12. 5. 2017

Seriálové osudy: Speechless

Seriálové osudy: Speechless

Stanice ABC prodloužila svou letošní novou komedii Speechless pro druhou řadu. Zprávu potvrdila na svém Twitteru sama představitelka hlavní role, herečka Minnie Driver: „Speechless byl oficiálně prodloužen pro druhou řadu!“

Rodinná komedie sleduje Mayu, matku rodiny, která se stará o postiženého syna JJe. Seriál se představil na podzim v úspěšném středečním lineupu mezi The Goldbergs a Modern Family, kde se uchytil. První epizoda získala rating 2.0 a 7,3 milionu diváků, takže netrvalo dlouho a ABC první řadu rozšířila na 23 epizod. Finále bude odvysíláno 17. května.

Prodloužení není překvapivé, seriál si celou sezónu vedl velmi slušně. Tato zpráva znamená, že se kompletní středeční blok může radovat z prodloužení. Goldbergovi a Modern Family se tento týden dočkali dokonce dvojnásobné objednávky pro další a přespříští sezónu.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
Destinytte

Destinytte

Seriál sleduju, tak fajn. Ale případné zrušení by mi moc nevadilo..
před 168 týdny
Mik

Mik

Tak aspoň tohle, když už ne Son of Zorn. Obě komedie mě bavili a bylo to to nejlepší z novinek velký...
před 168 týdny
Koldik

Koldik

-1 ale prajem im to
před 152 týdny
Další články k tématu