11. 5. 2017

Seriálové osudy: The Goldbergs

Seriálové osudy: The Goldbergs

Stanice ABC není žádný troškař. Po včerejším dvojnásobném obnovení Modern Family se dnes stejné pocty dočkala i komedie The Goldbergs. Ta tu s námi bude minimálně další dvě sezóny, což znamená, že se dočkáme páté a šesté série.

Dvouletá dohoda je výsledkem složitých vyjednávání mezi ABC a produkční společností Sony Pictures TV, která seriál vlastní (a stejně tak tomu bylo i v případě Modern Family). Obě společnosti mají společných několik pilotů a očekává se, že minimálně některé z nich se dočkají seriálové objednávky. Spin-off Goldbergů, který byl také vyvíjen, nyní nemá moc šancí na postup.

Autobiografický seriál je druhou nejsledovanější komedií stanice, řadí se pouze za Modern Family a v týdenních číslech dosahuje ratingu 2.1. Příběh se odehrává v 80. letech. Ačkoliv první řada měla složitější cestu do domácností diváků, od druhé řady seriál zraje jako víno a je stále populárnější. Prodloužení proto není žádným překvapením a šestá řada s největší pravděpodobností nebude znamenat konečnou.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Mik

Mik

Tak to je super. Perfektní komedie, která už snad předčila i Modern Family.
před 170 týdny
Další články k tématu