16. 5. 2017

Seriálové osudy: Quantico

Seriálové osudy: Quantico

Tak tohle je za pět minut dvanáct. Stanice ABC právě oznámila, že své drama Quantico prodlužuje pro třetí řadu. Ta se však neobejde beze změn – tvůrce a showrunner Joshua Safran ze své funkce odchází, seriál proto bude muset hledat nového showrunnera.

Třetí řada bude obsahovat 13 epizod. Rozhodnutí o prodloužení přichází méně než 24 hodin před oficiální Upfronts prezentací stanice, která jako další v pořadí představí své programové schéma pro novou sezónu. Safran zůstane u seriálu jako konzultant.

Po nasazení do programu na podzim 2015 seriál slavil úspěchy, a to především ve sledovanosti Live+7, u které se započítávají čísla z DVR. Bohužel kvůli své výrazné serializovanosti a úzce zaměřenému vyprávění Quanticu začal ve druhé polovině první řady docházet dech, čemuž nezabránil ani reboot ve druhé sérii. Tato řada má v týdenních číslech průměrný rating 1.3.

Seriál je přesto lákadlem, a to především kvůli své hvězdě, herečce Priyance Chopra. Také kvůli ní se Quantico velmi dobře prodává do zahraničí a vydělává stanici peníze, což velkou měrou přispělo k jeho aktuálnímu prodloužení.

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
lukascoolarik

lukascoolarik

Šílené. :-D Ale když jim to v zahraničí vynáší, tak se to dá pochopit. Každopádně ta čísla jsou...
před 168 týdny
glitt.g

glitt.g

Tak na to bych se docela i ráda podívala. :-D
před 168 týdny
liskulka.lida

liskulka.lida

Konečně potom, co jsem jí v každé sérii podezřívala! Ve třetí by mě to fakt překvapilo :D :D :D
před 167 týdny
Další články k tématu