12. 5. 2017

Seriálové osudy: The Catch

Seriálové osudy: The Catch

A máme tu další druhosezónní oběť. Loni se nějakým zázrakem (čtěte: přes známosti) seriál The Catch dočkal prodloužení pro druhou řadu. Letos se však drama z dílny Shondalandu muselo vypořádat s prudkým poklesem sledovanosti a už ho nedokázalo zachránit ani přátelství ředitelky stanice se Shondou.

Ačkoliv se dalo zrušení čekat, přesto zde byla malá naděje na potenciální třetí řadu. Stanice seriál vlastní a úspěšně ho prodávala do zahraničí, což jí vydělalo slušné peníze. Tvůrci dokonce předvedli prezentaci o tom, o čem by měla třetí série být. Koncept sice zaujal, ale stanice se nakonec rozhodla seriál zrušit.

V hlavních rolích zazářili Mireille Enos a Peter Krause. Ve druhé řadě došlo ke změně konceptu seriálu, který získal více komický podtón. Byl zrušen koncept případu týdne a místo toho se ze seriálu stala spíše romantická komedie.

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
eliska.musilova

eliska.musilova

Škoda, oddechový seriál a Rhys jako nejlepší postava (a to nejen díky "Masterovi" :-D).
před 170 týdny
ragelly

ragelly

Na tento seriál se hodně těším, pilot mě hodně zaujal a ta proměna žánru taky zní dobře :)
před 170 týdny
Alias

Alias

Tu bola podľa mňa chyba, že seriál nevedel čím chce byť. Či oddychovkou s uvoľnenou atmosférou, alebo...
před 170 týdny
Další články k tématu