Facebook Twitter E-mail
9. května 2017

The Gifted: Fox objednává drama od Marvelu

Stanice Fox právě objednala svůj první seriál pro novou sezónu, a hned to není nic menšího, než samotné marvelácké drama. Jde o projekt s názvem The Gifted, za kterým stojí scenárista Matt Nix a x-menácký režisér Bryan Singer.

Seriál se točí okolo městského páru, jehož obyčejné životy jsou od základu změněny náhlým zjištěním, že jejich děti mají mutantské síly. Rodina je nucena vydat se na útěk od nepřátelské vlády. Připojí se k tajné organizaci mutantů a musí se naučit bojovat ve snaze přežít.

Akčně-dobrodružné drama představí postavy známé z komiksové značky X-Menů. S touto objednávkou a velkou šancí na to, že se v příští sezóně vrátí i Gotham, se Fox stane jednou z mála platforem, kde vedle sebe stojí Marvel a DC.

V hlavních rolích se objeví Stephen Moyer (True Blood), Amy Acker (Angel), Sean Teale (Reign), Jamie Chung (Believe), Emma Dumont (Bunheads), Blair Redford (Lying Game, The), Natalie Alyn Lind (Gotham) a Percy Hynes White (Murdoch Mysteries).

The Gifted byl jeden z pilotů Foxu, který si získal největší ohlas. Hodně se mluvilo i o komediích Ghosted a La → Vegas, u kterých se seriálová objednávka také očekává v nejbližších dnech.


Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 105 týdny
Opravdu dostane autor za každej lajk bonbon? :D
Mik
před 105 týdny
Po Legionu další X-meni? To je super, příští sezónu tedy dvojtá dávka mutantů.
Koldik
před 88 týdny
Na toto sa strasne tesim...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY