11. 5. 2017

Seriálové osudy: The Last Man on Earth

Seriálové osudy: The Last Man on Earth

Nukleární neštěstí přece jen neznamená konec posledního chlápka na Zemi. Stanice Fox v noci oznámila, že se její komediální satira The Last Man on Earth v nové sezóně vrátí se čtvrtou řadou! Seriál se přidává k novince The Mick, prozatím to jsou jediné dvě prodloužené komedie na stanici.

Rozhodnutí o prodloužení je trošku překvapivé. Seriál i jeho tvůrci žili dlouhé měsíce v nejistotě, kterou ještě prohloubilo cliffhangerové zakončení aktuální třetí řady, o kterém tvůrce/herec Will Forte uvedl, že jde o „nejhorší poslední epizodu seriálu vůbec“. Fanoušci už se ale nemusí strachovat, rozuzlení se dočkáme v nové sezóně.

Forte zprávu o prodloužení potvrdil na svém Twitteru, kde poděkoval fanouškům za jejich podporu. Minulý týden v rozhovoru naznačil, že by seriál mohl mít naději, ale člověk nikdy neví. „S řediteli stanice jsme měli fajn oběd. Řekl jsem jim, jaké mám plány pro čtvrtou řadu. Rozumím, že jsou v těžké pozici, protože nemáme silnou sledovanost. Myslím, že tvůrčím způsobem se jim seriál líbí, ale na druhou stranu musí řídit svůj byznys i s ohledem na finanční stránku. Tak jsem jim prostě řekl, jak si myslím, že bychom mohli seriál vylepšit tím tvůrčím způsobem.“

U komedií na Foxu se po prodloužení Last Mana pozornost zaměřuje na další nestabilní seriály, a to konkrétně na Brooklyn Nine-Nine a New Girl.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře15zobraz všech 15 příspěvků
Destinytte

Destinytte

Jsem ráda. Poslední série mě hodně bavila.
před 170 týdny
Mik

Mik

Kdyby potom konci nebylo už nic, tak bych byl asi hodně naštvaný. Takže na další sérii se už hodně těším.
před 170 týdny
Koldik

Koldik

YESSS, velmi sa tesim.
před 153 týdny
Další články k tématu