badlands

Kabelovka AMC má pro své fanoušky dobrou zprávu. Včera oznámila, že prodlužuje své drama Into the Badlands pro třetí sezónu. Jako bonus navíc třetí řada bude podstatně delší. Zatímco první série má šest dílů a druhá deset, třetí bude obsahovat šestnáct epizod.

Badlands je aktuálně v polovině druhé řady. Seriál se představil již v roce 2015, loni si dal volno a vrátil se letos. V průměru sleduje 3,6 milion celkových diváků rating 2.1 mezi dospělými 25–54 let v číslech Live+3. Jde tak o čtvrté nejlepší drama mezi kabelovkami, zaostává za The Walking Dead, American Horror Story a Fear the Walking Dead.

„Into the Badlands nevypadá jako nic jiného v televizi a má mnoho milionů oddaných fanoušků,“ prozradil ředitel stanice Charlie Collier. „Díky tvůrcům a showrunnerům, mimořádnému obsazení, týmu bojových umění a bojovým režisérům, no a samozřejmě všem ostatním, kteří pro fanoušky vytváří tuto vzrušující seriálovou jízdu.“

Prozatím nebylo prozrazeno, jestli příští rok bude opět pauza, nebo se nových epizod v roce 2018 dočkáme.


Sledujete Into the Badlands? Jak druhou řadu porovnáváte s tou první? Kam by měl příběh směřovat ve třetí sérii? Jste rádi za prodloužení?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
_karel_

_karel_

:-))))) Asi tak
před 147 týdny
Squerago

Squerago

Skvělá zpráva!
před 147 týdny
Koldik

Koldik

Vyzera to tak, ze sa do toho nakoniec predsa len pustim...
před 128 týdny
Další články k tématu