Facebook Twitter E-mail
30. dubna 2009

Piloty v sezóně 2009/10 (FOX)

Další z amerických televizních stanic v našem seriálu článků představujících chystané seriálové piloty.

Drama

Eva Adams

Kdo v tom má prsty: scénář Kevin Falls, režie Mark Waters Kdo v tom bude hrát: Rhea Seehorn, James Van Der Beek, David Denman, Kat Foster, Steve Harris, Alex Borstein A o čem to bude: Sukničkář se promění v ženu a zničeho nic najednou musí snášet všechno to ponížení, kterého se dříve dopouštěl na ženách. Podle Argentinské telenovely Lalola.


Human Target

Kdo v tom má prsty: scénář Jon Steinberg, režie Simon West, produkce McG Kdo v tom bude hrát: Mark Valley, Jackie Earle Haley, Chi McBride A o čem to bude: Seriál podle komiksu se zaměřuje na tajuplného Christophera Chanceho, který vyhledává lidi v nebezpečí a nabízí jim zvláštní typ ochrany. Vydává se totiž za ně a tím se stává lidským terčem…


Maggie Hill

Kdo v tom má prsty: scénář Ian Biederman, režie Stephen Hopkins Kdo v tom bude hrát: Christina Cole, Denis O'Hare, Luke Mably, Gbenga Akinnagbe, Anna Rose Hopkins, Alfre Woodard, Stuart Townsend A o čem to bude: Genialita s sebou vždy přináší duševní potíže. To se děje i brilantní chiruržce u níž se začne rozvíjet schizofrenie.


Masterwork

Kdo v tom má prsty: scénář Paul Scheuring, režie Jeffrey Nachmanoff Kdo v tom bude hrát: Matt Passmore, Natalie Dormer, Tom Ellis A o čem to bude: Adrenalinový závod s časem, ve kterém jde o nalezení ztracených pokladů ve stylu Lovců pokladů a Šifry mistra Leonarda.

Komedie

AbFab

Kdo v tom má prsty: scénář Christine Zander, režie James Burrows Kdo v tom bude hrát: Kristen Johnson, Kathryn Hahn, Zosia Mamet, Toni Trucks A o čem to bude: Neurotická módní novinářka Eddie a Patsy její nejlepší kamarádka a zároveň editorka módního časopisu naprosto vytáčí Eddiinu citlivou dceru, která zrovna prochází pubertou. Podle britské verze.


Brothers

Kdo v tom má prsty: scénář Don Reo, režie Ted Wass Kdo v tom bude hrát: Michael Strahan, Darryl Mitchell, Colton Dunn A o čem to bude: Bývalý hráč fotbalu neustále soupeří se svou rodinou a především s bratrem, který je upoután do kolečkového křesla.


Cop House

Kdo v tom má prsty: scénář Adam Resnick, režie Brett Ratner Kdo v tom bude hrát: Tony Hale, Rachael Harris, Ajay Naidu, Scott Caan, Curtiss I'Cook A o čem to bude: O skupině psychicky narušených policistů, kteří žijí v „domě na půl cesty“, kde by se ze svých problémů měli vylečit, aby se mohli vrátit zpět do služby.


Sons of Tucson

Kdo v tom má prsty: scénář Tommy Dewey, Greg Bratman, režie Todd Holland Kdo v tom bude hrát: Frank Dolce, Davis Cleveland, Tyler Labine, Natalie Martinez A o čem to bude: Okouzlující podvodníček je najmut třemi bratry v boháčské čtvrti Beverly Hills, aby předstíral jejich otce, zatímco ten jejich pravý sedí ve vězení za peněžní podvody.


The Station

Kdo v tom má prsty: scénář Kevin Napier, režie Ben Stiller Kdo v tom bude hrát: Whitney Cummings A o čem to bude: Tajný agent CIA a jeho spolupracovníci jsou nasazeni na misi v jižní Americe, kde mají v jedné „banánové“ republice nastolit vládu nového diktátora.


**Walorsky **

Kdo v tom má prsty: scénář Brian Gatewood, Alessandro Tanaka A o čem to bude: Ve stylu filmu Santa je úchyl! by se měl předvést bývalý policista, který teď pracuje jako ochranka v obchodním domě.

Další díly seriálu

Piloty v sezóně 2009/10 (NBC) (21. 4. 2009)
Piloty v sezóně 2009/10 (ABC) (24. 4. 2009)
Piloty v sezóně 2009/10 (CBS) (27. 4. 2009)
Piloty v sezóně 2009/10 (FOX) (právě čteš)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

cent
hodně dávno
Tak tady z tohoto by šlo vybírat.
Fruiko
hodně dávno
Oboje jsme už popisovali loni. :-)
Harrie
hodně dávno
ať čtu jakýkoli popis, co tady je, tak mi to připadne jako tisícátáprvní...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY