Facebook Twitter E-mail
2. června 2017

Novinka pod lupou: Genius

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Genius
Žánr: Drama / Antologie / Životopisný / Historický
Stanice: National Geographic Channel
Premiéra: 25. 4. 2017
Vysílání: úterý ve 21:00
Délka pilotu: 62 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Kenneth Biller, Noah Pink
Herci: Geoffrey Rush, Johnny Flynn, Samantha Colley, Richard Topol, Michael McElhatton, Emily Watson, Claire Rushbrook

O čem to je?

Alberta Einsteina předtím, než mohl svět ohromit svou teorií relativity, čekala velmi trnitá cesta za uznáním. Byl totiž géniem, který v mládí kvůli svému úzkému zaměření trpěl ve vzdělávacím systému i světě plném společenských konvencí. Ty po něm požadovaly univerzální vzdělání, což byl pro Einsteina, který žil jen pro teoretickou fyziku, velký problém. Stáří mu navíc znepříjemnil protižidovský přístup v Německu, který ho přinutil k nesnadnému útěku do Spojených států amerických. Jeho cesta nebyla snadná, ale i tak se díky své mysli dokázal dostat do povědomí celého světa jako jeden z nejlepších fyziků všech dob.

Genius je antologií, identitu hrdiny druhé série se diváci dozví ve finále řady první.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Hmm. Na seriál jsem se opravdu těšila. Slavné jméno, slavné obsazení, zajímavě volená stanice. Z tohohle mohla být hodně dobrá minisérie. Ovšem výsledek? Nope. Tohle úplně nevyšlo. Nebylo to špatné, ale hrozně moc nudné. Zdlouhavé, pomalé, nevýrazné, prostě šeď.

Střídání časových rovin je fajn, ale ani jedna není dotažena do konce. Výsledek je tak spíše zmatený, protože než se stihnete pořádně rozkoukat, už jste jinde a musíte začít nanovo. Možná se to zlepší s přibývajícími epizodami, jakmile se příběh pořádně rozjede a my budeme vědět víc a víc střípků z děje, ale pilot je prozatím takový rozkouskovaný.

Co se týče hereckého obsazení, v podstatě jsem asi spokojená. Ale zase to souvisí s celkovou průměrností celého seriálu. Postavy jsou napsány způsobem, že herci nemají možnost ukázat, co v nich je. Nikdo nevyčnívá, nikdo není ani výrazně příšerný, ale prostě nevíte, co si myslet.

Dokonce ani kostýmy a rekvizity, které jindy u historických seriálů chválím, mě tady neoslovily. Po pár dnech od dokoukání už pomalu ani nevím, jak scéna vypadala. Opravdu nic z pilotu vám nezůstane v hlavě dlouho.

Budu koukat dál? Asi to ještě zkusím a uvidím, jestli mě to chytne.

+ zajímavé téma
+ kvalitní obsazení

- nevýrazné zpracování
- pomalé tempo
- herci nemají šanci ukázat, co v nich je

Moje hodnocení pilotu: 40 %
Drunk_Queen

Einstein je fenomén. A to člověk ani nemusí vědět, co je ta jeho teorie relativity, ba vůbec tušit, že to byl fyzik. Tohle jméno zkrátka každý zná, každý si nejspíš dokáže představit i nějakou tu fotku. Proto je fajn vidět, že se seriálového zpracování ujala vcelku velká jména a pro toto téma zřejmě nejvhodnější stanice – National Geographic.

Proto jsem měla hned ze začátku radost, že je to „bomba“. Znělka opravdu krásná, z první scény mě až mrazilo… Potom bohužel nastal prudký pokles, ale stále jsem byla schopná to svést na to, že se seriál stále hledá, a tak je jeho úroveň trochu „kosinová“. Neboť scéna, která následovala, scéna, ve které Einstein přednášel mladým studentům, mě opět dokázala přikovat k obrazovce notebooku. Je to škoda, ale ani k té kosinové úrovni jsme se nedostali, neboť zapůsobit tak moc jako dvě jmenované scény už dokázala v celém pilotu jen jedna (scéna, ve které německé dítě žádá o Alberta o autogram a on se rozhoduje, že musí pryč).

Dál už je to bohužel „v té dolní části křivky“ – pokud bychom měli dodržovat terminologii – zkrátka a dobře je to naneštěstí dost nuda. Já měla občas natolik slabé chvilky, že jsem záviděla mamce vedle mě Ordinaci v růžové zahradě. A to už je dost zlé, no ne?

Což je minimálně pro mě velká škoda. Téma je totiž parádní, u obsazení si také není na co stěžovat, stanice je pro kvalitní zpracování tohoto tématu jako stvořená… jenže je to prostě nuda. Seriál je nevýrazný, takže kdybych nepsala názor ihned po zhlédnutí, asi bych neměla o čem psát, a těch pár dobrých scén je „utlačeno“ více či méně nudným balastem. Více či méně, ale stále nudným.

Vážně škoda, protože téma je opravdu parádní a jsem si jistá, že kdyby byl seriál pojat lépe, mohl by být Genius opravdu „něco“.

+ obsazení
+ téma
+ znělka
+ několik opravdu dobrých scén

- bohužel spousta nudných scén
- nevýrazné

Moje hodnocení pilotu: 40 %
Seraphine313

Jsou seriály, o kterých víte, že budou dobré, a ony jsou dobré. Jsou seriály, od kterých nevíte, co čekat, a ony se ukážou jako dobré, ne-li přímo skvělé. Jsou seriály, o kterých víte, že jsou špatné od samého začátku a ani vás nepřekvapí, že špatné jsou. A pak je tu čtvrtá skupina seriálů – ty, které chcete, aby byly dobré. Jenže nejsou.

Když před nějakými pěti šesti lety stanice History začínala vysílat Vikings, nikdo nevěděl, co čekat. Začátky seriálu byly stejné jako stanice – popisné, nevýrazné, občas nudné. Ale stanice dokázala ze seriálu vypracovat klenot. Analogie s prvním seriálem Nat Geo se přímo nabízí. Jenže po první epizodě jsou moje pocity ještě rozporuplnější než u pilotu Vikings. A nečekaně to je kvůli předpokládanému silnému článku seriálu.

Stanice si totiž, aby se pojistila, přizvala do hlavní role Geoffreyho Rushe. Nakolik tohoto herce mám rád, myslím si, že role Alberta Einsteina je pro něj šlápnutím vedle. Roli nezvládá, nedostává se do ní. Snaží se do ní vepsat něco ze sebe, ale jde úplně jiným směrem, než by měl. V roli vidíte Geoffreyho Rushe, ne Alberta Einsteina. Kupodivu výkon mladého Johnnyho Flynna v roli mladého Einsteina mi přišel přijatelnější, snad proto, že měl ve své roli více volnosti.

Přesouvání mezi minulostí a přítomností nepůsobí rušivě a diváka vůbec nemate. Až na jeden moment, kdy se do minulosti převtělí sama starší postava Einsteina. Co naopak ruší, jsou všemožné CGI kreace, kterými se snaží tvůrci podpořit vysvětlování „záhad vesmíru“. Pilot vlastně slouží jen jako uvedení do doby a života, protože to hlavní se bude odehrávat až v dalších dílech.

+ konečně seriál o Einsteinovi
+ Johnny Flynn
+ české lokace

± CGI

- Geoffrey Rush (bohužel)

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Esgalnor

National Geographic se sice teprve pomalu rozjíždí v dramatické seriálové tvorbě, přesto si už teď počíná jako zkušený televizní matador. Při sledování Génia jsem měl dojem, že místy sleduju to nejlepší, co nám aktuálně servíruje HBO, ne nepříliš výrazný a málo propagovaný kousek od NatGeo.

Genius má snad vše, co by mít měl. Jakožto drama, jehož smyslem je zároveň poučit diváka o tom, kdo vlastně Albert Einstein byl a seznámit ho s různými nápady, myšlenkami, teoriemi z oboru, to tuto naučnou stránku plní na výbornou. A dramatická se skutečně vydařila velmi podobně – ať už obsazením, scénářem, technickou stránkou…

Co mě uchvacovalo snad každou druhou scénu, tak byl vizuál – na první pohled obyčejný, ale hra se světlem a stínem v každé scéně byla pro mě tak výrazná a dechberoucí, že jsem od ní sotva mohl odtrhnout oči. Navíc, výprava je velice půvabná a práce s kamerou dost zručná. Do toho si připočtěte originální řešení hudby a zvuku, kdy se ani tak nesetkáváme s tradičním hudebním motivem, ale spíše na první poslech nehezkými a syntetickými zvuky, které ale často dotváří atmosféru úplně nejlépe.

Skvělý scénář zařizuje to, že i to největší herecké poleno by ze sebe vymáčklo nějaký průměrný výkon – navíc tu průměrné herce spočítáte na prstech jedné ruky. Herecké obsazení je výborné, skvěle vybrané a typově parádně sednou svým historickým předobrazům.

Obvykle flashbacky v seriálech/filmech příliš nemusím – matou mě, nevyznám se v nich, jsou zbytečné… Tady se ale každý jednotlivý flashbacky do Einsteinova mládí výrazně hodí do samotného pilotu a skákání mezi přítomností a minulostí mě překvapivě nijak neotravuje. Zručná režisérská ruka Rona Howarda jistí, že řemeslně půjde o kvalitně odvedenou práci.

Co mě naopak zklamalo (ale jde pouze o jedinou věc), tak je stopáž, která má hodinu, a tempo takhle dlouhé epizodě příliš nepadne – často se to táhlo jako žvýkačka. S kratší stopáží, kdy by to bylo lépe sestříháno, by to mělo neskutečný spád a tempo – na druhou stranu, právě ten klid a spousta dlouhého mluvení a brilantních dialogů mě na tom bavily nejvíce…

+ dialogy
+ audiovizuální zážitek
+ režie Rona Howarda
+ scénář
+ herci (kteří se svým reálným předlohám úžasně podobají)

- stopáž a tempo

Moje hodnocení pilotu: 90 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (právě čteš)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

singularita
před 132 týdny
Díky za lupu. Zkusím a dosti doufám, že to bude stát i přes rozporuplné...
Michalenka
před 128 týdny
Po shlédnutí prvního dílu jsem nadšená. seriál beru momentálně jako obrovský...
Koldik
před 118 týdny
toto nie je pre mna.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY