Facebook Twitter E-mail
17. května 2017

ABC objednává hasičský spin-off Grey's Anatomy

Stanice ABC dnes během svého Upfronts panelu oznámila, že přeskakuje pilotovou fázi a objednává rovnou celou první řadu nového seriálu, který bude spin-offem populární lékařské soap opery Grey's Anatomy. Dosud nepojmenovaný spin-off se do vysílání dostane v roce 2018.

Příběh je zasazen do hasičské stanice v Seattlu. Sledujeme skupinu hrdinských hasičů od kapitána až po nováčky. Seriál zobrazuje odvážné muže a ženy, kteří riskují své životy i srdce kvůli výkonu svého povolání a záchraně jiných lidí.

Scénáře se ujme Stacy McKee, která aktuálně vykonává post výkonné producentky a spolushowrunnerky u Grey's. „Nikdo nedokáže zobrazit rizika hasičů čelících výkonu svému povolání a skloubit je s osobními životy hrdinů tak, jak to umí Shonda. Prostředí Seattlu je výbornou volbou pro tento nový vzrušující spin-off,“ uvedla ředitelka stanice Channing Dungey.

Seriál bude druhým spin-offem Grey's. Tím prvním bylo úspěšné drama Private Practice, ve kterém Dr. Addison Montgomery opustila Seattle Grace a šla pracovat do soukromé ordinace v Los Angeles. Tento spin-off se poprvé představil již před deseti lety a finále bylo odvysíláno čtyři roky nazpět.

Nový spin-off zajistí Shondalandu neuvěřitelných šest seriálů na ABC. Kromě ke Grey's se připojuje k seriálům Scandal, How to Get Away with Murder, Still Star-Crossed a novince For the People, která bude mít premiéru v midseason.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kneznaL
před 105 týdny
Taky mi to přijde jako kopie Chicago Fire. Ale Shonda snad žádné kopie dělat...
rebeccacarf
před 105 týdny
Private Practice se mi líbilo, tak uvidíme, jaké bude toto. Teď mě ale napadlo,...
Bellezza
před 104 týdny
Chicago fire v Seattli,alebo jednoduchšie Seattle Fire...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY