11. 5. 2017

Seriálové osudy: American Gods

Seriálové osudy: American Gods

Kabelovka Starz se rozhodla uctívat bohy, konkrétně Americké bohy. Její čerstvá novinka American Gods se může radovat, byla totiž prodloužena pro druhou řadu! Na televizní obrazovky by se seriál měl vrátit v polovině roku 2018. Zpráva přichází necelé dva týdny po premiéře seriálu, která proběhla na stanici 30. dubna.

Prozatím nebylo prozrazeno, kolik epizod druhá řada dostane. Podle dostupných informací to však bude minimálně osm, tedy stejné číslo, jaké má i první série.

„Bryan Fuller, Michael Green a Neil Gaiman se seriálem vytvořili zcela novou uměleckou formu televizního vypravování, struktury i grafické stránky. Jsme nadšeni, že s nimi budeme moct opět spolupracovat během toho, když budou pokračovat ve výstavbě světů a válek bohů,“ uvedl programový ředitel stanice Carmi Zlotnik.

Rozhodnutí o prodloužení není překvapivé. Pilot sklidil velký úspěch, během premiéry ho přes noc stihlo zhlédnout téměř milion diváků, což je jeden z nejlepších seriálových startů, jaké stanice kdy zažila. Do dnešního dne už má na různých platformách první díl přes pět milionů zhlédnutí, a to se samozřejmě nepočítají ilegální stažení od fanoušků po celém světě.

Seriál je adaptací románu od Neila Gaimana, adaptace se chopil slavný televizní tvůrce Bryan Fuller.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Mik

Mik

Co? Neverwhere bylo super. Jasný, je to už přes 20 let starý, ale pořád to je dobrá adaptace. Ale chápu,...
před 170 týdny
Alias

Alias

Neviem ako sa k tomu stavajú mladšie ročníky, ktoré sú rozmaznané digitálnymi trikmi, ale ani mne...
před 170 týdny
Koldik

Koldik

Tesim sa.
před 153 týdny
Další články k tématu