Facebook Twitter E-mail
9. května 2017

Nachystejte ananasy, Psych se vrací!

S nadsázkou by se dalo říci, že není dne, kdy nějaký dávno ukončený (avšak oblíbený) seriál neoznámí návrat či reboot, nebo kdy ještě běžící seriál (samozřejmě úspěšný) nevyhlásí, že se k němu přidá nějaký ten spin-off. A tak nejspíš není překvapením, že tento zástup se nyní ještě rozšiřuje.

Šťastným navrátilcem je tentokráte dramedy plná ananasů od stanice USA, Psych (Agentura Jasno). Již dříve bylo naznačeno, že se seriál před třemi lety nerozloučil úplně, na dubnovém Indiana Comic Con představitel oblíbeného zločince Pierra Despereauxe, Cary Elwes, fanouškům naznačil, že se v létě vrátí na natáčení oblíbeného seriálu a že věří, že Pierre bude mít šanci odhalit svou pravou identitu. To, že to nejspíš nebyly jen plané řeči, začalo být jasné, když se Psych objevil mezi snímky, jejichž natáčení v květnu začíná.

Nyní to tu už ale máme černé na modrém, Psych se o vánočních svátcích vrátí v jednom dvouhodinovém filmu. Na snímku se kromě tvůrce, kterým je Steve Franks, scenáristicky podílí i představitel hlavní role Shawna Spencera, James Roday. Příležitost okomentovat návrat seriálu si nenechal ujít Chris McCumber, který jako prezident u NBCUniversal Cable Entertainment dohlíží na fungování kabelových televizí: „Psych je milovaný člen naší USA rodiny a kdy jindy je lepší čas sejít se s rodinou než o Vánocích. Steve a James vzali ten unikátní druh komedie, kterým se seriál pyšnil celých osm sezón, a vložili ho do filmu, který úspěšně oživuje jedno z největších přátelství v televizní historii.“

Diváci se mohou těšit na všechny své oblíbené tváře, ve filmu nebude chybět hlavní duo James Roday a Dulé Hill jako Shawn Spencer a Burton ‚Gus‘ Guster, vrátí se i jejich kolegové – Timothy Omundson jako Carlton Lassiter, Maggie Lawson jako Juliet O'Hara, Corbin Bernsen jako Shawnův otec Henry Spencer či Kirsten Nelson jako kapitánka Vick. Na potvrzení dalších navrátilců si budou fanoušci muset ještě počkat.

A na co se mohou diváci o vánočních svátcích těšit? To fanouškům přibližuje oficiální popis epizody:

„Akční přátelé společně s dalšími fanoušky oblíbenými postavami se schází o svátcích, když se tajemný útočník zaměří na jednoho z jejich řad. S tímto setkáním přichází vzrušující komediální jízda, protože šílenému a nepředvídatelnému týmu detektivů jde hlavně o dopadení zloduchů, o spravedlnost a… jídlo.“


Máte z návratu Psych radost? Nebo byste byli raději, kdyby se Psych už z věčného odpočinku nevracel?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mik
před 93 týdny
Tak to je super zpráva. Už mi kluci chyběli. I když Guse aspoň vídám...
majka147
před 92 týdny
Jééj, Ja som si prv myslela že to je hoax keď som to videla na fb.. Proste sa...
Lola_L
před 58 týdny
a to čtu až teď :o nejlepší zpráva roku!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY