Facebook Twitter E-mail
18. května 2017

Stranger Things: Will Chase a halloweenská druhá série

Letošní Halloween je symbolem pro návrat druhé série Stranger Things. Dne 31. října nám Netflix nadělí devět nových epizod.

Herec a kentucký zpěvák Will Chase je dalším oficiálně potvrzeným novým členem party tohoto hororového a mysteriózního seriálu. Pro Chase se bude jednat o vedlejší roli Neila Mayfielda. Ten v příběhu sehraje otce rodiny, který si nedávno osvojil dva potomky a přestěhoval se s nimi do městečka Hawkins v Indianě až z daleké Kalifornie.

Nejpravděpodobnější teorie, kdo budou jeho nové děti, se nabízí. Budou to dva nováčci, kteří se objevili ve městě? Máme na mysli duo herců Sadie Sink a Dacre Montgomery. Na správnou odpověď si ale nějakou tu dobu počkáme.

V současné době se na povrch moc informací o nové řadě nevynořuje. Víme ale, že vedlejší role patří například Paulu Reiserovi a Seanu Astinovi. Reiser jako bývalý a uznávaný člen ministerstva energie s misí očistit jak sebe, tak i okolnosti s ním spjaté a Astin v roli člověka se srdcem na pravém místě. Je bývalým šprtem a spolužákem ze střední školy, kam chodil spolu s Joyce a Hopperem.

Dále je známo, že dánská herečka Linnea Berthelsen představí ženu, která si v dětství zažila perné časy a její emocionální schránka utrpěla vcelku velkou ránu. Zároveň ale nežije v Hawkins. Co je na ní zajímavé? Nebylo by to ono, kdyby zde chyběl prvek nadpřirozena, a tak její postava sice nepřímo, ale přece má co do činění s dějem v tomto tajuplném městečku.


Jste rádi, že Netflix potvrdil pokračování a nové díly k nám tak připutují sice s delší odmlkou, ale přece? Chcete pro seriál i třetí sérii, popřípadě více? Jakou postavu zatím máte nejvíce rádi? A co říkáte na novou roli pro Willa Chase?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

patrik1177
před 117 týdny
Moc se těším na 2. sérii. Sice ne až tak moc jako třeba na 7. sérii GoT, ale...
singularita
před 117 týdny
Já se na ní těším i dokonce více než na GoT. xD
Tesa.
před 117 týdny
Veľmi sa teším na druhú sériu. Stranger Things ma naozaj prekvapilo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY