7. 5. 2017

Seriálové osudy: 13 Reasons Why

Seriálové osudy: 13 Reasons Why

A je to oficiální. Netflix dnes oznámil, že svůj letošní dramatický hit 13 Reasons Why prodlužuje pro druhou řadu. Seriál je adaptací bestselleru z roku 2007 od Jaye Ashera. Druhá řada bude obsahovat 13 epizod a dočkáme se jí v roce 2018. Příběh začne po událostech z první řady, tedy po smrti hrdinky Hannah Baker, a bude se soustředit na začátek komplikovaných cest jednotlivých postav směrem k zahojení jejich ran.

Seriál, který produkovala Selena Gomez, se ihned po premiéře na konci března stal hitem. Velmi kladně ho přijali kritici i diváci. Brian Yorkey, který napsal scénář k adaptaci a působil jako výkonný producent, převezme ve druhé řadě otěže showrunnera.

Asherova předloha má pouze jeden díl, ve druhé sérii tedy tvůrci budou vymýšlet zcela nový děj. Sám autor však nedávno prozradil, že by rád viděl pokračování jeho příběhu. Netflix prozatím neupřesnil, o čem (nebo o kom) konkrétně druhá řada bude, nicméně se v uplynulých dnech spekulovalo, že se v dalších dílech Hannah opět objeví, pravděpodobně tedy můžeme počítat s dalšími flashbacky.


Sledovali jste první řadu? Jak hodnotíte prodloužení? Na čí příběhy jste zvědaví? Budete koukat dál?

Další díly seriálu
Kdo dočetl až sem, musí zaručeně likovat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře23zobraz všech 23 příspěvků
petrSF

petrSF

Tak showrunner se rozpovídal, o čem 2. sérka bude, a nezní to vůbec...
před 170 týdny
vojtintop

vojtintop

Na další řadu se těším.. Bude zajímavé sledovat vývoj celé řady bez knižní předlohy :) Doufám, že...
před 168 týdny
Koldik

Koldik

No, tak som teda naozaj zvedavy co vymyslia.
před 153 týdny
Další články k tématu