DISKUZE K ČLÁNKU Schéma sezóny 2017/2018: The CW

lukascoolarik

Cool level: 107
S.A.R.A.H.

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.5.2017 / 15:01:01 (před 22 týdny)
Ze stálic už od The CW nic nesleduju, takže se vyjádřím jen k novinkám. Každopádně, Arrow versus This Is Us versus Scandal? Arrow dostane pořádnou nakládačku. :-D

Vojenské drama na The CW? Valor si radši nechám ujít. Pro Dynasty nejsem správná cílová skupina a po tragickém Empire už další soap operu nechci ani vidět. Black Lightning bude další učebnicová komiksovka, taky nic pro mě. A Life Sentence zní jako lehce upravený No Tomorrow, takže nic.
Život je na tolik dobrých seriálů příliš krátký...
Ivy

Cool level: 34
John Watson

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.5.2017 / 15:10:33 (před 22 týdny)
Jajx, tak zrovna přesunutí Arrowa se mi nehodí. Jsem zvyklá koukat ve čtvrtek dohromady s Flashem, takhle si to musim kvůli CW posunout! :D
Don't you know that two can keep a secret only if one of them is dead?
runelord

Cool level: 15
Christopher Turk

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.5.2017 / 15:12:23 (před 22 týdny)
Jsem zvědavý na trailery (myšleno u všech 5-ti TV), ale zatím dle popisů jednotlivých seriálů to vidím tak na 80% "křížků" v tipovačce.
Olivia Caroline Jones

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.5.2017 / 15:25:10 (před 22 týdny)
achjo, při nekonečném čekání na novou sérii The 100 zas porodím :D :-(
Is it bad that I'd rather watch Friends than have them?
Matuush

Cool level: 48
Sarah Walker

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.5.2017 / 16:15:12 (před 22 týdny)

Jane the Virgin, která se dočkala plácnutí přes prsty, které symbolizuje přesun na pátek k nové řadě Crazy Ex-Girlfriend. Stanice alespoň bude mít důvod, na který může svádět jejich kritickou sledovanost.

Jak říkám, začíná trend pátečního vyhlazování. Nevím ale teda na co svedou letošní sledovanost. :D A stejně pořád nechápu, jak můžou Crazy Ex pořád obnovovat. Dostalo to jeden podělaný Glób a teď to bude smrdět v programu ještě 5 let s ratingem srovnatelným s kabelovkami? hm

lukascoolarik napsal(a):

Každopádně, Arrow versus This Is Us versus Scandal? Arrow dostane pořádnou nakládačku. :-D

Tady se toho souboje moc nebojím, protože Arrow má úplně jiné demo. Na druhou stranu, bude to ještě někdo sledovat? :D Jde to dolů a dolůůů a teď to ještě přesunuli.. Nevím teda.

Well, what can you do, Yoko? Can you play the tambourine?
tommmyk

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.5.2017 / 20:10:03 (před 22 týdny)
Ten, kdo dělal tohle schéma, tak nebyl asi úplně při smyslech.

Supergirl a Valor mi k sobě v jeden večer moc nejdou.
Úterý je stejné, tam jsem nic jiného ani nečekal.
Středa: Riverdale bude dělat předskokana? Zajímavý. Podle mě nemá takové výsledky, aby mohlo pomoct nějak novince Dynasty. Ačkoliv, celkově CW už nemá moc dobré výsledky.
Čtvrtek. Přesun Arrowa mě překvapil. Na druhou stranu očekávám, že nejspíš šestou sérií Arrow skončí.
Pátek: Komediální den? Spíš den trapných seriálů. A opravdu? Crazy-Ex budě dělat předskokana? Cítím konec pro oba tyto seriály. Možná že to je tah, aby zjistili, který z těch dvou bude mít lepší sledovanost v ten den, a ten druhý zruší.

Já bych to poskládal spíše takhle:
Po: Supergirl + Dynasty
Út: Flash + Legendy
St: Arrow + Valor
Čt: Supernatural + Riverdale
Pá: Jane + Crazy-Ex (i když osobně bych klidně Crazy-Ex nechal až na midseason, a raději tam dal novou řadu The Originals, ale asi ještě chtějí čas na to, jestli ohlásit poslední sérii či ne)

Nejvíc se těším na midseason seriály. Ty jsou momentálně na CW vedle Supergirl moje nejoblíbenější - The 100, The Originals a iZombie.

Co se týče novinek, tak tam si asi počkám na trailery. Dějem mě nezaujal asi ani jeden, ale možná trailer přesvědčí. Překvapilo mě, že Black Lighting nebude součást Arrowverse. Možná, že k tomu nakonec ale dojde a nějak to propojí, protože se mi nechce věřit, že by to neudělali. Nebo chtějí jen dát jednu sérii nějaké další komiksovky, a v další sezóně udělat seriál s Batmanovským tématem (jelikož odkazů na Batmana je v Arrowversu už hodně)

Aktualizováno: Trailery shlédnuty. Black Lightning nevypadá špatně, ale myslím, že těch komiksovek bude až moc. Dynasty nevypadá nejhůře, to luxusní prostředí by mohlo zaujmout a myslím si, že Američané si to oblíbí. Life Sentence vypadá asi ze všeho nejlíp a myslím, že nahradí jednu z komedií Jane či Crazy-Ex. Valor mě vůbec nezaujal a nevěřím, že by dostal další sérii. Ostatní asi prodlouží, jelikož čekám příští sezónu konce stálých seriálů - The Originals, Crazy-Ex/Jane (možná obě), a možná i Arrow, a na vrtkavé lopatě jsou i The 100 a iZombie. Celkově mi novinky přijdou, že jejich cílem je přilákat starší diváky (20+).
Editováno: 2x | Naposledy: 19.5.2017 / 18:09:14
Koldik

Cool level: 14
Emma Swan

OFF-LINE
Bez nadpisu
19.5.2017 / 10:21:25 (před 22 týdny)
Moja stvorica stalic je tam stale, ale ano arrow to ma asi zratane.
Tesim sa na BlackLightning, trailer vyzera velmi slubne.
No a zaujalo ma aj Life Sentence, ale to sa rozhodnem az po 1 serii...
milosh

Cool level: 27
Bobby Singer

OFF-LINE
Bez nadpisu
19.5.2017 / 23:41:41 (před 22 týdny)
Docela mě překvapilo spárování Valor se Supergirl. Čekal jsem ho spíš ve středu s Arrowem, ale asi nechtějí opakovat stejný případ jako s Frequency.

No a Riverdale jako předskokan... bojím se, že půjde ke dnu :(
lucasino

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.5.2017 / 17:44:49 (před 22 týdny)

tommmyk napsal(a):

Ten, kdo dělal tohle schéma, tak nebyl asi úplně při smyslech.

Já bych to poskládal spíše takhle:
Po: Supergirl + Dynasty
Út: Flash + Legendy
St: Arrow + Valor
Čt: Supernatural + Riverdale
Pá: Jane + Crazy-Ex (i když osobně bych klidně Crazy-Ex nechal až na midseason, a raději tam dal novou řadu The Originals, ale asi ještě chtějí čas na to, jestli ohlásit poslední sérii či ne)


Přesně tak, nechápu kdo to skládal. Valor určitě neprodlouží a Riverdale jako předskokan?? A navíc plných 22 epizod? Seriál mě bavil, ale super bylo jen těch 13 dílů, čekal jsem že druhá série zůstane taky u 13ti, to zbytečný natahování na 22 dílů mi začíná vadit, je tam moc vaty a zabere to zbytečně moc času. Crazy Ex půjde taky z kola ven a Jane ohlásí na další rok 2018/2019 finálovou sérii. Arrow ještě vydrží, i Flash, Legendy a Supergirl. Black Lightning bude dle mého první DC CW propadák... Navíc mimo Arrowerse? Really?? Možná další rok zvolí konečně návrat Constantina... Dynastie se možná chytne, možná ne, tam to je fakt 50/50. A Life Sentence? To bude hit, myslím že Lucy Hale a takový ten pozitivní styl seriálu alá Gilmorky a Hart Of Dixie to utáhne.

The Originals skončí pátou sérií, pokud se novinkám povede dobře. Pokud ne, ještě jednu závěrečnou sérii dají. The 100 po první řadě už nesleduju, tak nevím kam příběh může pokračovat, ale tipuju že ještě rok nebo dva vydrží.

"seriously ?"

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.