11. 5. 2017

Seriálové osudy: Timeless

Seriálové osudy: Timeless

Na tento článek asi spousta z vás čekala. A teď je tady. Nemá smysl vás dále napínat, máme špatné zprávy. Stanice NBC prozradila, že své letošní nové drama Timeless ruší po první sérii.

Rozhodnutí to není překvapivé. Ačkoliv měl seriál slušně našlápnuto, rychle ztratil dech a sledovanost prudce klesala. I když se dočkal objednávky na plnohodnotnou sérii, situace se po celou sezónu neměnila. Do poslední chvíle tu byla naděje na prodloužení, protože stanice dala zelenou i méně sledovaným seriálům, ovšem teď už je i ten poslední kousek pryč.

Cestování časem mělo být žhavým tématem této sezóny, ve většině případů však propadlo na plné čáře. Seriál s hvězdným obsazením běžel v pondělí po Voicu, přesto neměl vysokou sledovanost. Naději mu dávaly pouze slušné nárůsty v týdenních číslech, kde seriál vystoupal na rating 2.2, tedy zhruba na úroveň Chicago Med.

Fanoušci se tak musí smířit s dalším seriálem, který končí cliffhangerem.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře30zobraz všech 30 příspěvků
Katerina Petrova

Katerina Petrova

Velká škoda... seriál byl super.
před 170 týdny
24ron24

24ron24

Tiež som to čakal, ale veľmi ma to mrzí! Keby aspoň nedali ten cliffhangee debili! :( :D Potenciál rozhodne...
před 170 týdny
Koldik

Koldik

Skoda, ale usetreny cas na ine serialy...
před 153 týdny
Další články k tématu