Facebook Twitter E-mail
3. května 2017

Lauren Holly se na podzim objeví v Luciferovi

Máme tu možná jedno z prvních oznámení o castingu do hostující role pro sezónu 2017/18. Tou první tváří, o které alespoň s jistotou víme, že je oficiálně potvrzená, je herečka z NCIS Lauren Holly.

Zpráva se prvně objevila na sociálních médiích, kde stálo, že ztvární postavu jménem Roxie. Pokud můžeme věřit tomu, co se objevilo na Instagramu jednoho z herců, role by měla mít něco společného s děním v kasínu v Las Vegas.

Lucifer se po třech měsících vrátil tento týden s novými epizodami. Jak již je delší dobu známo, poslední čtyři díly druhé série se přemisťují do třetí řady, která se začne vysílat na podzim. Holly se ukáže až v závěrečném díle těchto čtyř zbylých epizod. Datum jejího debutu tak delší dobu znát nebudeme.

O herečce víme, že dále hrála v Motive, Picket Fences, Chicago Hope a z jejích začátků v All My Children.


Jaká byla první série? Vadí vám, že se Lucifer odporoučel z dění letošní řady na skoro 90 dní? Myslíte si, že to seriálu prospěje? Jak se díváte na to, že poslední díly druhé řady budou odvysílány až na podzim? Má Lucifer po třetí sérii šanci na další pokračování?

(https://tvline.com/…auren-holly/)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nira
před 28 týdny
Souhlasím, byla bych pro 13 dílů v sérii a žádné zbytečné přesuny a...
phoboska
před 28 týdny
Tiež súhlasím. Lucifera mám veľmi rada a bola som spokojná, s 13...
Block
před 23 týdny
Taky se priklanim k II rade s 13 dily. Ale asi z jineho duvodu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY