12. 5. 2017

Seriálové osudy: Brooklyn Nine-Nine

Seriálové osudy: Brooklyn Nine-Nine

Jeden z dalších očekávaných seriálů má o svém osudu již rozhodnuto. Stanice Fox právě oznámila rozsudek nad komedií Brooklyn Nine-Nine. A co myslíte? Samozřejmě že pro vás nemáme špatné zprávy! Oblíbená komedie byla prodloužena a v příští sezóně se vrátí s pátou řadou!

Seriál zažívá úspěchy. Ačkoliv nejde o velký sledovanostní hit, má velmi pozitivní recenze a je to přesně ten typ seriálu, který stanice ve svém programu chce. Seriál má za sebou dvojnásobné vítězství v tvůrčích cenách Emmy a Zlatý glóbus. V klasických primetime Emmy cenách se Andre Braugher dočkal již tří nominací za svou roli kapitána Raye Holta.

V nové sérii se vrátí všechny postavy v čele s detektivem Jakem Peraltou. Seriál se odehrává na brooklynském 99. policejním okrsku a sleduje různorodou skupinu kolegů vedenou přísným kapitánem Holtem.

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
Drunk_Queen

Drunk_Queen

[img]https://media.tenor.co/images/3c83b3d037615b50a8890fd798a58554/tenor.gif[/img]
před 170 týdny
veruu.u

veruu.u

Super, to jsem ráda :-)
před 170 týdny
carolos

carolos

Mám veľkú radosť. Brooklyn Nine-Nine je najlepší komediálny seriál z veľkej päťky. Škoda len tej...
před 170 týdny
Další články k tématu